Agnieszka Szulim w czarnych spodniach i kurtce

Agnieszka Szulim unika wywiadów i zdjęć z ukochanym. Dlaczego chce zniknąć z mediów?

Agnieszka Szulim w czarnych spodniach i kurtce

Ostatnio Agnieszkę Szulim rzadko można spotkać na warszawskich salonach. Gwiazda pojawia się sporadycznie i tylko na wybranych imprezach, w dodatku coraz częściej bez narzeczonego Piotra Woźniaka-Staraka u boku. Podobno dziennikarka przestała rozmawiać też z dziennikarzami i odrzuca zaproszenia do udziału w sesjach zdjęciowych do magazynów kobiecych. Dlaczego tak się stało? Według informacji, do których dotarł "Flesz" Szulim chce się wyciszyć po niedawnej medialnej wojnie z Dorotą Rabczewską, która skończyła się w sądzie. Konflikt z Dodą kosztował Agnieszkę sporo nerwów, ale też... negatywnie odbił się na jej wizerunku medialnym, co rzekomo nie spodobało się władzom TVN.

Ale nie chodzi tylko o to! Agnieszka specjalnie usunęła się w cień, żeby w spokoju zacząć przygotowania do ślubu z Piotrem, który odbędzie się już w wakacje - tłumaczy znajomy Szulim.

Po co więc dziennikarka wzięła urlop na cały styczeń? Chce wykorzystać go na wypoczynek z ukochanym Piotrem Woźniakiem-Starakiem i... przygotowania do wesela.

 

Zobacz także: Co połączyło Agnieszkę Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka?

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak.

Piotr Starak, Agnieszka Szulim
ONS

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim w czarnej kurtce skórzanej
ons.pl

 

Więcej na temat Agnieszka Szulim
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37