Agnieszka Kaczorowska-Pela o wykorzystywaniu wizerunku dzieci w reklamach
EOS/Instagram @agakaczor
Newsy

Agnieszka Kaczorowska angażuje córki do reklam: "Zaczynają zarabiać na przyszłość"

W podcaście Agnieszka Kaczorowska wprost przyznała, że nie ma problemu z wykorzystywaniem wizerunków córek w reklamach, ponieważ tak może im zapewnić dobry start.

Agnieszka Kaczorowska-Pela pojawiła się w kolejnym odcinku podcastu Kamila Balei "Tato, no weź!" dla Radia Złote Przeboje. Przy okazji tancerka wypowiedziała się na temat, który w dobie mediów społecznościowych wywołuje niemałe kontrowersje, czyli wykorzystywanie wizerunku dzieci w reklamach. Niektóre gwiazdy pilnują, by twarze ich pociech nie pojawiły się w relacjach i zdjęciach na Instagramie. Inne wręcz przeciwnie, co widać na przykładzie Klaudii Halejcio. Córki Agnieszki Kaczorowskiej-Peli również dość regularnie goszczą w sponsorowanych postach na jej profilu. Tancerka zdradziła, dlaczego nie ma z tym problemu.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka  Kaczorowska o "zarabianiu na swoich dzieciach": "Ludzie patrzą z klapkami na oczach"

Prywatnie Agnieszka Kaczorowska-Pela jest mamą dwóch córek, 3-letniej Emilii i rocznej Gabrieli. Choć dziewczynki niemal od pierwszych dni życia pojawiają się w jej reklamach różnych produktów, to gwiazda nie pokazuje ich twarzy w mediach społecznościowych. Tancerka zauważyła, że sama pracowała od bardzo młodego wieku, ale gdy zaczynała, warunki były zupełnie inne. Obecnie sama może angażować swoje dzieci do reklam.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz pokazał nagranie z synkiem. "Tata na medal"

Agnieszka Kaczorowska-Pela spaceruje z córkami
Instagram @agakaczor

Czyli jeszcze trzy lata i Emilka do pracy, niech zarabia na swoje utrzymanie! - powiedział Kamil Baleja.

Tancerka przyznała, że jej córki już mają okazję pracować na swoją przyszłość. Dodała jednak, że w najbliższym czasie nie ma zamiaru pokazywać twarzy dziewczynek.

Poniekąd trochę pracuje. One zaczynają zarabiać na swoją przyszłość - stwierdziła.

Agnieszka Kaczorowska-Pela z dziećmi
Instagram @agakaczor

Prowadzący podcast zażartował sobie z tego, jak internauci mogą odebrać słowa Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Gwiazdy bywają krytykowane za wykorzystywanie wizerunku dzieci, ponieważ może to być to nie tylko krzywdzące, ale również niebezpieczne.

"Agnieszka Kaczorowska zarabia na swoich dzieciach!" - zaśmiał się z ewentualnych nagłówków Baleja.

Agnieszka Kaczorowska-Pela z córkami na plaży
Instagram @agakaczor

Rozmówczyni nie ukrywała, że angażowanie własnych dzieci do reklam w mediach społecznościowych to problematyczna kwestia, ale zauważyła, że dzięki temu maluchy mogą mieć lepszy start w przyszłości, gdy już zaczną pracować na własną karierę. Stwierdziła też, że poglądy ludzi na różne tematy zmieniają się wraz z modą.

Agnieszka Kaczorowska-Pela wypoczywa z dziećmi
Instagram @agakaczor

No niestety tak to jest interpretowane. Ale może to one zbierają na swoje konto, które kiedyś będzie mogło dać im świetny start w dorosłość? Wszystko zależy od punktu widzenia. Ludzie patrzą z klapkami na oczach - tak, jak jest łatwiej, jak jest prościej, jak jest w zgodzie z modą. A ja zachęcam do tego, żeby zadbać o swoje życie - wyjaśniła.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska w trzeciej ciąży? Pokazała zdjęcia z dziećmi, a fani: "Kolejna pociecha w drodze"

Zgadzacie się z Agnieszką Kaczorowską?

Agnieszka Kaczorowska-Pela wychodzi ze studia
EOS

Agnieszka Kaczorowska o urodzie Gabrysi i Emilki
Instagram @agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska pokazała wzruszające nagranie z córeczką! "Nie ma nic piękniejszego"
Agnieszka Kaczorowska nie kryła swojego szczęścia, a Maciek Pela zalał się łzami. Wszystko przez to, co zrobiła ich córeczka. Gwiazda wszystko nagrała.

Agnieszka Kaczorowska, która pod koniec lipca po raz drugi została mamą, w swoich mediach społecznościowych chętnie porusza temat macierzyństwa, dzieli się z internautami własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, a także publikuje zdjęcia swoich ukochanych córeczek. 2-letnia Emilka i maleńka Gabrysia są prawdziwymi gwiazdami na Instagramie swojej słynnej mamy. Choć Agnieszka Kaczorowska konsekwentnie nie pokazuje twarzy dziewczynek, za to z wielką przyjemnością dzieli opowiada o ich małych sukcesach. Jak się okazuje, teraz Emilia doprowadziła swoich rodziców do prawdziwych łez wzruszenia. Agnieszka Kaczorowska właśnie opublikowała nagranie, na którym dziewczynka dosłownie stopiła nasze serca. Agnieszka Kaczorowska pokazała poruszające nagranie z córką Córeczki to prawdziwa duma Agnieszki Kaczorowskiej i Maćka Peli. Ostatnio, przy okazji powrotu z rodzinnych wakacji, Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że 2-letnia Emilia była cztery razy za granicą  i zachwalała wyjazdy z dziećmi, z których - jak przyznała - jej starsza córka wraca zawsze z nowymi umiejętnościami. 2-latka chodzi również na zajęcia dodatkowe , a Agnieszka Kaczorowska zapisała dziewczynkę na gimnastykę, basen, a także zajęcia muzyczne. Co więcej, znana tancerka i aktorka często mówi o niezwykłej rodzinnej więzi, która panuje w jej domu. Teraz gwiazda pokazała nagranie z Emilią, które rozczuliło nas do granic możliwości, a łzy wzruszenia u tej pary zrozumie każdy rodzic. Na filmiku możemy usłyszeć, jak dziewczynka mówi, że kocha swoją mamusie i swojego tatusia! - Kocham. Kocham bardzo tatusia. Mamę bardzo - mówi Emilka. - Wzrusz na maksa! Nie ma nic piękniejszego - stwierdziła Agnieszka Kaczorowska. Na słowa swojej córeczki bardzo emocjonalnie zareagował też Maciek Pela!...

Agnieszka Kaczorowska z mężem w beżowych płaszczach
Marek Podolczyński
Newsy
Agnieszka Kaczorowska szczerze: "Lubię zarabiać pieniądze"! Z czego się utrzymuje?
Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradza, czy zbankrutowała po zamknięciu swojej szkoły tańca i z czego dziś się utrzymuje.

Pandemia dała się mocno we znaki wszystkim artystom. Z powodu koronawirusa zamknięto kina i teatry, wstrzymano też wiele planów zdjęciowych. Kłopoty nie ominęły  Agnieszki Kaczorowskiej-Peli , która kilka miesięcy temu była wręcz zmuszona zamknąć swoją szkołę tańca. Gwiazda, która obecnie spodziewa się drugiego dziecka, w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, czy naprawdę zbankrutowała i... kto zarabia pieniądze w ich domu. Agnieszka Kaczorowska-Pela o zamknięciu szkoły Agnieszka nie ukrywa, że zamknięcie szkoły tańca Danceworld było jedną z najtrudniejszych decyzji, jakie podjęła w życiu. Powód? Poświęciła jej trzy lata życia, mnóstwo pieniędzy, czasu i emocji. Zaznacza jednak, że nie zrobiła tego z powodów finansowych. Co się więc stało? Głową byłam w pracy przez całą dobę, co kładło się cieniem na naszym życiu prywatnym i pozostałych działaniach zawodowych. Do tego dochodził strach o zdrowie nasze i innych. Nie wiedzieliśmy, kiedy obostrzenia zostaną zniesione i znów będziemy mogli otworzyć szkołę – przyznała w wywiadzie Agnieszka. W tej decyzji wspierał ją mąż Maciej Pela . Tancerz przyznał, że sytuacja w szkole położyła się cieniem na ich związku. Mimo że mieszkali razem, mieli dla siebie coraz mniej czasu... Zaczęliśmy zaniedbywać siebie, stres też nam nie pomagał. Nawet gdy byliśmy w domu, siedziałem przed komputerem, wymyślając z zespołem kolejne strategie marketingowe i reklamowe. A nie o to nam w życiu chodziło... Mamy dziecko, wymarzony dom – mówi Maciej Pela. Z perspektywy oboje uważają, że była to dobra decyzja i, wbrew pozorom, pandemia okazała się dla niech bardzo dobrym i... dochodowym czasem. Państwo Pela wreszcie dokończyli remont wymarzonego domu, zrobili ogród i wreszcie mogli się nim nacieszyć....

Agnieszka Kaczorowska o kompleksach
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Agnieszka Kaczorowska szczerze o kompleksach. "Czułam się po prostu brzydka"
Agnieszka Kaczorowska ze szczerością opowiedziała o swoich zmaganiach z kompleksami. Aktorka pokazała zdjęcia z przeszłości. "Przyznanie się do wielu rzeczy powodowało ból i łzy".

Dobrze znana widzom "Klanu" Agnieszka Kaczorowska ma za sobą rok pełen wrażeń. Aktorka zgromadziła mnóstwo fanów w mediach społecznościowych, którzy z wypiekami na twarzy śledzą jej prywatne życie. Tancerka często porusza na swoim Instagramie temat samoakceptacji oraz tego, jak w społeczeństwie postrzega się kobiety. Niektóre jej wpisy potrafiły podzielić internautów, a nawet wywołać oburzenie innych gwiazd polskiego show-biznesu. Niedawno, z okazji wejścia w nowy rok, Agnieszka Kaczorowska postanowiła zrobić małe podsumowanie i rozliczyć się z przeszłością. Aktorka w gorzkich słowach opowiedziała o tym, jak wyglądała jej walka z kompleksami. Pokazała też zdjęcia z różnych etapów życia. Co przekazała? Agnieszka Kaczorowska o samoakceptacji: "Przyszedł moment, że trzeba było stanąć oko w oko z samą sobą..." Ubiegły rok wiele zmienił w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka znana z "Klanu" po raz drugi została mamą . Na swoim Instagramie chętnie opowiadała o tym, jak naprawdę wygląda rodzicielstwo. Malutka Gabrysia przyszła na świat pod koniec lipca. Wówczas tancerka "Tańca z gwiazdami" otrzymała masę gratulacji. Zdradziła też, że przez cały czas mogła liczyć na duże wsparcie ze strony męża, Macieja Peli. Zobacz także:   Te gwiazdy urodziły w 2021 roku! Kaczorowska, Halejcio, Przybysz, Sarsa, Mrozowska... GALERIA         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez 𝑨𝒈𝒏𝒊𝒆𝒔𝒛𝒌𝒂 𝑲𝒂𝒄𝒛𝒐𝒓𝒐𝒘𝒔𝒌𝒂-𝑷𝒆𝒍𝒂 (@agakaczor) Choć 2021 rok...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik