Instagram

Kibicują im fani programu "Rolnik szuka żony" oraz sama Marta Manowska. Jednak czy ta znajomość ma szansę przerodzić się w coś więcej, niż zwykłą przyjaźń? Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski są ze sobą naprawdę blisko. Uczestnicy "Rolnika" zapałali do siebie sympatią. Na ich profilach na Facebooku co jakiś czas pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Ostatnio Ania pochwaliła się kolejną fotką, na której widać również uśmiechniętego Zbyszka. Czy to oznacza, że ich znajomość rozkwita? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/4
Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" razem?
Facebook

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" są parą?

Anna Michalska była pierwszą rolniczką, która pojawiła się w show TVP1. Z kolei Zbyszek wziął udział w 4. edycji "Rolnik szuka żony". Oboje poznali się przy okazji branżowych imprez. Wspólnie gościli między innymi w gospodarstwie agroturystycznym Marka z 3. edycji show. Ostatnio na profilu Anny Michalskiej pojawiło się kolejne ich wspólne zdjęcie. Czy przyjaźń przeradza się właśnie w coś więcej? 

2/4
Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" są parą?
Facebook

Zbyszek gościł w gospodarstwie Ani, ponieważ odbywały się tam zawody w wędkowaniu. Choć pogoda nie dopisała, goście bawili się wyśmienicie. Sama gospodyni również tryskała humorem. Tym bardziej, że udało jej się wywalczyć puchar. Anna Michalska pochwaliła się tym faktem na Facebooku. Na zdjęciu, które opublikowała w sieci, pojawił się również Zbyszek. Pod fotografią pojawił się też enigmatyczny wpis. 

Dzisiejszy, pełen atrakcji dzień dobiegł końca... Puchar 🏆 już w rękach zwycięzcy ;-) Co niektórzy goście zostaną nieco dłużej ;-) Można powiedzieć więc, że impreza troszkę się "przeciągnie" 😁 - napisała Ania Michalska.

Ich wspólne zdjęcie skomentowała Marta Manowska. 

Ale cudnie - napisała prowadząca "Rolnik szuka żony". 

Zobacz także: Co łączy Anię i Zbyszka z "Rolnik szuka żony"? Pokazali wspólne zdjęcie

3/4
Anna Michalska z "Rolnik szuka żony 2"
East News

Przypomnijmy, że Anna Michalska wzięła udział w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć wydawało się, że znalazła szczęście u boku Mariusza, ich związek nie trwał zbyt długo. Anna zwróciła mu pierścionek zaręczynowy na oczach milionów widzów! Podobno poza kamerami Mariusz okazał się być całkiem innym człowiekiem.

4/4
Mat. prasowe

Zbyszek również nie znalazł miłości w programie "Rolnik szuka żony". Kobiety, które zaprosił do swojego gospodarstwa, nie były zainteresowane dalszą znajomością z nim. W dodatku jedna z nich obrażała jego mamę. Zbyszek nadal pozostaje singlem, choć wciąż marzy o wielkiej miłości. Czy niebawem uśmiechnie się do niego szczęście?