rolnik szuka żony
Instagram/mat.pras.

Znaleźli miłość w tv show! Oto pary z "Rolnik szuka żony", "Hotel Paradise" czy "Love Island", które przetrwały!

rolnik szuka żony
Instagram/mat.pras.

Niektórzy chcąc znaleźć szczęście w miłości, coraz częściej rezygnują z tradycyjnych możliwości poznania drugiej połówki. Jak wiadomo, powstało już naprawdę wiele programów, w których głównym celem jest znalezienie wymarzonego partnera - "Love Island", "Rolnik szuka żony", czy "Ślub od pierwszego wejrzenia" to tylko niektóre z nich, które biją rekordy popularności. A czy wiecie jacy uczestnicy, którzy wzięli udział w reality show są dalej razem? Jak się okazało, lista jest naprawdę długa! Zobaczcie, kto poznał miłość swojego życia w telewizji! 

Zobacz także: Jessica była gwiazdą "Rolnik szuka żony". Dziś wygląda zupełnie inaczej! Pokazała zdjęcie prosto z łóżka

Kto poznał miłość swojego życia w reality show?

1. Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"

Anna i Grzegorz byli uczestnikami 2. edycji show TVP. Rolnik od początku utrzymywał, że to właśnie piękna Ania skradła jego serce i jak widać - z wzajemnością! Zakochani pobrali się w kwietniu 2016 roku, a teraz są już rodzicami dwójki dzieci - Jasia i Liwii. Aktualnie budują swój wymarzony dom. 

Rolnik szuka żony
Instagram

2. Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 

Eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spisali się na medal - ten duet od razu przypadł sobie do gustu! Agnieszka nawet zdecydowała się przeprowadzić do Wojtka jeszcze w trakcie trwania eksperymentu i jak widać, nie popełniła błędu. Para jest w sobie szaleńczo zakochana i wiedzie szczęśliwe życie w Krakowie. 

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram

3. Magda i Igor z "Love Island"

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski poznali się na planie 2. edycji programu "Love Island". Po zakończeniu udziału w show niemalże natychmiast podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Wiedzie im się naprawdę świetnie, a fani śledzą ich szczęśliwe życie za pośrednictwem Instagrama. 

Love Island
Mat. prasowe

4. Małgorzata i Paweł Borysewicz z "Rolnik szuka żony" 

Małgosia wzięła udział w 4. edycji "Rolnik szuka żony", gdzie poznała młodszego o trzy lata Pawła. To właśnie on okazał się być miłością jej życia! Para pobrała się 28 września 2018 i ma dwójkę dzieci - synka i córeczkę. 

Rolnik szuka żony
Instagram

5. Ania i Ivan z "Hotelu Paradise"

W programie mieli swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie miłość zwyciężyła! Po udziale w "Hotelu Paradise" Ania i Ivan podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu i wygląda na to, że układa im się naprawdę wspaniale. 

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" o wspólnym zamieszkaniu
Mat. prasowe

6. Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"

Marta i Paweł byli bohaterami 7. edycji show TVP. Chociaż ich uczucie narodziło się niedawno, to jednak chyba nie ma wątpliwości, że to początek czegoś poważniejszego. Fani już nie mogą się doczekać ich ślubu!

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł
Instagram

7. Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 

To zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych par show TVN7. Chociaż początkowo wydawało się, że są z dwóch różnych światów, które trudno będzie połączyć, to jednak szybko udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Anita i Adrian tworzą szczęśliwe małżeństwo już od kilku lat i doczekali się dwójki dzieci. 

Instagram

8. Oliwia i Mikołaj z "Love Island"

Trzeba przyznać, że w związek tej pary mało kto wierzył. Jednak jak się okazuje, miłość Oliwii i Mikołaja kwitnie! Trzymamy kciuki, aby tak było przez długie, długie lata.

9. Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Drugiej tak burzliwej relacji w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" chyba nie było. Paulina i Krzysztof mieli wiele kryzysów i mało kto wierzył, że im się uda. A jednak! Para pozostała w małżeństwie i już od kilku lat jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Co więcej, niedawno Paulina i Krzysztof po raz pierwszy zostali rodzicami. 

Instagram

10. Agnieszka i Robert z "Rolnik szuka żony"

Para wzięła udział w 2. edycji programu i do tej pory wiedzie ze sobą szczęśliwe życie! Agnieszka i Robert pobrali się w kwietniu 2016 roku, a rok później na świecie pojawił się ich synek Tomek. 

Rolnik szuka żony

11. Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" 

Jak widać, wiele szczęśliwych małżeństw narodziło się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr to kolejni uczestnicy tego show, którzy właśnie dzięki udziałowi w programie telewizyjnym, odnaleźli miłość swojego życia. Para pobrała się w 2019 roku i doczekała się już synka.

Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" w ślubnych stylizacjach
Instagram

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22