Reklama

Agnieszka i Urszula Radwańskie obroniły swoje prace licencjackie i tym samym mogą się pochwalić wyższym wykształceniem! Tenisistki studiowały na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. 11 grudnia 2017 roku siostry przystąpiły do egzaminu licencjackiego. Gwiazdy sportu pochwaliły się swoimi osiągnięciami naukowymi na swoich internetowych profilach.

Zobacz też: Małgorzata Socha o swojej przyjaźni z Agnieszką Radwańską! Jak się poznały? Czy Agnieszka uczy ją grać w tenisa?

Zobacz także

Siostry Radwańskie już po studiach!

Agnieszka Radwańska uzyskała tytuł licencjata na kierunku zarządzenie turystyką, czym pochwaliła się zamieszczając pamiątkowe zdjęcie na Facebooku. Ula niestety nie zdradziła, jaki kierunek studiowała, jednak na jej profilu również pojawiło się zdjęcie z potwierdzeniem pozytywnie zdanego egzaminu. Pod fotografiami tenisistek natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Tym samym siostry Radwańskie dołączyły do zacnego grona gwiazd sportu z wyższym wykształceniem. Przypomnijmy, że niedawno pracę licencjacką obronili również Robert Lewandowski oraz Piotr Żyła. Obaj zdecydowali się na kontynuowanie edukacji na studiach magisterskich. Agnieszka i Urszula Radwańskie jeszcze nie poinformowały, jaką podjęły decyzję w sprawie dalszej ścieżki rozwoju.

Polecamy: Agnieszka Radwańska zdradza jak wyglądała jej pierwsza randka z Dawidem: “Poszliśmy do kina na…"

Agnieszka Radwańska obroniła pracę licencjacką!

Facebook/Agnieszka Radwańska

Reklama

Tego samego dnia obroniła się również Ula Radwańska! Serdeczne gratulacje!

Instagram/Urszula Radwańska
Reklama
Reklama
Reklama