Party Stories
Agata Młynarska na prezentacji ramówki TVP jesień 2013
ONS
Newsy

Wielki powrót Agaty Młynarskiej do TVP. Dostała swój program

Dziennikarka była największą atrakcją konferencji ramówkowej

Wczoraj w gmachu TVP przy ulicy Woronicza odbyła się konferencja ramówkowa kanałów telewizji publicznej. Event przyciągnął największe gwiazdy związane Telewizyjnej Jedynki i Dwójki. Wśród nich znalazła się również Agata Młynarska. Dziennikarka powraca do swojej macierzystej stacji po 7 latach rozłąki. Zobacz: Agata Młynarska odchodzi z Polsatu! Co na to Nina Terentiew?

Młynarska była jedną z sensacji wydarzenia, gdy tylko pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie swojego partnera od razu rzucili się na nią fotoreporterzy. Dziennikarka ubrana w czarną sukienkę, eksponującą jej zgrabne nogi zachwyciła znakomitą formą. Pełna energii pozowała do zdjęć.

Podczas wieczoru dziennikarka pojawiła się na scenie i wygłosiła krótkie przemówienie, w którym podziękowała władzom stacji, że umożliwiły jej powrót do telewizji publicznej oraz wyznała, że TVP zawsze było bliskie jej sercu. Młynarska poprowadzi swój autorski program "Świat się kręci". Będzie on emitowany od poniedziałku do piątku o 18.30.

Widać, że dziennikarka tęskniła za gwiazdorskim blichtrem. W Polsacie pracowała głównie jako producentka. Teraz dzięki powrotowi do TVP znów będzie na wizji i poprowadzi magazyn life-style'owy

Zobacz też: Młynarska krytykuje Dodę: Dzidzia-piernik!

Pozostałe gwiazdy na konferencji TVP:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agata Młynarska w okularach
TV-Show
Zaskakujące doniesienia na temat kontraktu Agaty Młynarskiej z TVP! Popek nie może jej wygryźć?!

Agata Młynarska dalej będzie prowadzić "Świat się kręci"?  Od czasu zmiany zarządu i prezesa w Telewizji Publicznej, mówiło się, że posada dziennikarki jest niepewna. Kilka dni temu poinformowano, że nową prowadzącą program została Anna Popek, która ma pojawiać się w nim na zmianę z Agatę Młynarską .  Spekulowano również, że dni Młynarskiej w TVP są już policzone. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej się tak nie stanie. Wszystko przez pewien zapis w umowie Agaty Młynarskiej z TVP. Agata Młynarska zostanie w TVP? Podobno od niedawna Anna Popek jest ulubienicą prezesa stacji, Jacka Kurskiego. Jednak na razie nie ma mowy o tym, aby dziennikarka całkowicie przejęła od Agaty Młynarskiej prowadzenie "Świat się kręci". Dlaczego? Jak informuje "Twoje Imperium" w kontrakcie Młynarskiej, który obowiązuje do czerwca jest punkt o tym, że jeśli ona zostanie zwolniona jej program też znika z anteny. Ponadto stacja musiałaby jej wypłacić wysokie odszkodowanie. Na razie Agata Młynarska może czuć się bezpiecznie. Wolicie ją w roli prowadzącej czy Annę Popek?   Zobacz:  Agata Młynarska odchodzi z TVP? Jest komentarz gwiazdy...   Agata Młynarska dalej poprowadzi "Świat się kręci"? Do obsady programu dołączyła też Anna Popek

Agata Młynarska rozpoczęła współpracę ze stacją TLC
ONS
Newsy
Agata Młynarska ma nową pracę! Z którą stacją rozpoczęła współpracę była gwiazda TVP?

Agata Młynarska została dyrektorem rozwoju TLC! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, dziennikarka na początku września rozpoczęła współpracę ze stacją i będzie odpowiadać za jej strategię na polskim rynku. Dyrektor zarządzająca Discovery Networks, Katarzyna Kieli, przyznaje, że to właśnie Agata Młynarska pozwoli stacji jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania widzów. Była gwiazda Telewizji Publicznej jest zachwycona swoją współpracą z międzynarodową marką.   Zobacz także: TYLKO U NAS: Agata Młynarska dostała wypowiedzenie z TVP! To koniec jej pracy w Telewizji Publicznej? Współpraca z TLC to dla mnie zupełnie nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że będę miała możliwość wykorzystania swojego dotychczasowego doświadczenia w realizacji pomysłów, które pozwolą polskiej publiczności odnaleźć siebie w tej silnej, międzynarodowej marce  - przyznała Agata Młynarska. Agacie Młynarskiej serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nowej pracy! Zobacz także: Sposoby dobrego organizatora: delegowanie, lista, ustalanie priorytetów   Agata Młynarska rozpoczęła współpracę ze stacją TLC.   Była gwiazda TVP została dyrektorem rozwoju stacji.

Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska w programie "Świat się kręci"
ONS
TV-Show
A jednak! Koniec programu "Świat się kręci". Od września nowe show w TVP!

TVP nie pokaże po wakacjach programu "Świat się kręci"! Nowe władze Telewizji Publicznej zdecydowały o zakończeniu emisji programu, który od początku prowadziła Agata Młynarska . Co pojawi się w jesiennej ramówce TVP zamiast "Świat się kręci"?   Koniec Świat się kręci! We wrześniu nowy program w TVP Jak podają wirtualnemedia.pl, TVP pracuje nad własnym programem informacyjno-rozrywkowym, który trafi na antenę jesienią. Po wakacjach powracamy z nową formułą wyprodukowaną całkowicie własnymi środkami TVP. Będzie to program informacyjno-rozrywkowy, nad  którym prace idą pełną parą - przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl centrum informacji TVP. Przypominamy, że kilka dni temu z programem "Świat się kręci" pożegnała się Agata Młynarska . Prezenterka na antenie powiedziała, że to jej ostatni odcinek " Świat się kręci " w tym sezonie i nie wie, czy zobaczy się z widzami po wakacjach, ale sam fakt, że zdecydowała się na takie emocjonalne pożegnanie wskazywał na to, że szanse na powrót jej programu po wakacjach są bardzo małe. Teraz już wiadomo, że program nie pojawi się jesienią na antenie. Czy nowe show poprowadzi Anna Popek? Wiele na to wskazuje, bo to właśnie ona jest teraz ulubienicą nowych władz TVP.   ZOBACZ:  Anna Popek w TVP idzie jak burza! Dziennikarka poprowadzi kolejny program. A my wiemy jaki!   Agata Młynarska była bardzo wzruszona podczas pożegnania z widzami TVP Dziś Artur Orzech poprowadził ostatni odcinek Świat się kręci Czy nowy program poprowadzi Anna Popek?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner