Aneta Zając przez chorą tarczycy przybrała na wadze
ONS

Aneta Zając przez chorobę przybrała na wadze. Co się dzieje z aktorką?

Aneta Zając przez chorą tarczycy przybrała na wadze
ONS

Aneta Zając po głośnym rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem stała się bohaterką wielu plotek i publikacji prasowych. Od kiedy jednak pojawiła się w programie "Taniec z gwiazdami" Aneta Zając wyraźnie rozkwitła i stała się jeszcze popularniejsza. Nie była już tylko samotną matką, która rozstała się z partnerem, ale prawdziwą gwiazdą. Zając pojawiła się ostatnio w finale tanecznego show jako gość specjalny. Zatańczyła razem z Stefano Terrazzino z którym wygrała pierwszą edycję TzG. Niestety, aktorka w studiu pokazała się w niezbyt udanej stylizacji.
Zobacz: Wpadka: Aneta Zając kusi w Dancing with the stars. Bez powodzenia...


W sieci pojawiło się wówczas wiele komentarzy, że Aneta Zając wyraźnie przybrała na wadze. Okazuje się, że zmiany w wyglądzie celebrytki związane są z jej chorobą. Jak donosi "Na Żywo" Zając ma chorą tarczycę.

- Od kilku miesięcy źle się czuła. Zajęta wychowywaniem synków Roberta i Michała odwlekała jednak wizytę u lekarza. Gdy zrobiła szczegółowe badania, okazało się, że cierpi na chorobę tarczycy- w rozmowie z tygodnikiem zdradza znajoma aktorki. Efektem leczenia jest przybieranie na wadze. Aneta, która jako aktorka musi świetnie wyglądać, bo to gwarantuje jej propozycje zawodowe, bardzo to przeżywa.


Trzymamy więc kciuki, żeby Aneta Zając jak najszybciej wróciła do formy jaką zaprezentowała w pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami.

Zobacz na Polki.pl: Aneta Zając o samotnym wychowywaniu dzieci: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam



Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami


Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22