Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski w Szwajcarii
ONS/Instagram
Newsy

Szulim z ukochanym na urlopie w luksusowym zagranicznym resorcie

Gdzie się wybrali odpoczywać?

To był bardzo pracowity rok dla Agnieszki Szulim. Dziennikarka na dobre zadomowiła się w TVN, gdzie prowadzi program "Na Językach" i stała się jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. wszystko wskazuje na to, że sytuacja ta prędko się nie zmieni, bo Agnieszka ma już na oku kolejne projekty. Przypomnijmy: Szulim otwiera portal o gwiazdach. Znamy szczegóły

Sezon w mediach i na salonach zakończył się już na dobre, a gwiazdy też ogarnęło szaleństwo związane z przygotowaniami do świąt. Agnieszka z kolei postanowiła wykorzystać ten czas na krótki zimowy urlop. Wraz z ukochanym Maciejem Żakowskim wybrała się do luksusowego resortu Laax w Szwajcarii. Szulim zdążyła się już pochwalić fotką na Instagramie i czujemy, że będzie to dla niej bardzo aktywny wypoczynek. Parze towarzyszą również znajomi.

Tak prezentuje się Agnieszka na urlopie. Bez makijażu, w okularach narciarskich. Dobry sposób na zimową przerwę w pracy?

Zobacz: Agnieszka Szulim zamieszkała z chłopakiem

Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski w Szwajcarii


Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski w Szwajcarii


Zimowy urlop Agnieszki Szulim

Zakochana Szulim z facetem na imprezie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim w Krakowie
ONS
Newsy
Szulim ledwo wróciła z majówki, a już bawi się w Krakowie. Zdradził ją ukochany
Woźniak-Starak pochwalił się zdjęciem

Pierwsze dni maja Agnieszka Szulim spędziła ze znajomymi i ukochanym na Mazurach, gdzie świętowała majówkę. Na Instagramie standardowo pojawiły się zdjęcia z wypadu. Zobacz:  Agnieszka Szulim i Woźniak-Starak już wyjechali na Majówkę. Pokazali zdjęcie Teraz dziennikarka wraz z ukochanym przebywa w Krakowie, gdzie aktualnie odbywa się festiwal filmowy Off Plus Camera. Nie jest tajemnicą, że Piotr Woźniak-Starak jest producentem filmowym i bardzo ceni sobie dobre kino, dlatego zdecydowali się na wypad do Małopolski. Ukochany Szulim na portalu społecznościowym pochwalił się jak spędzają te ciepłe dni i zamieścił zdjęcie prezenterki na krakowskim rynku. Jak się bawi? Zobacz na Polki.pl:  Viva!: Agnieszka Szulim w stylowej sesji    

Agnieszka Szulim o Magdzie Mołek
ONS
Newsy
Tego fragmentu nie pokazano w telewizji. Szulim do Mołek: Na twoich plecach wjechałam do TVP
Agnieszka zdradziła kulisy

Agnieszka Szulim była niedawno gościem programu Magdy Mołek "W roli głównej". W szczerej rozmowie dziennikarek nie mogło zabraknąć tematu związku gwiazdy z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Prezenterka była szczera jak nigdy. Przypomnijmy: Szulim w programie Mołek opowiedziała o związku ze Starakiem: Walczę żeby nie być prezesową Na stronę tvn.pl trafiły fragmenty programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. W jednym z nich Agnieszka opowiada o początkach swojej kariery w Telewizji Publicznej. Mało kto wie, że popularność w prasie zawdzięcza właśnie Magdzie, która odchodziła ze stacji, kiedy Szulim zaczęła w niej pracować. Wówczas prasa porównywała obie gwiazdy: Ja ci to kiedyś powiedziałam, że ja na Twoich plecach wjechałam do TVP i to było bardzo dobre. Jak ja przyszłam, to było rok po twoim odejściu i wszyscy pisali: "nowa Mołek". Miałam promocję w prasie, wszyscy pisali, że Mołek mieszka tu i lubi drzewa, a Szulim to tamto. Nawet tego nie pamiętasz, ale ja miałam tych artykułów mnóstwo . - przekonuje Oglądaliście "W roli głównej" z Agnieszką? Zobacz: Szulim i Mołek kłócą się o Zielińską. Agnieszka: Ja widzę dziewczynę wiecznie z jedną miną. Nie ma poczucia humoru Agnieszka Szulim na premierze z milionerem:

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?
ONS
Newsy
Ślub Szulim i Staraka odwołany?! Sensacyjne doniesienia tabloidu: "W tym związku już nie ma miłości"
Jaka jest prawda?

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka został odwołany?! Według sensacyjnych doniesień Super Expressu szykowana od kilku miesięcy uroczystość nie odbędzie się - co więcej związek gwiazdy TVN i milionera ma przechodzić poważny kryzys. Informator tabloidu podający się za przyjaciela pary twierdzi bowiem, że dziennikarka nie pasuje do rodziny swojego narzeczonego... Szulim nie pasuje do tej rodziny. Tam każdy jest poważanym biznesmenem, a ona? Skandalistka z TVN, jakieś szarpanki z Dodą, jakieś konflikty z innymi gwiazdami, zamiłowanie do imprez... To ma być żona poważnego biznesmena? - stwierdza tajemnicze źródło SE.  I co z tego, że się jeszcze razem pokażą? W tym związku już nie ma miłości, na naszych oczach rozpada się, zanim na dobre wystartował. Ciężko jest nam uwierzyć w doniesienia tabloidu zwłaszcza, że jeszcze w kwietniu Agnieszka Szulim pokazała jaką niespodziankę przygotował Piotr Woźniak-Starak z okazji jej urodzin. Miesiąc wcześniej z kolei Fakt donosił, że gwiazda TVN wręcz "skradła serca" rodziców narzeczonego, którzy już marzą o tym, żeby Agnieszka urodziła im wnuki.   Myślicie, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak skomentują sensacyjne doniesienia prasy?   Zobacz także: Agnieszka Szulim rozbiła jaguara narzeczonego! "To jedno z jego ulubionych aut"   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?!   Sensacyjne doniesienia tabloidu dotyczące związku gwiazdy TVN i milionera.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner