Małgorzata Tomaszewska dzisiaj urodziła córkę, jednak na ten moment nie pojawiło się w sieci zdjęcie małej Laury. O tej wspaniałej nowinie poinformował ojciec Tomaszewskiej, który nie krył swojego szczęścia. Teraz Aleksander Sikora postanowił zabrać głos w sprawie narodzin córki Małgorzaty i skomentował dla nas tę informację.

Reklama

Aleksander Sikora o narodzinach córki Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska niedawno przeżywała trudne chwile swojej kariery zawodowej. Mianowicie została zwolniona z "Pytania na śniadanie", podobnie, jak wszyscy dotychczasowi prowadzący. Jednak w tym okresie to zdrowie było dla niej priorytetem. Dziś może się już nazwać szczęśliwą mamą syna i córki! Na świecie właśnie pojawiła się wyczekana Laura, której twarzy Małgorzata Tomaszewska jeszcze nie ujawniła.

O komentarz w sprawie narodzin dziewczynki poprosiliśmy przyjaciela Tomaszewskiej- Aleksandra Sikorę, który powiedział:

Od rana trzymałem za Gosię kciuki, będąc w kontakcie z Tatą Laury. Jestem z nich dumny! Gosia jest najlepszą mamą, a ja jako jej przyjaciel deklaruję, że w roli wujka stanę na wysokości zadania. Zdrowia dla całej powiększonej rodziny

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła fanów. Pokazała zdjęcie z dzieckiem: "Kocham"

Tomaszewska Sikora świętują urodziny
Instagram @malgorzata_tomaszewska

Wygląda na to, że Małgorzata Tomaszewska będzie mogła liczyć na pomoc prezentera- Aleksandra Sikory. Od kilku lat wspólnie prowadzili niejedno wydarzenie w telewizji TVP2. Produkcja połączyła ich zawodowo, jednak to przeistoczyło się w prawdziwą przyjaźń w życiu prywatnym. Niedawno Małgorzata obchodziła swoje urodziny, na których nie zabrakło Aleksandra Sikory. Widać więc, że para darzy się dużą sympatią i spotykają się w wolnym czasie.

Zobacz także

Z relacji ojca Tomaszewskiej wynika, że zarówno Laura, jak i Małgorzata czują się bardzo dobrze:

Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek - Tomek
- powiedział Tomaszewski w rozmowie z SE.pl

Małgorzacie Tomaszewskiej składamy ogromne gratulacje!

Reklama

Zobacz także: Związek, dziecko? Cała prawda o relacji Małgorzaty Tomaszewskiej i Olka Sikory

Tomaszewska Małgorzata i syn
@malgorzata_tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska urodziny
Instagram @malgorzata_tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama