Agnieszka Kotulanka nie żyje zmarła w wieku 61 lat
East News

Agnieszka Kotulanka jesienią chciała wrócić do show-biznesu? Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące aktorki i jej planów, które przerwała nagła śmierć. Jedna z największych gwiazd serialu "Klan" zmarła 20 lutego. Informacje o śmierci Agnieszki Kotulanki zasmuciły nie tylko jej najbliższych, ale i ogromne grono fanów, którzy liczyli, że jeszcze kiedyś zobaczą ją na deskach teatru lub w telewizji. 

 

Zobacz także: Wiadomo już, co było przyczyną śmierci Agnieszki Kotulanki!

 

Agnieszka Kotulanka planowała powrót do pracy

Aktorka kilka lat temu zniknęła z życia publicznego. Media i jej serialowi koledzy informowali wówczas o walce aktorki z chorobą alkoholową, którą pokonała pod koniec swojego życia. Teraz informator Faktu zdradza, że Agnieszka Kotulanka czuła się już na tyle dobrze, że jesienią planowała ogłosić swój powrót do show-biznesu.

Chciała żyć dla dzieci, mamy i siostry, bo w końcu do niej dotarło, że nie jest sama i ma wielu bliskich obok siebie. Gdy było z nią źle, nie widziała, jak dużo osób się o nią troszczy. Przed śmiercią naprawdę czuła się kochana i dzięki temu patrzyła optymistycznie w przyszłość - w rozmowie z Faktem mówi osoba z otoczenia aktorki. Planowała wrócić do pracy jesienią. Była w dobrej formie i chciała za kilka miesięcy ogłosić swój powrót.

Zobacz także: Ilona Łepkowska o Agnieszce Kotulance: Rola w Klanie była dla niej jak pocałunek śmierci

 

Agnieszka Kotulanka zastanawiała się nad powrotem do pracy.

Agnieszka Kotulanka w Klanie
East News

 

Niestety, wszystkie plany przerwała nagła śmierć. Aktorka zmarła w wieku 61 lat.

Nie żyje Agnieszka Kotulanka
East News

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka