Gwiazdy w ciąży Kinga Korta w ciąży Marina w ciąży Olga Frycz pokazała duży ciążowy brzuszek Andżelika Piechowiak w ciąży w czerwonej sukience
Gwiazdy w ciąży
1/11
Gwiazdy w ciąży

 

Polski show biznes po raz kolejny przeżywa wielki baby boom! Mnóstwo gwiazd spodziewa się dziecka - niektóre po raz pierwszy! O kim mowa? W naszej galerii znajdziecie wszystkie polskie celebrytki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki, które już niedługo zostaną mamami ;) Jeszcze raz im serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz także: Dlaczego Marina ukrywała swoją ciążę? Piosenkarka wydała mocne oświadczenie!

 

2/11
Kinga Korta w ciąży

 

O ciąży "50-letniej" gwiazdy TVN jest najgłośniej. Oczywiście chodzi o jej wiek. Kinga Korta czuje się jednak (i wygląda) znakomicie! Celebrytka spodziewa się syna, który otrzyma imię Grayson

 

Nie będzie to polskie imię, Alexander to będzie drugie imię. Pierwsze imię będzie Grayson. To był pomysł mojego męża, nie było żadnych nieporozumień, decycja została podjęta bardzo szybko - przyznała Kinga Korta. 

 

3/11
Marina w ciąży

 

Marina do końca starała się ukryć swoją ciążę, jednak jeden z dzienników pokazała zdjęcia, na których widać było spory brzuszek piosenkarki. Wtedy gwiazda poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Niestety, nie chce zdradzać jego płci! Wojtek będzie miał więc ogromną niespodziankę :)

 

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny - pisała Marina Łuczenko Szczęsna. 

 

4/11
Olga Frycz pokazała duży ciążowy brzuszek
Instagram

 

Jak ogłaszać ciążę, to tylko w polskim "Vogue"! Tak zrobiła Olga Frycz, była gwiazda "M jak miłość"! 

Jest to moja pierwsza #pregnant #session🤰🏼🎆🎇🤰🏼. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować 💜 💕💜💕- napisała na Instagramie.

Płeć dziecka Olgi również nie jest znana! 

 

 

5/11
Andżelika Piechowiak w ciąży w czerwonej sukience
ONS.pl

 

O ciąży Andżeliki Piechowiak pisaliśmy jako pierwsi! Gwiazda "M jak miłość" urodzi córeczkę! Czuje się świetnie i nie może doczekać się momentu, kiedy dziewczynka pojawi się na świecie:

Czuję się bardzo dobrze. Zdrowie i kondycja mi dopisują, a ciążę znoszę lepiej niż się spodziewałam. Miałam to szczęście, że nie dotknęły mnie żadne ciążowe dolegliwości. Mam dużo siły i energii. Jedyne, z czego musiałam zrezygnować to moje ukochane szpilki. Zamieniłam je na buty brytyjskiej królowej – śmieje się w rozmowie z Party.pl Andżelika Piechowiak.

 

6/11
Anna Haba z Na sygnale w ciąży na wakacjach
Instagram

 

W ciąży jest również znana z serialu w "Na sygnale" Anna Haba! Niedawno aktorka pojechała na wakacje do Grecji, gdzie z dumą prezentowała brzuszek!

 

7/11
ONS.pl

 

Małgosia Socha z kolei spodziewa się... trzeciej córeczki! Gwiazda "Przyjaciółek" wychowuje już Zosię oraz Basię, teraz czas na kolejną dziewczynkę. Poród już niebawem :) 

 

8/11
Marika jest w ciąży
Facebook

 

O ciąży Mariki, wokalistki oraz prowadzącej "The Voice of Poland", poinformowała sama... Natalia Kukulska! I to jeszcze w "Dzień Dobry TVN". Marika jest bardzo tajemnicza, więc nie wiemy nic na temat płci, nie mamy żadnych nowych zdjęć. Artystka woli ten wyjątkowy czas spędzać z dala od mediów! 

 

9/11
Odeta Moro w ciąży 2018
Mat. prasowe

 

Odeta Moro, która niedawno skończyła 40 lat, już wkrótce urodzi syna! Wybrała dla niego oryginalne imię (w końcu sama takie nosi) - Lew! Podoba się Wam? :)
 

10/11
Julia Pietrucha z dużym ciążowym brzuszkiem

 

Po życiowych rewolucjach przyszedł czas na stabilizację! Julia Pietrucha po głośnym rozstaniu z mężem, związała się z tajemniczym Mateuszem. Para czeka na przyjście córki:

 

To już też mogę powiedzieć. Będzie "Pietruszka" - powiedziała Julia w DDTVN. 

 

Wszystkim mamom serdecznie gratulujemy!

11/11
Dorota Czaja jest w ciąży
Instagram