Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agata Młynarska masakruje Małych Gigantów
ONS
Newsy

Młynarska gorzko o "Małych Gigantach": Pękło mi serce. Nie chce mi się aż wierzyć, że Agnieszka idzie w to jak w dym

Tak ostrej opinii dawno nie słyszeliśmy

Agnieszka Dygant mocno chroni swoje życie prywatne i bardzo jej zależy na tym, aby jej syn raczej nie pojawiał się w mediach. Ostatnio aktorka w jednym z wywiadów pochwaliła program "Mali Giganci", gdzie mogą zabłysnąć zdolne dzieci. Przyznała jednak, że nie widzi w nim swojego dziecka. Zobacz: Dygant zachwala program "Mali Giganci". Nie ma tam jednak miejsca dla jej syna

Odmiennego zdania jest prowadząca "Świat się kręci" - Agata Młynarska. Dziennikarka dodała na swoim profilu na Facebooku emocjonalny wpis, w którym mocno skrytykowała format. Szczególnie oburzył ją jeden przypadek i zachowanie jurorów i prowadzącego. Gwiazda nie mogła przejść obok tego show obojętnie, a swoimi przemyśleniami podzieliła się z fanami na Facebooku:

Nie mogę przestać myśleć o małym Zbyszku z programu Mali Giganci. Po rozmowie kwalifikacyjnej z Oliwierem Janiakiem wyleciał z okrzykiem, że mama nie uwierzy, że znalazł się w programie. W chwilę później został przepytany przez jury o losy swojej żony i trójki dzieci, co zwłaszcza Kubie dawało pole do popisu w komentarzach zupełnie nie na miarę kilkuletniego szkraba. Wszyscy pękali ze śmiechu, Zbyszkowi do śmiechu nie było. Potem był występ, ale –niestety – nie wygrał w konkurencji z Sarą, której buty powąchał prowadzący, pytając uprzednio czy może się „sztachnąć”. Zbyszek pożegnał się z programem, z głową spuszczoną, bez krztyny uśmiechu, wrócił do Taty niosąc pudło, w którym zapewne był popcorn lub cukierki. Pękło mi serce.


Młynarska przyznała, że nie jest w stanie tego oglądać, a w przyszłości maluchy i ich rodzice poniosą konsekwencje tej decyzji. Odniosła się również do udziału gwiazd w tym programie, z których większość jest już rodzicami:

Nie jestem w stanie patrzeć na to, jak kosztem dzieci odbywa się „Cały Ten Zgiełk”. Zbyszek ma 5 może 6 lat. Jak wytłumaczyć mu, dlaczego Sara tak, a on nie? Jak wytłumaczyć całej reszcie, że jedni tak, a inni nie! Niech nikt mi nie mówi, że to jest tylko zabawa, nikt mi nie wmówi, że rodzice biorą za to odpowiedzialność. Rodzicom też zdarza się mijać z rozumem. Ale na naszych oczach z rozumem mija się kolejno każdy, kto macza w tym palce włącznie z trzema milionami ludzi, którzy to oglądają, fundując sobie rozrywkę kosztem nieświadomych dzieci. Nie chce mi się aż wierzyć, że Agnieszka – mama 3 dzieci, Kasia – młoda mama, która walczyła o przedszkola w Poznaniu, Filip, który jest ojcem – idą w to jak w dym. Jedno wiem: rachunek, który dzieci wystawią, będzie nie do spłacenia. Nawet za honorarium zarobione przy tym programie.

Oglądacie?

Zobacz: Agata Młynarska trafiła do szpitala!
 


 

Tak wyglądał pierwszy odcinek "Małych Gigantów":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Chylińska broni program "Mali Giganci"
ONS
Newsy
Agnieszka Chylińska odpowiada na krytykę Małych Gigantów: To uczciwy program
Jurorka stanęła w obronie programu

Program " Mali Giganci " od samego początku wzbudza ogromne emocje. Talent show w którym występują małe dzieci jednych zachwycił, drugich wręcz przeciwnie. Wśród osób, które krytykują wielki hit TVN jest m.in. Hanna Lis . Dziennikarka jakiś czas temu stwierdziła, że show jest nieuczciwe i panuje w nim zbyt duża rywalizacja. Zobacz: "Mali Giganci" w ogniu krytyki wielu gwiazd. Lis ostro o show: Mocno nieuczciwe. Za ostra rywalizacja Na negatywne komentarze postanowiła odpowiedzieć jedna z jurorek programu. Agnieszka Chylińska w Dzień Dobry TVN broniła "Małych Gigantów". Piosenkarka zapewniła, że na planie dzieciom nie dzieje żadna krzywda. - To uczciwy program . Nie dałabym rady, gdyby show robiło się kosztem dzieci. My jesteśmy tam cały czas. J a bym sobie nie dała rady, gdybym wiedziała, że dzieciom dzieje się jakaś krzywda, że show robi się ich kosztem . Mam poczucie, że to uczciwy program - wyznała piosenkarka. Cała historia z tym programem była dla mnie od początku ogromnym stresem. Pamiętam sytuacje, kiedy moje dzieci chorowały i okazywało się, że ja to dużo bardziej przeżywam niż one. Tutaj jest podobnie. Bałam się tej roli, bo dzieci, bo telewizja, ale to my dorośli wszystko bardziej przezywamy . Oglądacie program "Mali Giganci"? Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Chylińska znów najlepsza   Chylińska w cukierkowej stylizacji:  

Małgorzata Ohme o Małych Gigantach
ONS
Newsy
Znana psycholog staje w obronie Małych Gigantów: Są kumulacją naszych lęków
Nie podoba się jej tylko jedna rzecz

Od początku emisji, nowe show TVN " Mali Giganci " wzbudza ogromne zainteresowanie widzów, ale i gwiazd. Wszystko przez udział dzieci występujących w programie i ich reakcji na ewentualną porażkę. Głos w sprawie zabrało już mnóstwo sław, które nie zostawiają na produkcji suchej nitki. Przypomnijmy: Młynarska gorzko o "Małych Gigantach": Pękło mi serce. Nie chce mi się aż wierzyć, że Agnieszka idzie w to jak w dym Wśród setek głosów krytyki, są jednak tacy, którzy stają w obronie show. Jedną z takich osób jest znana i ceniona psycholog, Małgorzata Ohme, która poświęciła temu tematowi felieton na stronie mamadu.pl. Dziennikarka tłumaczy, że choć nie przepada za udziałem dziećmi w telewizji, nie można negatywnie oceniać Małych Gigantów, ponieważ to nie dzieci radzą sobie tam źle: Teraz wciąż trwa dyskusja o etyce i jakości programu „Mali Giganci“. Przecież to było oczywiste, że pojawi się lada moment program z małymi gwiazdami po sukcesach dzieci w innych show. Płakaliśmy wszyscy, gdy wygrał Adrian Makar z Domu Dziecka. Lub Magda Welc o głosie Anioła. Były och’y i ach’y. Na całym świecie dzieci obecne są na ekranach i to jest proces, którego nie zatrzymamy. Mali Giganci są po prostu kumulacją naszych lęków, dokąd to wszystko zmierza. Kiedy jednak spojrzycie na ten program bez emocji, to zobaczycie, że najbardziej nie radzą sobie tam... dorośli. Świetna Agnieszka Chylińska, doskonały Kuba Wojewódzki (bez cienia ironii to piszę) - oni się gubią w świecie NORM dziecięcego świata. Przez to, że nie wolno im mówić WPROST. Że krytykę komunikuje się poprzez: „było super, ale..“, a i tak każdy dostaje 8-9 punktów. Zamknięci w klamry poprawności wychowawczej, zostają odarci ze swoich mocnych stron, którymi są: szczerość i cięta riposta. - pisze Ohme Dodaje, że za wszystko odpowiedzialni są rodzice, a nie telewizja:...

Agnieszka Dygant o Małych Gigantach
ONS
Newsy
Dygant zachwala program "Mali Giganci". Nie ma tam jednak miejsca dla jej syna
Aktorka trzyma kciuki za show

Agnieszka Dygant jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, a już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w hitowym filmie. Gwiazda wystąpi bowiem w drugiej części "Listów do M.", które cieszą się ogromną sympatią widzów. Zobacz:  Powstaje druga część Listów do M. Do Kożuchowskiej dołączy plejada gwiazd D ygant każdą wolną chwilę poświęca jednak rodzinie, a zwłaszcza ukochanemu synowi Xaweremu. Aktorka mocno strzeże jego prywatności i nie chce, aby był rozpoznawalny. Nie wyobraża sobie również, że mógłby wziąć udział w programie typu talent-show. Takie podejście nie jest niczym zaskakującym, ponieważ sama od lat pracuje w show-biznesie i doskonale wie, jakie czyhają niebezpieczeństwa w tym świecie. Przyznała jednak, że program "Mali Giganci" bardzo jej się podoba: Trzymam za niego kciuki. W jury jest Kasia Bujakiewicz, ona gra od dziecka. Z Kubą, Agnieszką i Filipem tworzą zestaw od czapy. Każdy jest totalnie inny, to może zadziałać. Show cieszyło się ogromną popularnością wśród widzów w zeszłym tygodniu. Zobacz:  Agnieszka Dygant wreszcie zdradziła prawdę o swoim życiu prywatnym!     Tak wyglądały 40. urodziny Agnieszki Dygant:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner