Agnieszka Szulim w fioletowej sukience

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie?! Milioner pokazał wymowne zdjęcie!

Agnieszka Szulim w fioletowej sukience

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są już po ślubie? Milioner pokazał na swoim Instagramie wymowne zdjęcie. Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się newsy dotyczące ceremonii dziennikarki i producenta filmowego. Na temat ich ślubu krążą już legendy, a żadne z nich nie odniosło się do plotek pojawiających się nieustannie w prasie. Wiadomo było jedynie tyle, że wesele zaplanowane jest na sierpień tego roku. Być może zakochani nieco się pospieszyli, o czym może świadczyć fotka zamieszczona na Instagramie przez Piotra Woźniaka-Staraka. Obecnie milioner pracuje nad filmem "Sztuka kochania" opartym na biografii Michaliny Wisłockiej, która zrewolucjonizowała życie seksualne w całym kraju.

Milioner zamieścił zdjęcie z planu filmowego. Obok jego fotela, podpisanego imieniem i nazwiskiem oraz z funkcją, jaką pełni,  stoi krzesło Agnieszki Szulim! A podpis na nim zaskakuje!

"Sztuka kochania".  Żona producenta - Agnieszka Szulim - Starak.

Myślicie, że zakochani już są po ślubie czy to kolejna medialna prowokacja? Dopisek "hahahahaha" raczej skłania do drugiej opcji.

 

Jeśli nie, to już teraz gratulujemy!

 

Zobacz: Agnieszka Szulim zdradziła, kto zaprojektuje jej suknię ślubną! Dziennikarka dementuje plotki o kryzysie

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są już po ślubie?

Krzesła reżyserskie

Myślicie, że para rzeczywiście wzięła ślub?

Instagram

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22