Joanna Jarmołowicz
ONS
TYLKO U NAS

Joanna Jarmołowicz urodziła! Aktorka zdradziła imię maleństwa! Jest bardzo oryginalne

Joanna Jarmołowicz
ONS

Joanna Jarmołowicz urodziła! Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda serialu "M jak miłość" kilka dni temu została mamą po raz pierwszy! Aktorka i Jan Królikowski, brat Antka Królikowskiego, zostali rodzicami zdrowego chłopca. Joanna Jarmołowicz zdradziła na Instagramie imię maleństwa. Zobaczcie poniżej!

Joanna Jarmołowicz została mamą

O ciąży gwiazdy dowiedzieliśmy się 22 maja, kiedy na Instagramie pokazała zaokrąglony brzuszek. Joanna będąc w błogosławionym stanie sporadycznie dodawała nowe zdjęcia. Pokazała m.in. fotografie z baby shower. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że będzie miała syna. Dziś chłopiec jest już na świecie.

Synek jest zdrowy, a młodzi rodzice bardzo szczęśliwi - mówi nam osoba z otoczenia aktorki.

W poniedziałek wieczorem Joanna Jarmołowicz postanowiła osobiście pochwalić się swoim szczęściem. Na jej Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, pod którym aktorka umieściła emocjonalny wpis. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła w nim między innymi, jak ma na imię jej synek.

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ❤️ - czytamy we wpisie Joanny Jarmołowicz na Instagramie.

Swoim szczęściem pochwaliła się również Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która po raz pierwszy w życiu została babcią.

Dzieci i wnuk😍 jestem babcią!!!😃🥰 🍀 19.09.2019 #babcia#prawdziwababcia#dzieci#jan#asia#love#milosc#babciagochna - napisała zachwycona aktorka pod pełnym miłości zdjęciem. 

Tym samym Joanna dołączyła do grona szczęśliwych mam, które niedawno powitały swoje dzieci - m.in. Katarzyny Warnke, Agnieszki Sienkiewicz, Natalii Klimas czy też Otylii Jędrzejczak!

Gratulujemy! 

Joanna Jarmołowicz została mamą!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@harmiira 📸

Post udostępniony przez Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz)

Joanna z ukochanym, Janem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸@crolikovska ♥️

Post udostępniony przez Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz)

 

Więcej na temat Joanna Jarmołowicz
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40