Waldemar to jedna z postaci w programie "Rolnik szuka żony", która wzbudziła duże zainteresowanie publiczności. Do tej pory fani chętnie obserwują losy rolnika i jego partnerki Doroty.
Waldemar opowiedział o relacji rodziny na udział w programie "Rolnik szuka żony"
Waldemar w rozmowie z naszą reporterką zapytany został m.in.: o to jak jego rodzina odebrała udział rolnika w programie "Rolnik szuka żony".
Rodzina bardzo dobrze podeszła do uczestnictwa w programie. Rodzice bardzo mi kibicowali- rozpoczął Waldemar.

Zobacz także: Waldemar z "Rolnik szuka żony" został zapytany o dziecko. Zdradził płeć
Rolnik opowiedział, że rodzina życzyła mu jak najlepiej i chciała, aby wyszedł z programu z nowo poznaną osobą.
Wiele się w moim życiu zmieniło. Dużo się działo. Nawet teraz dużo się dzieje, bo zawsze gdzieś to zostanie, że byłem w 'Rolniku'- dodał uczestnik programu
Zapraszamy do zobaczenia całego wideo, w którym Waldemar szczerze opowiada o uczestnictwie w show.

















