rolnik szuka żony
Instagram/mat.pras.
TV-Show

Znaleźli miłość w tv show! Oto pary z "Rolnik szuka żony", "Hotel Paradise" czy "Love Island", które przetrwały!

Kto jest parą z Hotelu Paradise, Love Island czy Rolnik szuka żony?

Niektórzy chcąc znaleźć szczęście w miłości, coraz częściej rezygnują z tradycyjnych możliwości poznania drugiej połówki. Jak wiadomo, powstało już naprawdę wiele programów, w których głównym celem jest znalezienie wymarzonego partnera - "Love Island", "Rolnik szuka żony", czy "Ślub od pierwszego wejrzenia" to tylko niektóre z nich, które biją rekordy popularności. A czy wiecie jacy uczestnicy, którzy wzięli udział w reality show są dalej razem? Jak się okazało, lista jest naprawdę długa! Zobaczcie, kto poznał miłość swojego życia w telewizji! 

Zobacz także: Jessica była gwiazdą "Rolnik szuka żony". Dziś wygląda zupełnie inaczej! Pokazała zdjęcie prosto z łóżka

Doda komentuje "Love Island" i "Hotel Paradise". Które show ogląda?

Kto poznał miłość swojego życia w reality show?

1. Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"

Anna i Grzegorz byli uczestnikami 2. edycji show TVP. Rolnik od początku utrzymywał, że to właśnie piękna Ania skradła jego serce i jak widać - z wzajemnością! Zakochani pobrali się w kwietniu 2016 roku, a teraz są już rodzicami dwójki dzieci - Jasia i Liwii. Aktualnie budują swój wymarzony dom. 

Rolnik szuka żony
Instagram

2. Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 

Eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spisali się na medal - ten duet od razu przypadł sobie do gustu! Agnieszka nawet zdecydowała się przeprowadzić do Wojtka jeszcze w trakcie trwania eksperymentu i jak widać, nie popełniła błędu. Para jest w sobie szaleńczo zakochana i wiedzie szczęśliwe życie w Krakowie. 

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

3. Magda i Igor z "Love Island"

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski poznali się na planie 2. edycji programu "Love Island". Po zakończeniu udziału w show niemalże natychmiast podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Wiedzie im się naprawdę świetnie, a fani śledzą ich szczęśliwe życie za pośrednictwem Instagrama. 

Love Island
Mat. prasowe

4. Małgorzata i Paweł Borysewicz z "Rolnik szuka żony" 

Małgosia wzięła udział w 4. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie poznała młodszego o trzy lata Pawła. To właśnie on okazał się być miłością jej życia! Para pobrała się 28 września 2018 i ma dwójkę dzieci - synka i córeczkę. 

Rolnik szuka żony
Instagram

5. Ania i Ivan z "Hotelu Paradise"

W programie mieli swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie miłość zwyciężyła! Po udziale w "Hotelu Paradise" Ania i Ivan podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu i wygląda na to, że układa im się naprawdę wspaniale. 

Ania i Ivan z
Mat. prasowe

6. Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"

Marta i Paweł byli bohaterami 7. edycji show TVP. Chociaż ich uczucie narodziło się niedawno, to jednak chyba nie ma wątpliwości, że to początek czegoś poważniejszego. Fani już nie mogą się doczekać ich ślubu!

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł
Instagram

7. Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 

To zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych par show TVN7. Chociaż początkowo wydawało się, że są z dwóch różnych światów, które trudno będzie połączyć, to jednak szybko udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Anita i Adrian tworzą szczęśliwe małżeństwo już od kilku lat i doczekali się dwójki dzieci. 

Instagram

8. Oliwia i Mikołaj z "Love Island"

Trzeba przyznać, że w związek tej pary mało kto wierzył. Jednak jak się okazuje, miłość Oliwii i Mikołaja kwitnie! Trzymamy kciuki, aby tak było przez długie, długie lata.

9. Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Drugiej tak burzliwej relacji w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" chyba nie było. Paulina i Krzysztof mieli wiele kryzysów i mało kto wierzył, że im się uda. A jednak! Para pozostała w małżeństwie i już od kilku lat jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Co więcej, niedawno Paulina i Krzysztof po raz pierwszy zostali rodzicami. 

Instagram

10. Agnieszka i Robert z "Rolnik szuka żony"

Para wzięła udział w 2. edycji programu i do tej pory wiedzie ze sobą szczęśliwe życie! Agnieszka i Robert pobrali się w kwietniu 2016 roku, a rok później na świecie pojawił się ich synek Tomek. 

Rolnik szuka żony

11. Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" 

Jak widać, wiele szczęśliwych małżeństw narodziło się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr to kolejni uczestnicy tego show, którzy właśnie dzięki udziałowi w programie telewizyjnym, odnaleźli miłość swojego życia. Para pobrała się w 2019 roku i doczekała się już synka.

Kasia i Piotr z
Instagram

 

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka
Instagram
Newsy
Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ciążową sesję! Ależ oni są szczęśliwi
Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ciążową sesję! Ależ oni są szczęśliwi

Paulina ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " pokazała przepiękne zdjęcie z ciążowej sesji. Razem z Krzysztofem zostali połączeni ze sobą w drugiej edycji i początkowo nie dawali swojemu związkowi żadnych szans. Dzisiaj oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka! Tylko spójrzcie na tę radość w oczach przyszłej mamy! Zobacz także:  Jak Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosi ciążę? Krzysztof zdradza, czy charakterek jego żony zelżał Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ciążowej sesji  Decyzja Pauliny i Krzysztofa na temat tego, że chcą pozostać w małżeństwie była najbardziej niespodziewaną deklaracją drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para początkowo nie mogła się porozumieć, a Krzysztof był bliski rezygnacji z udziału w programie. Wreszcie jednak udało im się odnaleźć wspólny język a trudne początki były tylko wstępem do pięknej miłości! Dziś Krzysztof i Paulina oczekują narodzin pierwszego dziecka!  Paulina pochwaliła się przepiękną ciążową sesją. Jej ciążowy brzuszek jest już naprawdę spory! Zwróćcie uwagę również na uśmiech przyszłej mamy, nie da się ukryć tego, jak bardzo jest szczęśliwa!  Dumy nie ukrywa również Krzysztof. Na swoim instagramowym profilu zdradził, że Paulina bardzo dobrze znosi ciążę, a jej samopoczucie jest wyśmienite. Dodał również, że nie zatraciła swojego charakterku, który można było poznać podczas odcinków ślubnego show, ale właśnie za to ją kocha! Życzymy im wszystkiego najlepszego!  Zobacz także:  Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć bliźniaki?! Przyszły tata niechcący się zdradził? Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcia z ciążowej sesji. ...

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram
Newsy
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" weźmie udział w kolejnym hitowym programie?! Dodała tajemniczy wpis 
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" weźmie udział w kolejnym hitowym programie?! Dodała tajemniczy wpis 

Joanna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " w " Rolnik szuka żony "?! Uczestniczka sama zastanowiła się nad tym w swoim najnowszym wpisie na Instastory! Dlaczego nawiązała do hitowego programu TVP i co dalej z jej aktualnym związkiem? Koniecznie zobaczcie, o co chodzi.  Zobacz także:  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi! Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciałaby wziąć udział w "Rolnik szuka żony"? Joanna była uczestniczką czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Decyzja o zgłoszeniu się do programu była dla niej jednocześnie trudna jak i przełomowa. Kobiecie po nieudanym związku trudno było otworzyć się na kolejną relację. Mimo tego, że eksperyment ślubny, w przypadku jej i jej programowego męża nie powiódł się to Joanna odzyskała pewność siebie i wiarę w miłość. Na tę drugą na szczęście nie musiała długo czekać. Swojego obecnego partnera poznała dzięki kuzynce i to on był dla niej największym wsparciem podczas emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z jej udziałem.  Czy Joanna wzięła by udział w kolejnym programie? Na jej Instastory pojawił się filmik z pola uprawnego podczas żniw. Publikując nagranie, na którym widać maszynę zbierającą zboże napisała:  Żniwa 2020. Może powinnam iść do rolnika?  Oczywiście to był żart. A może Asia zastanawiała się przed zgłoszeniem do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również nad wysłaniem listu do jednego z rolników z "Rolnik szuka żony"? Do którego by pasowała?  Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przestał ukrywać swoją partnerkę. Pokazał jak wygląda jego ideał Joanna ze "Ślubu...

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Newsy
Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nowe zdjęcia. Ciążowy brzuszek Pauliny jest już naprawdę duży!
Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z ulubionych par wszystkich edycji do tej pory.

Paulina i Krzysztof ze ''Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z ulubionych par wszystkich edycji do tej pory. Nic w tym dziwnego! Paulina i Krzysztof w drugim sezonie zostali dobrani do siebie niemal idealnie, choć początkowo (o dziwo!) nie dawali swojemu związkowi żadnych szans. Obecnie  Paulina i Krzysztof spodziewają się ich pierwszego dziecka . Co ciekawe, istnieje podejrzenie, że będą to... bliźniaki ! Zobacz także:   Jak Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosi ciążę? Krzysztof zdradza, czy charakterek jego żony zelżał Krzysztof postanowił pokazać, jak bardzo cieszy się z Pauliną z ich sytuacji - pochwalił się nowymi zdjęciami na Instagramie. Przy okazji pochwalił się, że w przyszłym tygodniu wystąpią w śniadaniówce "Dzień Dobry TVN": Troszkę tęskno za szumem medialnym 😁😂 ale już w przyszłym tygodniu w "Dzień Dobry TVN" będziecie mogli trochę zajrzeć do Nas w prywatnym kąciku życia w kwarantannie - napisał Krzysztof pod zdjęciami. Na zdjęciach widać, że miłość Pauliny i Krzysztofa kwitnie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Krzysztof Zrobek (@kristoffer_zrobek) Maj 17, 2020 o 9:07 PDT Brzuszek Pauliny z każdym dniem jest coraz większy. Bardzo się cieszymy z ich szczęścia! Przypomnijmy, że decyzja Pauliny i Krzysztofa na temat tego, że chcą pozostać w małżeństwie była najbardziej niespodziewaną deklaracją drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zobacz także:  Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner