Kryzys w związku Jakuba Gierszała i Adeli Chapońkowskiej. Adela Chapońkowska - dziewczyna Jakuba Gierszała

Kryzys u Gierszała. Dziewczyna postawiła mu ultimatum

Kryzys w związku Jakuba Gierszała i Adeli Chapońkowskiej. Adela Chapońkowska - dziewczyna Jakuba Gierszała

Jakiś czas temu pokazaliśmy wam dziewczynę Jakuba Gierszała, Adelę Chapońkowską. Para od kilku lat sprytnie ukrywa swoją bliską relację, ale o wiele chętniej na ich temat mówią znajomi z bliskiego otoczenia. Wiemy już, że ukochana aktora jest zła o propozycje matrymonialne jakie składają mu fanki, ale z wiadomych powodów - to raczej żaden powód do zazdrości. Ostatnio jednak nad relacją pary pojawiły się czarne chmury.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, podczas kręcenia filmu "Nieulotnie" Gierszał bardzo blisko zaprzyjaźnił się z Magdaleną Berus, do tego stopnia, że filmowa para wspólnie spędzała wiele wolnego czasu. To spowodowało, że relacja z Chapońkowską zeszła na dalszy plan. Adela nie mogła pogodzić się z tym faktem i postawiła młodszemu partnerowi ultimatum:

- Adela to typ zazdrośnicy. Najchętniej nie pozwalałaby Jakubowi patrzeć na inne kobiety, a on jej potulnie słucha. Nie przeszkadzają mu jej zakazy, bo jest ślepo w nią wpatrzony. I wierzy, że to co powie Adela, jest święte. Tak właśnie było w przypadku Magdy Berus. Cały czas Kuba nie może się z nią kontakować. - mówi AfterParty.pl osoba z bardzo bliskiego otoczenia zakochanych.


W siłę perswazji Adeli chyba ciężko wątpić...

Zobacz: "Adela postanowiła, że ich związek będzie tajemnicą"

Adela Chapońkowska, dziewczyna Jakuba Gierszała


Adela Chapońkowska i Jakub Gierszał

To o nią jest zazdrosna Adela Chapońkowska:

Jakub Gierszał i Magdalena Berus

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40