Wypadek ojca Marty Żmudy-Trzebiatowskiej
ONS/pomorskie.eu

Ojciec Żmudy spowodował wypadek? Odmówił badania alkomatem

Wypadek ojca Marty Żmudy-Trzebiatowskiej
ONS/pomorskie.eu

Marta Żmuda-Trzebiatowska w ostatnich kilkunastu miesiącach mocno ograniczyła swoją medialną działalność. Sporadycznie pojawiała się na salonach, udzielała zdawkowych tylko wywiadów. Przełamała milczenie w ostatniej rozmowie w programie "20m2 Łukasza", gdzie po raz pierwszy opowiedziała o rozstaniu ze swoim długoletnim narzeczonym. Przypomnijmy: Żmuda wspomina rozstanie z narzeczonym. Mówi o jego nowej dziewczynie

W wywiadzie aktorka podkreślała, że jest szczęśliwa i ciężkie chwile w życiu prywatnym ma już za sobą. Teraz niestety na jej barki spadło kolejne zmartwienie. Jak donoszą lokalne media, ojciec Marty, Andrzej Żmuda-Trzebiatowski, spowodował w niedzielę wypadek samochodowy. Portal www.czluchow.naszemiasto.pl sugeruje nawet, że wójt gminy mógł być nawet nietrzeźwy, gdyż odmówił badania alkomatem. Świadkowie donoszą też, że Żmuda-Trzebiatowski chciał rzekomo uciec z miejsca zdarzenia.
 

W niedzielę o godzinie 18.22 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym w okolicach Klęśnika. Jednym z uczestników tego zdarzenia był wójt gminy Przechlewo. Zgłaszający podejrzewali, że wójt może być nietrzeźwy. Ponieważ odmówił badania alkomatem, pobraliśmy krew. Na wynik trzeba będzie jednak poczekać kilka tygodni. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało - komentuje dla portalu Człuchów - Nasze Miasto Sławomir Gradek, rzecznik prasowy człuchowskiej policji.


Portal dodaje, że jedna z pasażerek samochodu, w który wyjechało auto Żmudy-Trzebiatowskiego spędziła noc w szpitalu na obserwacji.

Zobacz: Dariusz K. jest już ponad tydzień w areszcie. Może liczyć tam na niezłe luksusy

Ojciec Marty Żmudy-Trzebiatowskiej miał wypadek

Żmuda-Trzebiatowska w letniej stylizacji w DDTVN:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39