Anna i Jakub właśnie zostali rodzicami! Para, która znalazła miłość w 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się swoim szczęściem i dziś pokazali pierwsze zdjęcie synka, który otrzymał imię Dariusz. Dumny tata zdradził, że zarówno Ania, jak i synek czują się dobrze, a tymczasem na jaw wyszła zaskakująca informacja. Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Wyszła na jaw zaskakująca informacja na temat synka Ani i Kuby z "Rolnika"

Program "Rolnik szuka żony" połączył wiele par i cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, gdzie niebawem zobaczymy 11 edycję, ale i na całym świecie. Dowodem na to, że w programie można znaleźć drugą połówkę są takie pary jak: Anna i Grzegorz Bardowscy, Małgosia i Paweł Borysewiczowie czy Joasia i Kamil. Niedawno do tego grona dołączyli też Ania i Kuba. Para planuje ślub, a właśnie na świat przyszedł ich synek, który okazuje się, że jest 600 dzieckiem na świecie, które narodziło się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Imponująca liczba!

Przy okazji - czy wiecie, że Dariusz dołączył do grona prawie 600. Maluszków narodzonych dzięki programowi 'Rolnik szuka żony' na całym świecie?!
czytamy na oficjalnym koncie 'Rolnik szuka żony' na Instagramie
Reklama

Internauci są zaskoczeni, że w programie aż tyle par znalazło miłość i udało im się spełnić marzenie o rodzinie i dzieciach. Teraz do tego grona oficjalnie dołączyła już Anna Derbiszewska z 10. edycji "Rolnik szuka żony".

Gratulacje dla rodziców, a Dariuszek niech zdrowo rośnie
Śliczny dzidziuś. Niech się zdrowo chowa. Gratulacje
Jakub z Rolnik szuka żony o narodzinach syna
Instagram @aniaderbiszewska
Kuba pokazał romantyczne zdjęcie z Anią z Rolnik szuka żony
Instagram @jakub_manikowski
Reklama
Reklama
Reklama