Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" długo czekali na ten wyjątkowy moment. Wczoraj uczestnicy show postanowili pochwalić się pierwszym zdjęciem swojego synka, a w sieci roiło się od gratulacji. Co ciekawe, Jakub wieczór spędził bez Ani i syna. Gdzie udał się dumny tata?

Reklama

Jakub z "Rolnik szuka żony" celebrował narodziny syna

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła! Na świecie pojawił się chłopiec o imieniu Dariusz, a internauci nie kryli wzruszenia. Ania i Jakub już podczas świątecznego odcinka przyznali, że spodziewają się dziecka i od tamtej pory ich fani nie mogli doczekać się narodziny chłopca. Najważniejszym pytaniem internautów było to - "jak czuje się Dariusz i Ania". Kuba w rozmowie z Party.pl powiedział:

Wszystko dobrze, Ania czuje się dobrze, mały zdrowy, więc to najważniejsze

Para długo czekała na narodziny dziecka, a w szczególności Ania, dla której jest to pierwszy potomek. Jakub ma już trójkę dzieci z poprzedniego związku, jednak mimo tego mężczyzna bardzo wyczekiwał i cieszył się na pojawienie swojego czwartego już dziecka. Z tej okazji Jakub z "Rolnik szuka żony" postanowił wieczór spędzić w towarzystwie swoich przyjaciół, aby wspólnie świętować długo wyczekiwane narodziny małego Darka. Mężczyzna zamieścił zdjęcie z paczką swoich znajomych, a na górze umieścił napis:

It's a boy
Kuba z Rolnik szuka żony świętuje narodziny syna
@jakub_manikowski

Co ciekawe, profil na Instagramie program "Rolnik szuka żony" dodał zdjęcie Dariuszka i napisał, że dziecko jest 600., które urodziło się dzięki programowi.

Przy okazji - czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600. Maluszków narodzonych dzięki programowi 'Rolnik szuka żony' na całym świecie?!
- czytamy.

Fani programu od razu ruszyli do sekcji komentarzy:

Zobacz także
Oooo sporo. Gratulacje Ania i Kuba
Brawo Ania, dzielna jesteś

Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

Reklama

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe zdjęcie z synkiem. Co za uroczy widok!

Jakub z Rolnik szuka żony o narodzinach syna
Instagram @aniaderbiszewska
Reklama
Reklama
Reklama