Agnieszka Kaczorowska otworzyła nowy biznes
Instagram

Agnieszka Kaczorowska otworzyła własny biznes! To, co oferuje, wcale nie jest tanie...

Agnieszka Kaczorowska otworzyła nowy biznes
Instagram

Agnieszka Kaczorowska sprzedaje buty! Okazuje się, że gwiazda serialu "Klan" i tancerka "Tańca z Gwiazdami" postanowiła otworzyć własny biznes i rozpoczęła sprzedaż specjalnych butów do tańca. O swoich planach od kilku dni Agnieszka Kaczorowska osobiście informowała swoich fanów na Instagramie i Facebooku, na początku nie zdradziła, czym teraz będzie się zajmować jednak teraz jest już wszystko jasne. 

Agnieszka Kaczorowska sprzedaje buty do tańca.

Wszyscy fani tańca mogą teraz zgłosić się do Agnieszki Kaczorowskiej, która otworzyła własny sklep internetowy w ofercie którego znajdują się specjalne buty do tańca. 

Drodzy Tancerze, Trenerzy, Miłośnicy Tańca - Dance Naturals wreszcie w Polsce ‼️ Od jutra (10.01) znajdziecie je w sklepie na mojej stronie 👉🏻 www.agnieszkakaczorowska.pl - pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska.

Jakie są ceny butów oferowanych przez Agnieszkę Kaczorowską? Dość wysokie. Za model profesjonalnych pantofli do tańca trzeba zapłacić od 590 zł do niemal 1000 zł. 

 

Myślicie, że nowy biznes Agnieszki Kaczorowskiej okaże się sukcesem?

 

Zobacz także: "Czuję się oszukany"! Kamil Kuroczko wydał oświadczenie w sprawie współpracy z Agnieszką Kaczorowską! Padły mocne słowa

 

Agnieszka Kaczorowska otworzyła sklep internetowy.

Agnieszka Kaczorowska otworzyła nowy biznes
Instagram

 

Gwiazda sprzedaje buty do tańca.

Agnieszka Kaczorowska otworzyła nowy biznes
Instagram

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08