Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą?

Włodarczyk nie chce związku ze Sławkiem Uniatowskim?! "Nie jest gotowa na ograniczenia narzucane przez związek"

Agnieszka Włodarczyk i Sławek Uniatowski są parą?

Agnieszka Włodarczyk nie chce spotykać się ze Sławkiem Uniatowskim? Po tym, jak aktorka i piosenkarz zostali przyłapani na czułościach w Sopocie, w mediach nie milkną plotki na ich temat. Początkowo prasa donosiła, że Agnieszka Włodarczyk znów jest szczęśliwa i zakochana, później okazało się, że Agnieszka i Sławek nie chcą spieszyć się z deklaracjami i nie oczekują, że stworzą poważny związek. Fakt donosi teraz, że była ukochana Mikołaja Krawczyka odrzuciła względy Sławka Uniatowskiego, który ponoć jest bardzo zauroczony aktorką.

 

Sławek Uniatowski zauroczył się gwiazdą, a Włodarczyk ponoć nie podziela jednak jego entuzjazmu i nie chce rozpoczynać nowego związku.

Tłumaczy Sławkowi, że nie chce wchodzić na razie w nową relację. Czuje się dobrze jako wolna kobieta i nie jest gotowa na ograniczenia narzucane przez związek - przyznał kolega Sławka Uniatowskiego.

Jak udało się nam potwierdzić, Włodarczyk rzeczywiście nie jest gotowa jeszcze na żadną bliższą relację. Myślicie, że Agnieszka Włodarczyk jednak da szansę Sławkowi Uniatowskiemu? Naszym zdaniem razem wyglądają świetnie!

 

Zobacz także: Nowe życie po rozwodzie. Jak zbudować nowy związek

 

Sławek Uniatowski jest zauroczony Agnieszką Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk i Sławomir Uniatowski w Sopocie

 

Aktorka nie chce rozpoczynać nowego związku.

Sławek Uniatowski i Agnieszka Włodarczyk są parą?!

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22