Królikowski i Jarmołowicz na spacerze z dzieckiem
Instagram

Partner Asi Jarmołowicz nie boi się sam zostać z dzieckiem! Zobacz, jak zajmuje się Józkiem

Królikowski i Jarmołowicz na spacerze z dzieckiem
Instagram

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski od kilku tygodni spełniają się w roli rodziców. Para doczekała się synka, który otrzymał na imię Józef. Do tej pory gwiazdy nie pokazały jak wygląda chłopczyk, co nie oznacza, że nie publikują zdjęć dziecka w sieci. Na udostępnionych fotkach Józek zawsze jest tyłem, bądź po prostu nie patrzy się w obiektyw.

Asia dzieli się obowiązkami ze swoim partnerem, który z chęcią zostaje w domu z synem, gdy aktorka nie może. Jan opublikował w sieci zdjęcie, na którym pokazuje jak panowie spędzają wspólnie czas. Zobaczcie!

Jan Królikowski opiekuje się synem

Jan Królikowski to młodszy brat Antka Królikowskiego, który od kilku lat związany jest z Asią Jarmołowicz. Wcześniej aktorka "M jak miłość" była związana z Antkiem, jednak ten związek już dawno należy do przeszłości. Królikowski mocno kibicuje młodszemu bratu i Joannie. Sam jest już dawno zakochany. Obecnie spotyka się z Kasią, która nie jest związana z show biznesem. 

Jan Królikowski nie boi się obowiązków przy dziecku i z chęcią zostaje z synem, gdy tylko może. Kilka tygodni temu zachwalał rodzicielstwo na Instagramie. I apelował, aby ludzie mieli dzieci. 

Ostrzegali mnie, że życie się zmieni o 180 stopni. Mówili wyśpij się póki możesz. Twierdzili, że przy bobasie nic się nie da zrobić. Kłamali. Po co? Dlaczego? Nie mam pojęcia. Wszystko się da. Kochani, rozmnażajcie się. Polecam, Jan Ignacy Królikowski - czytamy w sieci.

Zobacz także: Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy pokazała twarz syna. Chłopczyk jest uroczy!

Niemowlę jest bardzo grzeczne i nie przeszkadza rodzicom w ich pracy. Jan uwielbia opiekować się synkiem. Może w tym czasie pracować przy laptopie, lub gdy nie będzie już takiej potrzeby panowie wspólnie obejrzą mecz! Jan już od pierwszych tygodni życia dziecka próbuje zaszczepić w chłopcu miłość do piłki nożnej. Czy mu się uda? Zobaczymy za kilka lat!

Zobaczcie, jak Jan opiekuje się synem! Uroczy widok?

Królikowski Jan z synem
Instagram

Jan Królikowski zajmuje się synkiem.

Królikowski Jan z synem
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Jarmołowicz
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48