Andżelika Piechowiak
Instagram

Gwiazda "M jak miłość" urodziła! Znamy płeć dziecka!

Andżelika Piechowiak
Instagram

Baby boom w polskim show-biznesie wciąż trwa! Ostatnio swoje dzieci powitały na świecie Odeta Moro, Małgorzata Socha czy Dorota Czaja. Teraz do grona szcześliwych mam dołączyła właśnie gwiazda "M jak miłość"! 

 

Zobacz: Gwiazda "M jak miłość" kompletuje wyprawkę dla dziecka! Poród tuż-tuż

 

Gwiazda "M jak miłość" została mamą

 

Mowa o Andżelice Piechowiak! Aktorka urodziła córeczkę w wyjątkowy dzień - 2. rocznicę ślubu z mężem! Na Instagramie pokazała słodkie zdjęcie małej rączki i napisała:

 

23 września - w pierwszy dzień jesieni i zodiakalnej Wagi, naszą drugą rocznicę ślubu, w niedziele, w samo południe, pewna młoda dama postanowiła zaszczycić świat swoją obecnością, czyniąc ten dzień absolutnie najpiękniejszym w naszym życiu.... ❤️❤️ ❤️Można sobie różne rzeczy wyobrażać, ale to jest po prostu kosmos... 

 

Andżelika Piechowiak
Instagram

 

 Andżelika Piechowiak na razie nie zdradziła imienia swojej córeczki. O ciąży gwiazdy dowiedzieliśmy się w czerwcu tego roku. Aktorka i jej mąż Rafał Olejniczak wzięli ślub dwa lata temu i nie ukrywali, że wiadomość o dziecku bardzo ich ucieszyła.

 

Czuję się bardzo dobrze. Zdrowie i kondycja mi dopisują, a ciążę znoszę lepiej niż się spodziewałam. Miałam to szczęście, że nie dotknęły mnie żadne ciążowe dolegliwości. Mam dużo siły i energii. Jedyne, z czego musiałam zrezygnować to moje ukochane szpilki. Zamieniłam je na buty brytyjskiej królowej – mowiła rozmowie z Party.pl Andżelika Piechowiak.

 

Aktorka i jej mąż, Rafał Olejniczak, znali już płeć dziecka wcześniej. Byli zachwyceni, że zostaną rodzicami dziewczynki.

 

Oboje z mężem bardzo się cieszymy. Rafał już nie może doczekać się narodzin córeczki. Czuję, że to będzie jego mała księżniczka, którą będzie rozpuszczał do granic możliwości - mówiła nam Piechowiak.

 

Gratulujemy!

 

Zobacz: Wielki baby boom w show-biznesie! Te gwiazdy już wkrótce urodzą!

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS! Uwielbiana gwiazda "M jak miłość" jest w ciąży! Znamy także płeć dziecka!

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43