Tomasz Lis opuszcza budynek TVP

Tomasz Lis straci prace w TVP? Jest na czarnej liście

Tomasz Lis opuszcza budynek TVP

Gorąca dyskusja na temat politycznych zwolnień w TVP. Tomasz Lis znalazł się na czarnej liście PiS. Jak na to zareagował popularny dziennikarz?

Lis straci pracę w TVP

Jeden ze znanych polityków PiS Jarosław Sellin zapowiedział, że po wygranych przez jego partię wyborach, w TVP nie będzie miejsca dla takich ludzi jak Tomasz Lis. Co nie podoba mu się w dziennikarzu i prowadzonym przez niego w TVP2 show “Tomasz Lis na żywo”?

Nie powinien być prowadzony przez człowieka tak bardzo zaangażowanego po jednej stronie politycznego sporu. To właśnie przez to zaangażowanie politycy Prawa i Sprawiedliwości przestali przychodzić do tego programu. Uważam, że jesteśmy w nim traktowani nieuczciwie, przesłuchiwani, a nie wysłuchiwani - mówił polityk w “Gościu Niedzielnym”.

Zapowiedział też, że są już inni kandydaci do prowadzenia programu publicystycznego po wyborach. Ale nazwisk nie podał. 

Tomasz Lis odpowiada

Zainteresowany odpowiedział w piątek, w porannym programie Jacka Żakowskiego na antenie Tok FM. Prowadzący przypomniał, że Sellin najpierw odszedł z partii Jarosława Kaczyńskiego, a potem do niej wrócił i teraz “przeskakuje największych propagandystów, bo ciągle musi się wykupywać “.

Charakteru i honoru nie kupuje się w spożywczaku – podsumował Sellina Tomasz Lis. 

A Wam jak się podoba program Tomasza Lisa?

 

Tomasz Lis sam napisał o tym na Twitterze:

Tomasz Lis

Więcej na temat Tomasz Lis Tomasz Lis Na Żywo
Przeładuj

Julia Wieniawa i Viki Gabor są w tej samej wytwórni! Rywalizują ze sobą?

zobacz 01:34