Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska
ONS

Wielki sukces sióstr Radwańskich! Tenisistki poszły w ślady... Roberta Lewandowskiego

Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska
ONS

 

Agnieszka i Urszula Radwańskie obroniły swoje prace licencjackie i tym samym mogą się pochwalić wyższym wykształceniem! Tenisistki studiowały na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. 11 grudnia 2017 roku siostry przystąpiły do egzaminu licencjackiego. Gwiazdy sportu pochwaliły się swoimi osiągnięciami naukowymi na swoich internetowych profilach.

 

Zobacz też: Małgorzata Socha o swojej przyjaźni z Agnieszką Radwańską! Jak się poznały? Czy Agnieszka uczy ją grać w tenisa?

 

Siostry Radwańskie już po studiach!

Agnieszka Radwańska uzyskała tytuł licencjata na kierunku zarządzenie turystyką, czym pochwaliła się zamieszczając pamiątkowe zdjęcie na Facebooku. Ula niestety nie zdradziła, jaki kierunek studiowała, jednak na jej profilu również pojawiło się zdjęcie z potwierdzeniem pozytywnie zdanego egzaminu. Pod fotografiami tenisistek natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Tym samym siostry Radwańskie dołączyły do zacnego grona gwiazd sportu z wyższym wykształceniem. Przypomnijmy, że niedawno pracę licencjacką obronili również Robert Lewandowski oraz Piotr Żyła. Obaj zdecydowali się na kontynuowanie edukacji na studiach magisterskich. Agnieszka i Urszula Radwańskie jeszcze nie poinformowały, jaką podjęły decyzję w sprawie dalszej ścieżki rozwoju.

 

Polecamy: Agnieszka Radwańska zdradza jak wyglądała jej pierwsza randka z Dawidem: “Poszliśmy do kina na…"

 

Agnieszka Radwańska obroniła pracę licencjacką!

Agnieszka Radwańska
Facebook/Agnieszka Radwańska

 

Tego samego dnia obroniła się również Ula Radwańska! Serdeczne gratulacje!

Urszula Radwańska
Instagram/Urszula Radwańska

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39