Agnieszka Włodarczyk nie chce spotykać się ze Sławkiem Uniatowskim? Po tym, jak aktorka i piosenkarz zostali przyłapani na czułościach w Sopocie, w mediach nie milkną plotki na ich temat. Początkowo prasa donosiła, że Agnieszka Włodarczyk znów jest szczęśliwa i zakochana, później okazało się, że Agnieszka i Sławek nie chcą spieszyć się z deklaracjami i nie oczekują, że stworzą poważny związek. Fakt donosi teraz, że była ukochana Mikołaja Krawczyka odrzuciła względy Sławka Uniatowskiego, który ponoć jest bardzo zauroczony aktorką.

Reklama

Sławek Uniatowski zauroczył się gwiazdą, a Włodarczyk ponoć nie podziela jednak jego entuzjazmu i nie chce rozpoczynać nowego związku.

Tłumaczy Sławkowi, że nie chce wchodzić na razie w nową relację. Czuje się dobrze jako wolna kobieta i nie jest gotowa na ograniczenia narzucane przez związek - przyznał kolega Sławka Uniatowskiego.

Jak udało się nam potwierdzić, Włodarczyk rzeczywiście nie jest gotowa jeszcze na żadną bliższą relację. Myślicie, że Agnieszka Włodarczyk jednak da szansę Sławkowi Uniatowskiemu? Naszym zdaniem razem wyglądają świetnie!

Zobacz także

Zobacz także: Nowe życie po rozwodzie. Jak zbudować nowy związek

Sławek Uniatowski jest zauroczony Agnieszką Włodarczyk.

Reklama

Aktorka nie chce rozpoczynać nowego związku.

Reklama
Reklama
Reklama