Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda zasiedli w jury 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Wczoraj odbył się finał. Najlepsze noty od jury za swoje trzy tańce zdobyła Roksana Węgiel i Michał Kassin. Jednak za sprawą głosów fanów wygrała Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. To właśnie na parę numer 10 najwięcej osób wysyłało SMSy, dzięki czemu zdobyli "Kryształową Kulę".

Reklama

Iwona Pavlović po finale "Tańca z Gwiazdami" wspomniała o Roksanie Węgiel

Iwona Pavlović w rozmowie z reporterką Party.pl Urszulą Grabowską zapytana została o emocje, jakie towarzyszyły jej chwilę po programie "Taniec z Gwiazdami". Zachwycona jurorka wyjawiła, że od początku wydawało jej się, że to Anita Sokołowska zdobędzie "Kryształową Kulę".

Finał mnie zauroczył. Tak taneczny, tak profesjonalny, że ja już nie wiem. Jest tak wysoko podniesiona poprzeczka w tej chwili. Emocje, jakie mną targają, to coś niesamowitego (...)
- odpowiedziała Iwona Pavlović.
Iwona Pavlović
VIPHOTO/East News

Podczas rozmowy jurorka poruszyła temat Roksany Węgiel i wyjawiła, co mogło być powodem tego, że Roxie nie zajęła pierwszego miejsca.

Roksana jest taka młoda. Może ludzie powiedzą jeszcze za młoda. Jeszcze wszystko przed nią... że może będzie miała mniej SMSów
- powiedziała Pavlović.

Zobaczcie w wideo, co jeszcze w tym temacie wyjawiła nam Iwona Pavlović.

Reklama

Zobacz także: Wpadka w finale „Tańca z gwiazdami”. Internauci grzmią, dostało się Paulinie Sykut

Zobacz także
Taniec z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama