Party Stories
Adela Chapońkowska, dziewczyna Jakuba Gierszała
Newsy

Wiemy z kim spotyka się Jakub Gierszał. Poznajcie Adelę Chapońkowską

Zobacz jego dziewczynę. Ładna?

Widzowie pokochali Jakuba Gierszała po tym jak perfekcyjnie wcielił się w główne role w filmach "Yuma" i "Sala samobójców". Został nawet doceniony na festiwalu Berlinale w Niemczech. Zobacz: "Gierszał urodził się by grać na dużym ekranie"

Talent aktorski i nieprzeciętna uroda zapewniły 24-latkowi grono wiernych i podkochujących się w nim fanek liczących na to, że aktor jest singlem i kiedyś zwróci na nie uwagę. Tymczasem, AfterParty.pl dowiedziało się, że Gierszał od ponad roku jest zakochany.

Wybranką serca Jakuba jest Adela Chapońkowska. Blondynka, która od dwóch lat pełni funkcję menagera Gierszała, towrzyszyła mu np. podczas premiery filmu "Yuma". Zawodowo Adela jest także związana z produkcjami "Prwago Agaty" czy "Usta Usta", w których współpracuje jako asystent reżysera. W 2009 roku zagrała w jednym z teledysków. Ma ok. 30 lat.

- Adela i Kuba są razem od ponad roku, ale wiedzą o tym tylko ich najbliżsi znajomi. Adela postanowiła, że ich związek będzie tajemnicą, bo boi się, że Gierszał straci na swoim wizerunku kiedy wyjdzie na jaw, że nie jest singlem. Adela zazdrości Kubie tych wszystkich deklaracji miłości ze strony fanek. Kilka razy z tego powodu doszło do sprzeczki pomiędzy nimi. - tłumaczy AfterParty.pl osoba z bliskiego otoczenia pary.


Powody do zazdrości Adeli są zupełnie zrozumiałe. W końcu chętnych na jej miejsce nie brakuje.

Tak wygląda miłość życia Jakuba. Ładna?

Adela Chapońkowska, dziewczyna Jakuba Gierszała


Adela Chapońkowska, dziewczyna Jakuba Gierszała


Adela Chapońkowska, dziewczyna Jakuba Gierszała


Adela Chapońkowska i Jakub Gierszał


Jakub Gierszał dziewczyna

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kryzys w związku Jakuba Gierszała i Adeli Chapońkowskiej. Adela Chapońkowska - dziewczyna Jakuba Gierszała
Newsy
Kryzys u Gierszała. Dziewczyna postawiła mu ultimatum
Adela jest zazdrosna. Wiemy o kogo

Jakiś czas temu pokazaliśmy wam dziewczynę Jakuba Gierszała , Adelę Chapońkowską . Para od kilku lat sprytnie ukrywa swoją bliską relację, ale o wiele chętniej na ich temat mówią znajomi z bliskiego otoczenia. Wiemy już, że ukochana aktora jest zła o propozycje matrymonialne jakie składają mu fanki, ale z wiadomych powodów - to raczej żaden powód do zazdrości. Ostatnio jednak nad relacją pary pojawiły się czarne chmury. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, podczas kręcenia filmu "Nieulotnie" Gierszał bardzo blisko zaprzyjaźnił się z Magdaleną Berus , do tego stopnia, że filmowa para wspólnie spędzała wiele wolnego czasu . To spowodowało, że relacja z Chapońkowską zeszła na dalszy plan. Adela nie mogła pogodzić się z tym faktem i postawiła młodszemu partnerowi ultimatum: - Adela to typ zazdrośnicy. Najchętniej nie pozwalałaby Jakubowi patrzeć na inne kobiety, a on jej potulnie słucha. Nie przeszkadzają mu jej zakazy, bo jest ślepo w nią wpatrzony. I wierzy, że to co powie Adela, jest święte. Tak właśnie było w przypadku Magdy Berus. Cały czas Kuba nie może się z nią kontakować . - mówi AfterParty.pl osoba z bardzo bliskiego otoczenia zakochanych. W siłę perswazji Adeli chyba ciężko wątpić... Zobacz: "Adela postanowiła, że ich związek będzie tajemnicą" To o nią jest zazdrosna Adela Chapońkowska :  

Wykształcenie Jakub Gierszała. Jakub Gierszał w Haerper's Bazaar
Newsy
Gierszał krytycznie o swoim wykształceniu: Jest słabe
Planuje skończyć studia?

Większość aktorów, którzy cieszą się uznaniem widzów i krytyków ma na swoim koncie ukończone bardziej lub mniej prestiżowe szkoły aktorskie w kraju, a czasami nawet za granicą. Zdarzają się jednak wyjątki, przykładem czego jest Jakub Gierszał . Młody i przystojny aktor nie jest absolwentem żądnej szkoły aktorskiej a ma na swoim koncie role w głośnych produkcjach takich jak: "Sala Samobójców" czy "Yuma". Dostał nawet za nie nagrody na prestiżowych festiwalach. Gierszał zapewnia jednak, że wykształcenie jest istotne w życiu człowieka i planuje skończyć studia. Nie określa kiedy to nastąpi w jego przypadku, bo póki co skupia się na rolach filmowych. - Szkoła, to instytucja państwowa i nie ma co z nią walczyć. Dla mnie było jasne, że chcę jechać na plan. Powiedziałem dziekanowi wprost, że film jest dla mnie najważniejszy . Uczyłem się dalej, zagrałem Hamleta w przedstawieniu dyplomowym, ale wciąż mam kilka przedmiotów niezaliczonych. Bardzo chciałbym zrobić magistra. Bardzo by mi na tym zależało, gdyż wykształcenie średnie, to... słabo . Jakub rozpoczął studia na krakowskiej PWST, ale ze względu na liczne propozycje filmowe, musiał przerwać naukę. Z pewnością bez względu na wykształcenie, Gierszał może liczyć na wsparcie swojej ukochanej, Adeli Chapońkowskiej. Przypomnijmy: Tak wygląda ukochana Gierszała

Karolina Korwin Piotrowska o Jakubie Gierszale w Party
Newsy
Korwin Piotrowska o Gierszale: Nie zostanie biedną prostytutką
Co o młodym aktorze sądzi autorytet w dziedzinie filmu?

Karolina Korwin Piotrowska co dwa tygodnie na łamach magazynu "Party" bierze pod lupę jedną z gwiazd show-biznesu, o której aktualnie jest głośno. Tym razem dziennikarka postanowiła wyrazić swoją opinię na temat Jakuba Gierszała , który od czasów genialnej roli w "Sali samobójców" stał się idolem nastolatek, a także powoli wyrasta na największą gwiazdę kina swojego pokolenia. W końcu, kto jak kto, ale Korwin jako uznany autorytet w dziedzinie filmu najlepiej orientuje się w talentach aktorskich. - Dawno w polskim kinie nie było tak mocnego filmu pokoleniowego. Dawno żaden polski aktor nie miał szansy zaistnieć w filmie, o którym tak mocno dyskutowaliby jego rówieśnicy, bo dotyczyłby ich problemów i nie był ekranizacją lektury. Gierszał tę rolę dostał i stał się idolem. Jak przedtem Cybulski, Olbrychski, Linda czy Chyra, którzy wychowywali sobie swoją publiczność, by przeżywała i starzała się razem z nimi. Został idolem, ale mu nie odbiło. Jego dojrzałość w budowaniu wizerunku zdumiewa. Jego rówieśnicy czują odrazę do modnych wydmuszek i Gierszał jest ich ambasadorem normalności w oślepionym przez flesze świecie - pisze w "Party" Karolina Korwin-Piotrowska Felietonistka młodemu aktorowi wróży również wspaniałą karierę. Warunek jest tylko jeden. Musi pozostać sobą i nie dać wciągnąć się w machinę show-biznesu: - Jeśli nie oszaleje, a na to się nie zanosi, zwiążemy się z nim na dekady. I będziemy szanować. Ma dopiero 25 lat, gra u najlepszych, w teatrze u Lupy, w kinie u Komasy, Borcucha czy Barczyka. Zna języki obce, jest obywatelem świata i nie zostanie biedną polską medialną prostytutką, jakich pełno w kronikach towarzyskich. Warto czekać na to, co zrobi dalej. I bez strachu, że będziemy się za niego kiedykolwiek wstydzić - dodaje dziennikarka. My również zgadzamy się z Karoliną i kibicujemy karierze Jakuba...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner