Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Portal Agnieszki Szulim o gwiazdach. Portal Na językach
ONS
Newsy

Szulim otwiera portal o gwiazdach. Znamy szczegóły

Nowy projekt dziennikarki podbije internet?

Agnieszka Szulim w show-biznesie w ciągu ostatniego roku namieszała bardziej niż jego bohaterowie od początku swoich karier. W nowym roku będzie jeszcze bardziej gorąco, bo jak informuje "Flesz" - redakcja programu "Na językach" otwiera własny portal plotkarski pod tą samą nazwą. Co znajdziemy na nowej stronie o życiu gwiazd?

- Chcemy otworzyć porządny serwis show-biznesowy. Będą tam publikowanego materiały, które nie weszły do programu w TVN, a że w Internecie można pokazać więcej niż w telewizji, to zapewniam, że będzie ostro - zdradza "Fleszowi" Szulim.


Czy Agnieszka nie boi się, że przez "porządny serwis" jej koleżanki z salonów nie będą uczestniczyły w życiu programu "Na językach"? Zobacz: "Boże, co ja na tej antenie powiedziałam?"

- My tylko pokazujemy jak ten show-biznes działa. Większość materiałów jest pozytywna albo neutralna. Zwyczajnie lubimy czasem żartować, i już. Dlatego ten program się dobrze ogląda.


W nowym portalu prowadzonym przez ekipę z "Na językach" ma być szczerze i dowcipnie. A kto powinien bać się projektu Szulim? Na pewno gwiazdy bez dystansu do siebie.

Przypomnijmy, że będzie to drugi internetowy projekt gwiazdy. Zobacz: Szulim otworzyła portal o zwierzętach 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Program z Agnieszką Szulim stracił widzów
TV-Show
Są wyniki oglądalności programu Agnieszki Szulim "Na językach"! Spadnie z anteny?

Są wyniki oglądalności programu "Na językach" z Agnieszką Szulim! Jak podają wirtualnemedia.pl, show o tematyce celebryckiej w tym sezonie oglądało średnio 800 tys. widzów. Czy TVN zechce kontynuować program, a może z niego zrezygnuje? Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.   Program Na językach spada z anteny? Średnia oglądalność show to około 800 tys. widzów, o 23. tys mniej niż w poprzednim sezonie. Najwięcej osób obejrzało odcinek z 14 marca - około 971 tys. widzów. W ten sposób TVN przegrał walkę z Polsatem, który wygrywa w tym czasie antenowym. Stacja wygrywa jednak z TVP 1 i TVP 2. Jak podaje portal., TVN nie podjął jeszcze decyzji o kontynuacji show. W przypadku takich hitów jak "Druga Szansa" czy "Agent-Gwiazdy" od razu było wiadomo, że powstaną kolejne sezony. Jak będzie w tym przypadku?   Fani Agnieszki Szulim nie powinni się jednak martwić. Gwiazda poprowadzi nowy program "Azja Express",. który na pewno zobaczymy w jesiennej ramówce show. Show z udziałem takich gwiazd jak Hanna Lis, Małgorzata Rozenek czy Agnieszka Włodarczyk musi być hitem!   Zobacz: Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim odwołali ślub?! Milioner odniósł się do plotek!   Agnieszka Szulim w Na językach.   Agnieszka Szulim w programie Na językach z innymi ekspertami od show-biznesu - Karoliną Korwin Piotrowską, Mikołajem Lizutem i Basią pasek.

Edyta Herbuś o Na językach
ONS
Newsy
Menadżerka Herbuś o Szulim: Stała się żądna sensacji. Nie myśli co będzie za rok
Oberwało się też programowi "Na językach"

Program Agnieszki Szulim "Na Językach" od dwóch sezonów wzbudza mnóstwo kontrowersji wśród polskich gwiazd. Dziennikarka wraz z ekipą redakcyjną śmiało krytykowała celebrytki i śmiała się z ich wpadek. To nie spodobało się wszystkim, a szczególnie samym zainteresowanym. Przypomnijmy: "Podjudzają niechęć wobec gwiazd" W najnowszym numerze "Vivy!" redaktorzy magazynu przyglądają się bliżej Agnieszce Szulim i jej spektakularnej przemianie na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Łatwo zauważyć, że od momentu rozpoczęcia pracy w TVN Szulim jest bardziej zdecydowana w swoich wypowiedziach i nie boi się mówić głośno o niewygodnych sprawach. Zobacz: Szulim przyznała się do ustawek z paparazzi To nie do końca podoba się Małgorzacie Herde , menadżerce Edyty Herbuś i Pauliny Krupińskiej . Herde nadal nie rozumie idei "Na Językach" i wspomina, że zna Agnieszkę od dawna, ale z zupełnie innej strony - jako miłą i skromną dziewczynę prowadzącą poranne pasmo śniadaniowe. Do tej pory nie rozumiem, jaka jest idea tego programu, który sponsoruje naczelny polski brukowiec? Wygląda na to, że prowadzącej i ekipie jej ekspertów zależy tylko na krytyce show-biznesu, w którym też egzystują. Agnieszkę zawsze uważałam za bardzo inteligentną i bystrą dziennikarkę. Pamiętam ją z telewizji śniadaniowej jako skromną dziewczynę - zdradza w rozmowie z "Vivą!". Menadżerka gwiazd przyczyny w metamorfozie Agnieszki upatruje w transferze do TVN-u, ale określa to tylko chwilowym wizerunkiem i nowym pomysłem na siebie. Herde zastanawia się też głośno, co Szulim zrobi po zakończeniu programu. W końcu przez "Na Językach" wiele gwiazd podobno straciło do niej sympatię. Po przejściu do TVN-u dostrzegam dużą zmianę. Stała się kontrowersyjną w swoich wypowiedziach i żądna sensacji. Być może to jej pomysł na wizerunek, ale  mam...

Szulim o swoim ciętym języku
ONS
Newsy
Szulim przyznała się, że niewiele brakowało żeby straciła pracę w TVN
Szulim była bliska by wylecieć z TVN

Agnieszka Szulim bez wątpienia jest najgorętszą gwiazdą 2013 roku. Za sprawą programu "Na językach" show-biznes zyskał nową jakość, a jego prowadząca pokazała, że daleko jej od grzecznego wizerunku, z którego była kojarzona z TVP. Okazuje się, że decyzja Agnieszki o transferze była bardzo ryzykowna. W "Dzień Dobry TVN" Agnieszka zdradziła, że gdyby jej program okazał się niewypałem to zostałaby bezrobotna. - To był dla mnie niesamowicie dobry rok, i najbardziej stresujący rok w moim życiu. Niewiele osób wie, że mieliśmy podpisaną umowę na cztery odcinki i po tych czterech odcinkach programu "Na językach" miała być kolejna decyzja czy idziemy dalej, czy nie . Na szczęście Szulim sprawdziła się, a "Na językach" na wiosnę po raz kolejny pojawi się w ramówce TVN. Co więcej, jej zdanie nierzadko dowartościowuje inne gwiazdy. Zobacz: Rusin podniecona słowami Szulim: Świat karmi się plotką. Dostarczamy tego jedzenia Tak mieszka Agnieszka Szulim:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner