Edyta Górniak o komunii Allana Krupy
ONS
Newsy

Górniak pokazała piękne zdjęcia z wakacji z Allanem. Mocno się zmienił

Edyta wspomina ciążę i macierzyństwo

Edyta Górniak na każdym kroku udowadnia, że jest mamą idealną. Gwiazda mocno dba o relacje z synem, dopinguje go w kształtowaniu talentów i odpowiednio wynagradza za sukcesy w szkole. W lutym zabrała Allana na ferie, które wspólnie spędzili w Tajlandii. Dzisiaj diwa pokazała na Facebooku zdjęcia z wyjazdu, które zilustrowały bardzo intymny wpis.

Wspomnieniami Edyta powróciła do czasu, kiedy była w ciąży. Nawiązała do tego, jak bardzo zmieniło się jej życie i co ukształtował w niej dorastając 10-letni Allan.

Pamiętam poranek, kiedy spojrzałam sobie w oczy i wiedziałam, że nic już nie będzie takie samo. I kolejny 9 miesięcy później, kiedy patrzyłam w jego oczy. Nikt nie zmienił mnie tak jak On. Doświadczenie macierzyństwa i Miłość do dziecka, jest Najpiękniejszym darem, jaki mogłam otrzymać. Nie mogę uwierzyć, że to już 10 lat - napisała Edyta.


Poniżej aktualne zdjęcie Allana, którym Górniak podzieliła się z fanami. Jak dla nas wygląda uroczo.

Zobacz: Syn Górniak śpiewa po angielsku. PosłuchajEdyta z ukochanym po wielkiej gali:

Edyta Górniak o stanie zdrowia Allana
Instagram
Newsy
Edyta Górniak o dramacie syna w szpitalu w LA: "Musiałam być przygotowana na wszystko. Lekarze powiedzieli to wprost"
Edyta Górniak o dramacie syna w szpitalu w LA: "Musiałam być przygotowana na wszystko. Lekarze powiedzieli to wprost"

Edyta Górniak we wzruszającym wywiadzie opowiedziała o dramatycznych chwilach w szpitalu w USA, gdzie przeszedł operację jej syn Allan. Chłopiec trafił tam po tym, jak zaczął uskarżać się na silne bóle brzucha. Jak się później okazało, Allan musiał przejść operację usunięcia wyrostka robaczkowego. Niestety doszło wówczas do zakażenia organizmu i stan zdrowia Allana pogorszył się. Teraz artystka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że lekarze powiedzieli jej wprost, że musi być przygotowana na wszystko.   Edyta Górniak o pobycie Allana w szpitalu w USA Diva nie potrafiła ukryć wzruszenia, kiedy opowiadała o ciężkich chwilach w szpitalu, oraz o wielkim wsparciu jakie otrzymała nie tylko od fanów i przyjaciół, ale także od dziennikarzy. Oprócz przyjaciół, rodziny, fanów... Byłam bardzo wzruszona tym, że czułam takie wsparcie dziennikarzy też - mówiła Edyta ocierając łzy. Dlatego podziękowałam też dziennikarzom, bo to był taki czas kiedy można było drwić, trochę dokuczać. Poznałam taką bardzo ludzką stronę mediów i bardzo za to dziękuję. To jest taki moment, że człowiek sobie uświadamia, że nasze dzieci nie należą do nas, należą do Boga. Ja musiałam być przygotowana na wszystko, bo to lekarze mi powiedzieli wprost. Edyta Górniak przyznała, że w czasie, kiedy jej syn przebywał w szpitalu najbardziej pomogła jej modlitwa. Skąd czerpię siłę? Prawdę mówiąc najwięcej z modlitwy. W takich momentach zawsze staram się czuć Boga w sercu. Jak są takie momenty, sprawdziany wytrwałości, cierpliwości, odporności, siły, miłości matczynej to są takie momenty, kiedy czuje się Boga bardziej niż w jakichkolwiek innych momentach - powiedziała w rozmowie z gazetą. To, że lekarze uratowali organizm Allana z tego ciężkiego zakażenia, które jest zagrożeniem dla życia, to ja to biorę jako dowód wielkiej miłości Bożej, że...

Edyta Górniak wspiera Allana w szpitalu
Instagram
Newsy
Nowe fakty w sprawie zdrowia Allanka! Edyta Górniak dodała wzruszający wpis i zdjęcie!
Jak czuje się chłopiec?

Edyta Górniak zdradziła, jaki jest stan zdrowia Allana Krupy! Jakiś czas temu chłopiec trafił do szpitala w USA ze względu na wyrostek robaczkowy. Wokalistka na bieżąco informowała swoich fanów na temat jego stanu zdrowia. I kiedy wydawało się, że już po wszystkim to okazało się, że organizm Allana Krupy jest zakażony! Edyta Górniak prosiła o modlitwę i bardzo martwiła się o syna, którego pobyt w szpitalu mocno się przedłużał.  Na szczęście teraz jest już wszystko w porządku. Na Instagramie Edyta Górniak poinformowała, że Allan wyszedł już ze szpitala, a jej modlitwy zostały wysłuchane: Dziękuję Ci Boże za okazanie nam tyle miłości, słuchając wszystkich naszych modlitw. W końcu jesteśmy w domu. To była podróż do piekła i z powrotem. Moje serce należy do Ciebie na zawsze, drogi Boże. Allan Krupa już jest w domu w gronie najbliższych, a Edyta Górniak jest z tego powodu bardzo szczęśliwa!   Zobacz:  Edyta Górniak po operacji Allana może liczyć na wsparcie pewnego mężczyzny! O kogo chodzi?​ Allan Krupa wyszedł już ze szpitala Edyta Górniak jest bardzo szczęśliwa!

Syn Edyty Górniak przystąpi do Komunii Świętej
Instagram
Newsy
Syn Edyty Górniak idzie do komunii "W wieku 8 lat Allan nie miał świadomości" Gdzie odbędzie się uroczystość?
Allan ma teraz 13 lat. To odpowiedni wiek?

Edyta Górniak przygotowuje się do komunii swojego syna! Okazuje się, że dopiero teraz piosenkarka uznała, że Allan jest gotowy do przyjęcia sakramentu. Gwiazda chciałaby, żeby uroczystość odbyła się w Polsce i już załatwia sprawy związane z komunią chłopca. Edyta Górniak w rozmowie z Super Expressem zdradziła, dlaczego dopiero teraz w wieku 13 lat Allan przystąpi o komunii.   Edyta Górniak o komunii syna: "Teraz dopiero Allan stał się gotowy" Allan Krupa nie przystąpił do komunii, kiedy miał 8 lat. Edyta Górniak w rozmowie z tabloidem przyznała, że jej syn dopiero teraz, w wieku 13 lat, dojrzał do przyjęcia sakramentu.  Moim zdaniem w życiu bardzo ważne jest, by wszystko robić ze zrozumieniem tego, co się robi w danym momencie. Mój syn, kiedy wszystkie dzieci miały komunię, nie miał świadomości, a taki moment zasługuje na najwyższe zrozumienie i odczuwanie tego sakramentu - przyznała Edyta Górniak. Teraz dopiero Allan stał się gotowy. Wspólnie z mamą chrzestną Allana jesteśmy już po rozmowach z księdzem, bo chcę, żeby uroczystość odbyła się w Polsce. Myślę, że jego gotowość jest w dużym stopniu wynikiem nienachalnych rozmów o miłości Jezusa do nas, ludzi. Także tego, że najbliższa rodzina Allana jest katolicka a jednocześnie szkoła, do której uczęszcza, poszerzyła jego wiedzę, a tym samym rozumienie. Swoją gotowość na Komunię potwierdził podczas kilku mszy w czasie Świąt Wielkanocnych. Przyjęcie Komunii Świętej przez Allana z pewnością będzie radosnym wydarzeniem dla jego mamy, która od jakiegoś czasu nie ukrywa, że wiara katolicka stała się dla niej bardzo ważna.    Zobacz także:  Allan Krupa nie utrzymuje kontaktu z dziadkami! „Edyta nie chce go do tego zmuszać”   Edyta Górniak przygotowuje się do komunii syna.   Allan Krupa przystąpi do komunii w Polsce.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner