Screen z filmu "Psy" Screen z filmu "Psy" Agnieszka Jaskółka w Dzień dobry TVN  w 2010 roku Agnieszka Jaskółka Taniec z gwiazdami Agnieszka Jaskółka w 2012 roku
Agnieszka Jaskółka z filmu Psy
East News

Agnieszka Jaskółka popularność w polskim show-biznesie zyskała za sprawą roli w filmie „Psy” Władysława Pasikowskiego. Od premiery filmu minęło już 28 lat (dziś oficjalna premiera trzeciej części obrazy - "Psy 3. W imię zasad)", a aktorka w tym roku skończy 42 lata. Jak teraz wygląda? Poznajcie jej historię. Pamiętacie, jak trafiła do filmu?

1/8
Screen z filmu "Psy"
Screen z filmu "Psy"

Aktorka została gwiazdą filmu Władysława Pasikowskiego dzięki sesji, której autorką była żona Bogusława Lindy - Lidia Popiel. Fotografię młodej dziewczyny zachwyciły reżysera i w ten sposób Agnieszka Jaskółka została zaangażowana do roli Angeli. 

2/8
Screen z filmu "Psy"
Screen z filmu "Psy"

Młoda aktorka zagrała kochankę Franza Maurera, granego przez Bogusława Lindę. Jej rola okazała się kultowa, ale Agnieszka Jaskółka po ogromnym sukcesie filmu "Psy" nie zdecydowała się kontynuować kariery aktorskiej w Polsce, ale wyjechała do Paryża. Tam przez jakiś realizował się jako modelka. 

3/8
Agnieszka Jaskółka w Dzień dobry TVN  w 2010 roku
East News

Po epizodzie z modelingiem filmowa Angela wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Tam również była związana ze światem mody, a także ukończyła studia prawnicze. W Polsce na czerwonym dywanie ponownie zaczęła pojawiać się w 2010 roku. 

4/8
Agnieszka Jaskółka Taniec z gwiazdami
ONS.pl

Wtedy wzięła udział w 12. edycji "Tańca z gwiazdami", a jej partnerem tanecznym został Rafał Maserak. Niestety widzowie nie mieli okazji długo oglądać jej występów, bo Agnieszka Jaskółka odpadła w drugim odcinku edycji, wywołując ogromne zaskoczenie. 

5/8
Agnieszka Jaskółka w 2012 roku
ONS.pl

W 2012 roku aktorka znów zaczęła bywać na wielu branżowych imprezach. Pojawiła się nawet na urodzinach Radosława Majdana. 

6/8
Agnieszka Jaskółka w 2012 roku
East News

O Agnieszce Jaskółce znów zrobiło się głośno, również dzięki jej stylizacjom. Aktorka od lat może pochwalić się doskonałą figurą, którą udaje jej się utrzymać. 

7/8
Agnieszka Jaskółka w 2012 roku
East News

Na swoim koncie aktorka i modelka ma też kilka epizodów w serialach, m.in. w serialu "Teraz albo nigdy" oraz w filmie Cezarego Pazury "Weekend".

8/8
Agnieszka Jaskółka w 2014 roku
East News

W 2014 roku Agnieszka Jaskółka pojawiła się razem z Bogusławem Lindą na gali Cyfrowej Rekonstrukcji filmu "Psy". Od tamtej pory znów zniknęła z show-biznesu. Nie jest też aktywna w mediach społecznościowych i nie zagrała w trzeciej części filmu "Psy 3. W imię zasad".

 

Więcej na temat PSY Agnieszka Jaskółka