Nie żyje Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka Agnieszka Kotulanka Pogrzeb Agnieszki Kotulanki Agnieszka Kotulanka pogrzeb
Nie żyje Agnieszka Kotulanka
East News
Co robiła aktorka zanim dostała rolę w "Klanie"?
1/5
Nie żyje Agnieszka Kotulanka
East News

Kilka dni temu pożegnaliśmy Agnieszkę Kotulankę, wielką gwiazdę "Klanu". Aktorka zmarła 20 lutego 2018 roku w wieku 61 lat. Informacja o śmierci Agnieszki Kotulanki poruszyła jej fanów i kolegów z show-biznesu, a na pogrzebie aktorki pojawiły się prawdziwe tłumy. W ceremonii pogrzebowej wzięli udział m.in. Agnieszka Dygant, Tomasz Stockinger czy Izabela Trojanowska. 

Teraz, kilka dni po śmierci Agnieszki Kotulanki, na jaw wychodzą nowe nieznane fakty z życia aktorki. Okazuje się, że zanim zaczęła występować w "Klanie" musiała w dość zaskakujący sposób zarabiać na życie. Co robiła? 

Zobacz także: Agnieszka Kotulanka osierociładwójkę dzieci. To one opiekowały się aktorką przez lata

2/5
Agnieszka Kotulanka
East News

Agnieszka Kotulanka w 1980 roku wyszła za mąż za Jacka Sas-Uhrynowskiego. Para wyjechała razem do Kanady, jednak aktorka wróciła w 1992 roku i podjęła decyzję o rozwodzie. Jak informuje "Fakt" po powrocie do Polski i rozstaniu z mężem Agnieszka Kotulanka nie miała propozycji pracy jako aktorka. Wtedy zaczęła zarabiać na życie w dość zaskakujący sposób...

Okazuje się, że gwiazda robiła swetry na drutach, które później sprzedawała na bazarach! 

Zobacz także: Był serialowym mężem Kotulanki przez kilkanaście lat. Tomasz Stockinger żegna aktorkę: "Teraz jest bardzo smutno..."

3/5
Agnieszka Kotulanka
East News

Agnieszka Kotulanka, zanim zaczęła grać w serialu "Klan", występowała głównie w epizodycznych rolach w spektaklach telewizji. Aktorka w 1997 roku rozpoczęła swoją przygodę z "Klanem", który przyniósł jej ogromną popularność.

Zobacz także: Jak wyglądała ostatnia scena Agnieszki Kotulanki w "Klanie"? Zobaczcie wideo!

4/5
Pogrzeb Agnieszki Kotulanki
EastNews

Niestety, 24 lutego w mediach pojawiła się smutna informacja o śmierci aktorki. Agnieszka Kotulanka została pochowana w miniony wtorek w podwarszawskim Legionowie.

Zobacz także: Emocje na pogrzebie Agnieszki Kotulanki! Nie wszystkim spodobała się obecność znanego aktora

5/5
Agnieszka Kotulanka pogrzeb
East News
Więcej na temat Agnieszka Kotulanka