Gwiazdy o finale "Azja Express"
Instagram
Newsy

"Pot płyną po plecach, pośladkach, wszędzie!". Kulisy "Azja Express" zdradza nam Agnieszka Woźniak-Starak!

"Pot płyną po plecach, pośladkach, wszędzie!". Kulisy "Azja Express" zdradza nam Agnieszka Woźniak-Starak!

Agnieszka Woźniak-Starak zapewnia, że nic w "Azja Express" nie było reżyserowane, a uczestnicy rzeczywiście mieli tylko jednego dolara dziennie, aby przeżyć. Ale nie to było najtrudniejsze, ani nawet nie proszenie obcych o nocleg za darmo. Najgorszy był upał, który wykańczał każdego... Jak zatem wyglądały kulisy Azja Express?

Tego nie widać w telewizji, ale tam był żar z nieba, my wszyscy byliśmy tam mokrzy. Moja makijażystka poprawiała mnie co chwila. Pot płynął po plecach, pośladkach, wszędzie! Moje włosy były układane na pot tylko i wyłącznie. Żaden lakier, żadne kosmetyki, suszarki, lokówki - to nie miało sensu. A to, co najbardziej dawało w kość uczestnikom, to bieg z plecakami. Uczestniczy się mordowali, a operatorzy razem z nimi, biegali po 12 kilometrów dziennie z ciężkim sprzętem. Wszyscy pochudli jak wrócili - powiedziała Party.pl Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz: Żurawski nie był faworytem Agnieszki Woźniak-Starak! "Ciągle była mała awantura, nie wróżyłam im długiej podróży!"

 

W miesiąc uczestnicy przemierzyli 4 kraje i zjechali 5 tys. kilometrów. Jak wspomniała dziennikarka, na planie panował tak ogromny skwar i wilgoć, że wszyscy ledwo oddychali.

 

Zobacz także: Agnieszka Szulim o warunkach w "Azja Express": "Włosy najlepiej układają się na pot" WIDEO

 

Agnieszka Woźniak-Starak w Azja Express wyglądała tak.

Azja Express, Agnieszka Szulim, TVN
materiały prasowe

 

Finaliści Azja Express na planie. Wygrali program Michał Żurawski z Ludwikiem Borkowskim.

Agnieszka Włodarczyk o finale
Instagram

 

Zlani potem i zmęczeni tak czuli się uczestnicy Azja Express.

Azja Express, Michał Żurawski, Ludwik Borkowski
Materiały prasowe/TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak pozują do zdjęć
Eastnews
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem na premierze filmu "Po prostu przyjaźń" ZDJĘCIA
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem na premierze filmu "Po prostu przyjaźń" ZDJĘCIA
Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Żurawski
ONS
TV-Show
Żurawski nie był faworytem Agnieszki Woźniak-Starak! "Ciągle była mała awantura, nie wróżyłam im długiej podróży!"
Żurawski nie był faworytem Agnieszki Woźniak-Starak! "Ciągle była mała awantura, nie wróżyłam im długiej podróży!"

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali "Azja Express". Postanowiliśmy zapytać gospodyni Agnieszki Woźniak-Starak show jakie ma wrażenia po programie i czy Michał z Ludwikiem słusznie wygrali show. Kogo zabrakło jej w finale? W finale dla mnie by super skład, może niektórych zabrakło. Gośki i Radka to na pewno. Pamiętam jak odpadli, to wysłałam sms-a do dyrektora, że odpadła para, która robiła nam całe show. Ale finał był emocjonujący przez to, że była bardzo wyrównana walka. Dziewczyny szły w łeb w łeb, my do końca nie wiedzieliśmy kto wygra. Różnica była tylko trzech minut! - mówi Party.pl Agnieszka Woźniak-Starak. Agnieszka Woźniak-Starak nie spodziewała się, że Żurawski z przyjacielem zajdą tak daleko i że wygrają. Dlaczego? Żurawski z Borkowskim w swoich komentarzach byli uroczo-inteligentni. Teksty mieli bardzo dobre i dowcipne. Ale przyznam szczerze myślałam, że oni odpadną na początku, ale to dlatego, że mieli bardzo nonszalancki stosunek do wyścigu. I w pierwszych odcinkach często do nich mówię "ooo panowie znowu niespiesznie". Dlatego nie wróżyłam im długiej podróży. A potem duch wali w nich wstąpił i poszli jak dzicy. I trzeba przyznać, że byli świetnie przygotowani byli do tego wyścigu - mówi nam dziennikarka. Zobacz: Znamy zwycięzców pierwszej edycji "Azja Express"! Spodziewaliście się takiego wyniku?   Agnieszka przyznaje jednak, że wygrana im się należała. Michał z Ludwikiem byli wymęczeni przez podróż, przez to Michałowi zaczęły puszczać nerwy. Czy zasłużenie wygrali? Absolutnie tak! Oni przez całą edycje nie zdobyli ani jednego immunitetu i nie mieli okazji odpocząć i się zregenerować. Michałowi siadały nerwy, ale to jest miesiąc w tych trudnych ekstremalnych warunkach,  gdzie jeszcze dochodzi adrenalina rywalizacji. Dlatego nie dziwię się, że przeklinali czy mieli chwile...

Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy programu "Azja Express"
TV-Show
Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o uczestnikach Azja Express: "Nie kontrolują swoich zachowań"
Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o uczestnikach Azja Express: "Nie kontrolują swoich zachowań"

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy programu "Azja Express"! Prowadząca wielki hit TVN już od kilku tygodni przebywa w Indiach, gdzie trwają nagrania do drugiej edycji show. W kolejnej odsłonie programu o zwycięstwo walczą m.in. Joanna Przetakiewicz, Tymon Tymański, Michał Piróg oraz Dorota Gardias . Jak uczestnicy poradzili sobie z trudnymi zadaniami i czy druga edycja show będzie takim samym sukcesem stacji TVN jak pierwsza, przekonamy się za kilka miesięcy.  Agnieszka Woźniak-Starak o uczestnikach programu: "Gwiazdy zrzucają maski" Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z magazynem "Glamour" zdradziła, jak wyglądają kulisy programu "Azja Express". Gwiazda TVN nie ukrywa radości, że może prowadzić najfajniejszy, według niej, program w telewizji. Gospodyni zdradziła również, jak gwiazdy zachowują się na planie "Azji Express". Lecimy tam na miesiąc. Cieszę się jak dziecko, bo mam poczucie, że prowadzę najfajniejszy program w telewizji. Pokazujemy tam inną kulturę. To reality show z kontekstem podróżniczym. Wiedziałam, że to będzie hit, ale nie spodziewałam się aż takiej siły rażenia. Gwiazdy zrzucają maski, bo pod wpływem zmęczenia i nerwów nie kontrolują swoich słów i zachowań  - przyznała Agnieszka Woźniak- Starak. Będziecie oglądać drugą edycję programu "Azja Express"?  Zobacz także:  Ćwiczenie relaksacyjne w walce ze stresem Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy programu "Azja Express". Prowadząca zdradziła, jak uczestnicy zachowują się na planie show.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner