Kaja Śródka nie ma pieniędzy na stronę internetową
ONS

Szok! Była Szyca nie ma pieniędzy na stronę internetową

Kaja Śródka nie ma pieniędzy na stronę internetową
ONS

Gwiazdy coraz chętniej opowiadają o problemach życia codziennego. W końcu sławne osoby też nie mają czasami na rachunki tak jak Kasia Skrzynecka, żyją w jednopokojowym mieszkaniu jak np. Maria Sadowska czy przez całe życie śladem Oli Kwaśniewskiej odkładają na wakacje marzeń. Teraz o szarych trudach życia opowiedziała Kaja Śródka, która na łamach "Party" udzieliła bardzo szczerego wywiadu.

Celebrytka z żalem przyznaje, że pomimo sukcesów jakie odnosi jej marka The Frock, nadal nie może liczyć na takie zyski o jakich marzy. Zobacz: Rosjanie zachwyceni byłą Szyca

- Staram się wypromować mają markę The Frock i powalczyć o siebie. Jestem świadoma, że stoi przede mną ciężkie zadanie. Nikt nie zastanawia się nad tym, że na początku poświęciłam dziesięć swoich pensji, żeby uszyć pierwszą kolekcję. - zaczyna swoje żale była dziewczyna Borysa Szyca.


Najwyraźniej obroty jakie uzyskuje ze sprzedaży fraków dla kobiet są na tyle niskie, że nie stać jej nawet na stworzenie strony internetowej.

- Cały czas muszę inwestować. Wszyscy pytają mnie, dlaczego moja firma nie ma strony internetowej, a odpowiedź jest prosta - bo muszę na nią zarobić.


Na koniec wywiadu Śródka podzieliła się swoimi marzeniami i przy okazji zaapelowała do gwiazd:

- Marzę, żeby sprzedawać fraki, a nie tylko je pożyczać gwiazdom. Bo cóż może być piękniejszego, niż żyć ze swojej pasji?


Tego Kai życzymy. Zaczynamy jednak obawiać się, że wróżki miewają rację... Zobacz: "Kariery jej nie wróżę. Zwinie interes"

Cały wywiad z Kają Śródką przeczytasz w nowym "Party". Już w sprzedaży.

Kaja Śródka ma doskonały gust. Oto jej najlepsze stylizacje:

Więcej na temat Kaja Śródka Borys Szyc
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15