Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Szulim zamieszkała z Maciejem Żakowskim. Gdzie mieszka Agnieszka Szulim?
ONS
Newsy

Agnieszka Szulim zamieszkała z chłopakiem. Jest tylko jedno "ale"

W styczniu czeka ich sporo miłosnych uniesień

Na dworze zima pełną parą, a w życiu Agnieszki Szulim wiosna. Chociaż dziennikarka o życiu prywatnym nie rozmawia z mediami to swoimi przeżyciami dzieli się z przyjaciółmi, którzy z kolei chętnie przekazują je do tych pierwszych. Dzięki temu magazyn "Party" dowiedział się, że prowadząca "Na językach" zamieszkała niedawno z partnerem, Maciejem Żakowskim.

Para wprowadziła się w grudniu do mieszkania w uroczej kamienicy w samym centrum Warszawy. Na razie jednak nie będą do urządzać, bo... Szulim nie ma czasu. Pomimo przerwy w kręceniu odcinków hitowych programów: "Na językach" i "Stylowego magazynu", dziennikarka przygotowuje się do prowadzenia gali "Męska rzecz" oraz koncertu sylwestrowego z TVN. Zobacz: Mega Sylwester TVN w Krakowie

Co więc z czasem na miłość? Agnieszka zawsze znajduje chwilę dla ukochanego, a już w styczniu czeka ich wiele miłosnych uniesień. Dlaczego? "Party" twierdzi, że zakochani udadzą się na narty w Alpy.

Najwyraźniej urządzenie mieszkania poczeka do 2014 roku.

Zobacz: "Boże! Co ja na ten antenie powiedziałam!"Szulim i Żakowski unikają wspólnych zdjęć jak ogień wody:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim napisze książkę
ONS
Newsy
Szulim nie poprzestaje na programie. Szykuje nowy kontrowersyjny projekt
Nie zabraknie kontrowersji

Transfer Agnieszki Szulim do TVN był jednym z głośniejszych w show-biznesie. Dziennikarka szybko udowodniła, że była to trafna decyzja, a wraz z kolejnymi sezonami "Na Językach", ewoluował również jej wizerunek. Teraz jest jedną z najbardziej wygadanych i kontrowersyjnych gwiazd w Polsce. Przypomnijmy: Szulim skomentowała swoje operacje plastyczne w Na Językach Ostatnie tygodnie to przede wszystkim zamieszanie wokół jej osoby w kontekście bójki z Dodą. Agnieszka zapowiedziała już pozwanie wokalistki do sądu, zaapelowała też o bojkot Rabczewskiej w mediach - sama również nie porusza jej tematu w swoim programie. Możliwe, że to się niebawem zmieni... W najnowszym wywiadzie Szulim przyznała, że wraz z kolegami i koleżankami z "Na Językach" myśli o napisaniu książki o show-biznesie. Całość miałaby przypominać w formie bestseller Karoliny Korwin Piotrowskiej czyli głośną "Bombę".   Od początku programu śmiejemy się, że powinniśmy naoisać "Alfabet Na Językach", pracę zbiorową, w której przedstawialibyśmy kulisy naszego programu, pracy i przygody z gwiazdami. Niewykluczone, że taka książka powstanie, bo jej wizja jest kusząca. I uwierz mi, byłoby o czym pisać... - zdradza w rozmowie z "Party". Kupilibyście taką książkę? Ciekawe, czy incydent z Dodą znalazłby się w zakładce "przygody z gwiazdami"? ;) Cały wywiad z Agnieszką znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Party". Zobacz: Szulim, Krupińska i Klimas twarzami odzieżowego giganta Agnieszka Szulim na pokazie Mariusza Przybylskiego:

Agnieszka Szulim usta
Newsy
Ile naprawdę Agnieszka Szulim zarobiła w "Azja Express"?

Kiedy wyszło na jaw, że od tego sezonu TVN nie będzie już emitować prowadzonych przez Agnieszkę Szulim programów „Stylowy magazyn” i „Na językach”, zaczęto spekulować, że dziennikarka popadła w niełaskę u szefów stacji. Dywagacje na temat kłopotów Szulim uciął dyrektor programowy TVN Edward Miszczak . Agnieszka otrzymała największą ofertę, jaką dostała jakakolwiek gwiazda TVN, powiedział w jednym z wywiadów Miszczak. Większość dziennikarzy zrozumiała, że miał na myśli honorarium Szulim, i napisała, że Agnieszka zarobi nawet 600 tys. złotych. Jak się jednak okazuje, wyrażenie „największa oferta” najprawdopodobniej oznaczało najbardziej prestiżowy program w ramówce TVN, a stawka Agnieszka Szulim może być nawet trzykrotnie mniejsza niż spekulowano. Nie zmienia to jednak faktu, że Agnieszka jest największą obecnie gwiazdą stacji, bo dostała hitowy program, z którym TVN łączy wielkie nadzieje. Więcej na ten temat w "Party".    Agnieszka Szulim na prezentacji jesiennej ramówki TVN.   Agnieszka Szulim wychodzi z DDTVN.

Nowy mężczyzna w życiu Szulim?
ONS
Newsy
W życiu Szulim pojawił się nowy mężczyzna. To milioner i były facet znanej gwiazdy
Jest nią totalnie zauroczony

Jeśli wskazać najgłośniejsze nazwisko w show-biznesie to bez wątpienia wybór padłby na Agnieszkę Szulim . Gwiazda TVN od miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet, a powód jest wiele - kontrowersyjne show "Na Językach", efektowna metamorfoza, rozstanie z facetem czy ostatnio znaczny spadek wagi, który był szeroko komentowany chyba przez wszystkie media. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że szum medialny sprzyja też kolejnym kontraktom, które podpisuje dziennikarka. Przypomnijmy: Najdroższy sklep w Polsce uznał Szulim za ikonę stylu. Te zdjęcia to potwierdzają Nic jednak nie zapowiada, aby ta sytuacja miała się wkrótce zmienić. Wręcz przeciwnie - mamy przesłanki, aby sądzić, iż zainteresowanie osobą Agnieszki wzrośnie jeszcze bardziej. Wszystko za sprawą nowego mężczyzny, który pojawił się w jej życiu. Jak udało się ustalić AfterParty.pl, nowym wybrankiem Szulim jest Piotr Woźniak-Starak , milioner związany w przeszłości z Alicją Bachledą-Curuś . To właśnie o Agnieszce pisało najprawdopodobniej "Party", które informowało, że Starak "spotyka się z gwiazdą TVN". Milioner od dłuższego czasu był singlem, ale teraz jest podobno mocno zauroczony śliczną blondynką. Zobacz: Bachleda i milioner już nie są parą. Starak znalazł nową miłość W środowisku spekuluje się też, że bliższa relacja Agnieszki i Piotra ochłodziła nieco relację dziennikarki z Natalią Klimas , która jeszcze rok temu sama była związana z producentem filmowym. Przyjaciółki do niedawna eksponowały swoją przyjaźń na salonach i Instagramie, publikując wspólne zdjęcia i nie szczędząc sobie komentarzy - dziś takich serdeczności nie uświadczymy. Pasują do siebie? Zobacz: Czego Szulim nigdy nie powie dziennikarzom? "Mam swoją granicę"    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner