Mat. prasowe

Od tygodni plotkuje się, że Zbyszek Kraskowski i Anna Michalska są parą. Oboje wzięli udział w dwóch różnych edycjach programu "Rolnik szuka żony". Niestety, żadne z nich nie znalazło tam miłości. Ania i Zbyszek poznali się przez wspólnych znajomych i bardzo polubili. Czy między nimi jest coś więcej? Zbyszek Kraskowski przerwał milczenie i zdradził nam, co tak naprawdę łączy go z piękną rolniczką!

Zbigniew Kraskowski i Anna Michalska są parą?

Zbyszek i Ania to uczestnicy programu "Rolnik szuka żony". Ania była pierwszą rolniczką, która wzięła w nim udział. Z kolei Zbyszek pojawił się w 4. edycji i niemal od razu stał się ulubieńcem widzów oraz samej Marty Manowskiej. Prowadząca show bardzo mu kibicowała. Niestety, kobiety, które pojawiły się w jego gospodarstwie, okazały się być całkiem inne. Zbyszek był nimi rozczarowany. 

Zobacz także: Znajomość Ani i Zbyszka z "Rolnika" rozkwita! Marta Manowska składa im gratulacje: "Ale cudnie"

Od jakiegoś czasu Zbyszek spotyka się co jakiś czas z Anią. Rolnik gościł nawet w jej gospodarstwie, czym oboje pochwalili się w internecie. Na wspólnych zdjęciach wyglądali na bardzo szczęśliwych. Czyżby łączyło ich coś więcej niż zwykła przyjaźń? Do tej pory żadne z nich nie chciało komentować swojej relacji. Zbyszek Kraskowski zrobił dla nas wyjątek. Opowiedział między innymi o swoich egzotycznych wakacjach, na które ostatnio wyruszył.

W Turcji byłem sam z grupą znajomych. A z Anią łączy mnie wyłącznie przyjaźń - zdradził nam Zbyszek Kraskowski.

Myślicie, że Ania i Zbyszek stworzyliby fajną parę? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z
Facebook

Ania i Zbyszek lubią spędzać razem czas

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony