Stefano Terrazzino, Wojciech Błach, Surprise, surprise!
Polsat

Stefano Terazzino i Wojciech Błach stracili pracę! Spada ich program "Surprise, surprise!". Dlaczego?

Stefano Terrazzino, Wojciech Błach, Surprise, surprise!
Polsat

Stefano Terrazzino i Wojciech Błach stracili pracę. Powód? Spadł z anteny Polsatu program „Surprise, surprise!”

Wstrzymujemy emisję „Surprise, surprise!”. Widownia pierwszego odcinka nie była satysfakcjonująca - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Wszystko dlatego, że wyniki oglądalności programu, który miał premierę  12 marca, nie były satysfakcjonujące. Pierwszy odcinek „Surprise, surprise!” obejrzało tylko 976 tys. widzów. Polsat przegrał w tym czasie ze stacją TVN emitujący „Małych Gigantów”, który miał 2,41 mln widzów i TVP1 i serialem  „Strażacy”, który oglądało 1,75 mln osób.

O czym był program?

W show „Surprise, surprise!” występują ludzie, którzy są „bohaterami dnia codziennego”, pomogli lub pomagają innym. Twórcy programu przygotowują dla nich niespodzianki i spełniają ich marzenia. W pierwszym odcinku kobieta dziękowała za przeszczep serca rodzinie dawcy.

Program oparty jest na brytyjskim formacie o takiej samej nazwie, który trafił też do USA, Włoch czy Chin. Gospodarzami programu byli Stefano Terrazzino i Wojciech Błach, program produkowany był przez firmę Rochstar.

Czy „Surprise, surprise!” powróci jeszcze do Polsatu?

Ale jest światełko w tunelu, nie jest przesądzone, że program nie będzie emitowany w innym czasie, innego dnia za jakiś czas.

Tomasz Matwiejczuk zdradził Wirtualnym Mediom, że kolejne odcinki formatu zostaną wyemitowane w innym terminie. Jednak w tę sobotę 19 marca o 20.05  Polsat nada film animowany „Smerfy”.

 

Zobacz także: Karolina Szostak w programie "Surprise, surprise". Spotkała się z tajemniczym mężczyzną WIDEO

 

W drugim odcinku „Surprise, surprise!” gwiazdą niespodzianką miała być Karolina Szostak. Jednak na razie nie zobaczymy tego w tv.

Karolina Szostak w z mikrofonem

 

W pierwszym odcinku programu „Surprise, surprise!” była Anna Wyszkoni.

Anna Wyszkoni w show Polsatu

 

Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05