Kaja Śródka


Imię: Kaja

Drugie imię: -

Nazwisko: Śródka

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Strzelec

Data urodzenia: 1983-12-14

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 167

BIO: Kaja Śródka – pochodząca z Łodzi stylistka i kostiumograf sesji zdjęciowych, filmów, teledysków i filmów reklamowych. Ukończyła Wydział Grafiki i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi.
Karierę zaczynała jako aktorka w 2001 roku, gdy w wieku 18 lat wystąpiła w filmie „Przedwiośnie” w roli księżniczki. Na planie filmu poznała Borysa Szyca, z którym później związała się i rozstała w 2011 roku. Jej stylizacje są znane nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Stworzyła markę The Frock, pierwszą szyjącą desingerskie fraki i marynarki dla kobiet. Była drugim kostiumografem filmu „THREE”, a także współpracowała przy kostiumach do filmu fabularnego „Śluby panieńskie”.
Na co dzień wiele podróżuje, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. W 2012 roku projektantka miała swój pierwszy pokaz w Sankt Petersburgu, gdzie podbiła serca Rosjanek. Od 2013 roku polska stylistka spotyka się z Patrykiem Mikiciukiem, reporterem Panoramy i dziennikarzem motoryzacyjnym programu „TVN Turbo”. Para doczekała się syna.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index