Nie tylko "Despacito"! Oto chyba najbardziej żenujący playback podczas Sylwestra TVP. To wydarzyło się naprawdę! ZOBACZ

Żenujący playback zespołu Uniting Nations na Sylwestrze TVP

 

Zapomnijcie o "Despacito" i playbacku Luisa Fonsiego podczas Sylwestra z Dwójką 2017/2018 w Zakopanem. Na własną odpowiedzialność możecie zobaczyć inny, dość żenujący występ grupy Uniting Nations z Wielkiej Brytanii, którzy podczas imprezy zaśpiewali m.in. cover "Out of Touch". Chociaż w tym przypadku ciężko o słowo "zaśpiewali".

 

Najgorszy występ podczas Sylwestra TVP?

Lider grupy oraz wokalistka chyba nie bardzo wiedzieli, kiedy zaczęła się piosenka i jak ona brzmi. Ba, można śmiało powiedzieć, że nie wiedzieli, co robią na scenie. Wystarczy tylko zobaczyć, jak żeńskie partie śpiewa... mężczyzna i robi to z ogromnym skupieniem. Ponadto - dziewczyna niektóre fragmenty utworu próbowała śpiewać na żywo, ale szybko się poddała, kiedy zdała sobie sprawę, że i tak nie ma to znaczenia. Najgorszy występ tej nocy? ZDECYDOWANIE! Mamy nadzieję, że zagraniczni artyści wezmą przykład z polskich, którzy w większości śpiewali na żywo, mimo zimna i mrozu - zdobywając uznanie publiczności! 

 

Zobacz: Zadziwiająca WPADKA przed występem Ewy Farnej na Sylwestrze Polsatu! Tego się na pewno nie spodziewała. Jej reakcja? BEZCENNA!

 

Zobaczcie przerażający występ zespołu Uniting Nations!

 

Oglądaliście?

Żenujący playback zespołu Uniting Nations na Sylwestrze TVP

Może Cię również zainteresować:

Pierwsza żona Luisa Fonsi zachorowała na raka. Czy to doprowadziło do ich rozwodu? Kim jest jego nowa partnerka?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy artyści powinni śpiewać z playbacku?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje