Joanna Jarmołowicz z synem
Instagram

Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy pokazała twarz syna. Chłopczyk jest uroczy!

Joanna Jarmołowicz z synem
Instagram

Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy opublikowała zdjęcie, na którym widać twarz jej dziecka! Gwiazda "M jak miłość" została mamą zaledwie kilka tygodni temu. Aktorka dopiero kilka dni po narodzinach maleństwa przekazała swoim fanom radosną wiadomość publikując w sieci wpis, w którym zdradziła imię syna. 

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie - pisała Joanna Jarmołowicz.

Od chwili narodzin dziecka Joanna Jarmołowicz chroniła jego wizerunku i nie publikowała zdjęć, na których internauci mogli zobaczyć twarz chłopca. Teraz świeżo upieczona mama zrobiła wyjątek i pokazała, jak wygląda mały Józio! 

Joanna Jarmołowicz opublikowała zdjęcie syna

Kilka dni temu partner Joanny Jarmołowicz podczas relacji na InstaStories pokazał swoim fanom zdjęcie z rodzinnego spaceru z aktorką i ich synkiem. Wtedy dowiedzieliśmy się, jaki wózek dla swojego dziecka wybrała gwiazda serialu "M jak miłość". Teraz z kolei dumna mama po raz pierwszy pokazała zdjęcie, na którym widać twarz jej dziecka! 

Deszczowe popołudnie najlepiej spędza się ze swoimi chłopakami #familytime #relax #czilujemybombę - napisała Joanna Jarmołowicz. 

Jak na urocze zdjęcie szczęśliwej rodzinki zareagowali internauci?

- Słodko 😍
- Super rodzinka 😍
- Jaki piękny widok 😍 - komentują fani. 

Zobaczcie sami urocze zdjęcie, na którym widać małego Józia! Synek Joanny Jarmołowicz to prawdziwy słodziak! Spójrzcie również, jaki prezent dostał chłopiec od swojej babci, Małgorzaty Ostrowskiej- Królikowskiej! Aktorka przygotowała dla wnuczka wyjątkowy upominek. 

Zobacz także: Jaki wózek dla swojego synka wybrała gwiazda "M jak miłość" Joanna Jarmołowicz? Zobacz! Znamy cenę

Joanna Jarmołowicz pokazała syna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deszczowe popołudnie najlepiej spędza się ze swoimi chłopakami #familytime #relax #czilujemybombę

Post udostępniony przez Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz)

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przygotowała dla swojego wnuka wyjątkowy prezent

Więcej na temat Joanna Jarmołowicz
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11