Lans na bycie "eko" trwa
WIDEO…
Celebryci przymierzają ekologiczne kalosze

Lans na bycie "eko" trwa
WIDEO…

W piątek w warszawskim centrum handlowym Klif celebryci zebrali się na otwarciu pierwszego w Europie sklepu Tretorn. Izabela Janachowska, Natalia Przybysz, Stafano Terrazzino przed kilka godzin oglądali kolekcję eko-butów. Pojawiła się też Miss Polonia 2011, Marcelina Zawadzka, która upodobała sobie białe eko-kalosze.
Na chwilę do salonu wpadła Weronika Marczuk. Nie zabrakło też fanów sportu - Tomasza Iwana, Bożydara Iwanowa i Mateusza Borka z żoną i synem. Pod koniec wydarzenia z kolekcją marki Tretorn przyszła zapoznać się Kaja Śródka, która poprzedniej nocy imprezowała na wystawie "Okiem Komara". Zobacz galerię: Lans i przepych na imprezie Komara
Zobaczcie obszerną galerię zdjęć gwiazd przymierzających eko-buty.








Marta Kielczyk na otwarciu sklepu Tretorn.
















Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.