Łukasz Jakóbiak kawalerka. Konflikt Jakóbiaka i Wojewódzkiego. Wojewódzki atakuje Jakóbiaka. 20 m2 Łukasza
ONS

Kuba o Jakóbiaku: Jaki autor, takie mieszkanie. Łukasz nie pozostał dłużny

Łukasz Jakóbiak kawalerka. Konflikt Jakóbiaka i Wojewódzkiego. Wojewódzki atakuje Jakóbiaka. 20 m2 Łukasza
ONS

Program Kuby Wojewódzkiego to jedna z czołowych pozycji każdej ramówki TVNu. Pomimo spadającej oglądalności i fali krytyki, która spływa na gwiazdora za zapraszanie niektórych gości do swojego show, wciąż dostarcza łakomych kąsków dla chociażby branży. Wystarczy chociażby przypomnieć głośny odcinek z Luxurią Asatroth, który został uznany za najbardziej kontrowersyjny w tym sezonie. Zobacz: Internauci oburzeni. Luxuria najgorszym gościem Kuby wszech czasów?

We wczorajszym wydaniu, jednym z gości był Hubert Urbański. Kiedy Kuba zapytał kolegę po fachu o mieszkanie, ten powiedział:

Urbański: Mam małe, ale nie jak jeden Pan, który zaprasza do niego różne gwiazdy.
WojewódzkiNie znam. Zresztą, jaki autor takie mieszkanie. Ja mam na przykład 250 metrów"


Chodziło mu oczywiście o bardzo popularny program Łukasza Jakóbiaka "20m2 Łukasza". Dziennikarz do swojej kawalerki zaprasza nierzadko czołowe postaci świata mediów, za każdym razem obnażając ich najbardziej intymne tajemnice. Ostatnio do "spowiedzi" nakłonił Dawida Wolińskiego. Zobacz: Woliński nie spodziewał się pytania o znanego geja

Dzięki odważnym rozmowom, wirtualny talk-show jest jednym z najpopularniejszych kanałów w internecie, a z samego autora uczynił jednego z najpopularniejszych młodych dziennikarzy. Jakóbiak doczekał się serii wykładów czy kilku propozycji reklamowych ze znanymi markami.

Skontaktowaliśmy się z Łukaszem, z prośbą o komentarz w sprawie słów Wojewódzkiego. W żartobliwy, ale lekko ironiczny sposób odniósł się do całej sytuacji:

Obejrzałem tę wypowiedź. Nie mam kompleksów związanych z rozmiarem - skwitował Jakóbiak.
 

Które show wolicie oglądać? Łukasza czy Kuby?

Zobacz: Zaskakująca przeszłość Peszek: Wychowywali mnie geje 
 

Jakóbiak i inni na rozdaniu nagród:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03