Marzena Rogalska w dżinsach

Jest nowa prowadząca w "Pytaniu na śniadanie"! Kto dołączy do Zawadzkiej, Rogalskiej i Zamachowskiej?

Marzena Rogalska w dżinsach

Aleksandra Rosiak nową prowadzącą "Pytanie na Śniadanie"! Do trzech dotychczasowych prowadzących: Marceliny Zawadzkiej, Moniki Zamachowskiej i Marzeny Rogalskiej dołączy teraz kolejna piękna dziennikarka. Nowa prowadząca zadebiutuje na antenie TVP2 już 30 kwietnia i poprowadzi weekendowe wydanie "Pytania na Śniadanie" z Tomaszem Kammelem. Natomiast od 10 maja Aleksandra Rosiak na stałe będzie współprowadzić program z Łukaszem Nowickim.

 

Kim jest Aleksandra Rosiak - nowa prowadząca "Pytanie na Śniadanie"?

Aleksandra Rosiak to wrocławianka, absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna od 2004 roku pozostaje związana z TVP (Telewizja Wrocław, TVP1, TVP2, TVP INFO). Od 2005 prowadzi polsko-niemiecki magazyn „Kowalski i Schmidt” (TVP i RBB). Prowadziła też program „Poranek Info” w TVP INFO oraz „Wiadomości” (TVP1). Jej pasje to sztuka, motoryzacja oraz sport. Uwielbia boks i jazdę na nartach.  Interesuje się polityką i sprawami międzynarodowymi.

Cieszymy się bardzo, że pani Aleksandra Rosiak dołącza do zespołu Dwójki. To świetna dziennikarka, posiadająca doświadczenie w prowadzeniu zarówno programów informacyjnych, jak i widowisk rozrywkowych, np. Festiwalu Piosenki w Opolu. Mam nadzieję, że szybko stanie się twarzą Dwójki. I jako gospodyni „Pytania na śniadanie”, i jako prowadząca ważne wydarzenia artystyczne emitowane na antenie TVP2  – mówi Maciej Chmiel, dyrektor TVP2.

Będziecie oglądać "Pytanie na Śniadanie" z Aleksandrą Rosiak?

 

Zobacz: WPADKA? Marcelina Zawadzka nie przejrzała się w lustrze przed wyjściem? Połyskująca sukienka, futrzane rękawy i te usta!

 

Aleksandra Rosiak nową prowadzącą "Pytanie na Śniadanie"

Aleksandra Rosiak

Pierwsze wydanie dziennikarka poprowadzi z Tomaszem Kammelem

Tomasz Kammel w sweterku

Więcej na temat Pytanie na śniadanie
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22