Po wygraniu najważniejszego turnieju w karierze – turnieju Masters w Singapurze, Agnieszka Radwańska chce powalczyć o tytuł najlepszej tenisistki świata. Ale to nie koniec planów Radwańskiej na przyszły rok! Mówi się bowiem, że już niedługo Agnieszka zamierza poślubić swojego narzeczonego i sparingpartnera Dawida Celta.

Reklama

Polecamy także: 10 rzeczy, których nie wiecie o Agnieszce Radwańskiej. Słabości, tajemnice, miłości...

Kiedy ślub Radwańskiej?

Jak dowiedział się „Flesz”, ceremonia jest wstępnie planowana na 2017 rok! Gdzie się odbędzie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale zakochani biorą pod uwagę Kraków, czyli rodzinne miasto Agnieszki. Na razie jednak nie mają wiele czasu na planowanie uroczystości, bo po krótkich wakacjach z ukochanym Isia znów wraca do intensywnych treningów. Zdaniem specjalistów, miłość z pewnością będzie sprzyjać jej dalszym sukcesom na korcie.

Psychika w rywalizacji kobiet jest bardzo ważna. Zawodniczki nie mogą być rozedrgane. Na sukcesy ma też wpływ uregulowane życie prywatne i Agnieszce się to udało. Ma u boku ukochanego faceta. Ma z kim grać, do kogo się przytulić, pogadać. Nic jej nie rozprasza, może skupić się na grze” - uważa Adam Romer, redaktor naczelny pisma „Tenisklub”.

Chcesz wiedzieć więcej o planach Agnieszki Radwańskiej na kolejny rok i dowiedzieć się czy konflikt Isi z ojcem przybrał na sile? Przeczytasz o tym w najnowszym wydaniu „Flesza”.

Zobacz także

Polecamy: Agnieszka Radwańska opowiada w VIVIE! o szale zwycięstwa, smakach porażki, życiu zakonnicy, codziennych wyrzeczeniach i relacjach z rodziną. Plus wyjątkowe zdjęcia - tylko u nas!

Agnieszka Radwańska z partnerem Dawidem Celtem.

Agnieszka Radwańska z ojcem, Robertem Radwańskim.

Reklama

Agnieszka Radwańska z pucharem turnieju Masters w Singapurze.

Reklama
Reklama
Reklama