Goście na urodzinach Jacka Jeschke
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": uczestnicy 12. edycji na urodzinach Jacka Jeschke. Sylwia Bomba nieźle się bawiła!

Huczne urodziny partnera tanecznego Sylwii Bomby. Oprócz gwiazdy "Gogglebox" pojawiła się też Oliwia Bieniuk i Stefano Terrazzino!

Jacek Jeschke to jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Taneczny partner Sylwii Bomby w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" skończył właśnie 30 lat. Swoje urodziny gwiazdor świętował z przytupem, a na jego imprezie urodzinowej pojawiły się gwiazdy aktualnej edycji tanecznego show. Zdjęcia paparazzi pokazują jasno, że spotkanie bardzo się udało, a gościom nie schodził uśmiech z twarzy!

"Taniec z Gwiazdami": Jacek Jeschke miał wypadek w domu rodzinnym Sylwii Bomby!

Urodziny Jacke Jeschke. Sylwia Bomba w małej czarnej, a Oliwia Bieniuk w adidasach

Jacek Jeschke właśnie skończył 30 lat! Tancerz nie mógł sobie lepiej wyobrazić swoich urodzin. W tym wyjątkowym dla Jacka dniu miał miejsce premierowy odcinek "Tańca z gwiazdami". Taniec Sylwii Bomby i Jacka spodobał się widzom i jurorom, a para przeszła do kolejnego odcinka z całkiem dobrym wynikiem 28 punktów od jury. Po stresującym i wyczerpującym występie w programie uczestnicy spotkali się w restauracji, by jednocześnie uczcić pierwszy odcinek nowej edycji, a także 30. urodziny Jacka Jeschke. 

Na wydarzeniu nie zabrakło pięknie wystrojonej Sylwii Bomby, Oliwii Bieniuk i jej tanecznego partnera Michała Bartkiewicza, a także Kajry, Sławomira czy Stefano Terrazzino. Impreza miała zdecydowanie luźną atmosferę, a uśmiechnięci początkujący tancerze ćwiczyli - śmiejąc się - taneczną ramę. Zresztą zobaczcie sami!

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Jarosław Bieniuk szczerze o debiucie Oliwii w Polsacie. Zaskakujące wyznanie!

Na imprezie urodzinowej Jacka Jeschke nie mogło zabraknąć jego tanecznej partnerki, Sylwii Bomby. Uczestniczka postanowiła na tę uroczystość ubrać się na swój ukochany sposób - mała czarna podkreślająca świetnie figurę, cieliste dopasowane szpilki i oczywiście stylowa i luksusowa torebka od Chanel. Trzeba przyznać, że Sylwia wygląda jak urodzona gwiazda!

Sylwia Bomba idzie ulicą w małej czarnej

Sylwia Bomba świetnie bawiła się na urodzinach Jacka Jeschke. Taneczna para z pewnością jeszcze żyła emocjami ze swojego pierwszego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Dla Sylwii Bomby było to szczególnie ważne doświadczenie, bohaterka "Gogglebox" przełamała mnóstwo swoich barier, a jej taniec w pierwszym odcinku, choć jeszcze nieidealny zapowiada, że Sylwia ma talent!

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke na urodzinach

Na urodzinach Jacka Jeschke nie mogło zabraknąć także profesjonalnych tancerzy, którzy razem z nim występują w "Tańcu z gwiazdami" od kilku edycji. Uśmiechnięci Rafał Maserak i Stefano Terrazzino świetnie się bawili! Wygłupiali się także Łukasz "Juras" Jurkowski i życiowa partnerka Jacka Jeschke, Hanna Żudziewicz. 

Rafał Maserak na urodzinach u Jacka Jeschke

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także Oliwii Bieniuk. Najmłodsza uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" postawiła na niezobowiązujący strój, a na imprezie pojawiła się u boku swojego partnera tanecznego Michała Bartkiewicza. Oboje mieli doskonałe humory i szli pod rękę. Wygląda na to, że tę parę połączyła prawdziwa przyjaźń. 

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz idą pod rękę na imprezę

Jacek Jeschke w dniu swoich urodzin pochwalił się zdjęciem prosto z planu "Tańca z Gwiazdami":

Happy birthday to me ! 🤩🥰💥
Jak to mówił klasyk, zmiana kodu 3 z przodu… ale w takim towarzystwie to nic strasznego ! 😍
Cieszę się, że ten właśnie dzień otwiera kolejną edycję @tanieczgwiazdami  - przyznał na swoim Instagramie Jacek Jeschke. 

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz na planie Tańca z Gwiazdami
jacekjeschke/Instagram

Prowadzący i uczestnicy Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Taniec z Gwiazdami 2020: Kolejny odcinek już za nami! Kto odpadł z programu? 
Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W najnowszej odsłonie hitu Polsatu jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji.

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W najnowszej odsłonie hitu Polsatu jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji. Dziś swoje umiejętności taneczne zaprezentowali: Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Niestety, jedna z par musiała pożegnać się z programem. Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Która para pożegnała się z programem? Dziś w "Tańcu z Gwiazdami" motywem przewodnim było wesele. A jak pary poradziły sobie na parkiecie? Kogo najwyżej oceniło jury, a kto dostał najmniej punktów? Najlepsi- według jurorów- byli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, którzy zdobyli aż 30 punktów, a najgorzej- według jury- poradzili sobie Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, którzy otrzymali 19 punktów.  Tak wyglądała pełna punktacja wszystkich par: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska- 19 pkt.  Edyta Zając i Michał Bartkiewicz- 26 pkt.  Anna Karwan i Jan Kliment- 28 pkt.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak- 24  pkt. + 2 pkt.  Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino- 30 pkt.  Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa- 20 pkt. +1 pkt.  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke- 22 pkt.  Z kolei za zabawę na najgorszy weselny taniec dodatkowe punkty otrzymali: 1 punkt Bogdan Kalus i 2 punkty Sylwia Lipka.  Niestety, w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zabraknie jednej z par. Po podsumowaniu głosów jurorów i widzów okazało się, że z programem musieli pożegnać się  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.  Zobaczcie ich taniec w dzisiejszym odcinku! Zobacz także:...

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Julia Wieniawa, Blanka Lipińska, Natalia Szroeder na ramówce Polsatu 2020
East News
Newsy
Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu: Wieniawa, Hyży, Lipińska... Kto zachwycił stylizacją?
Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu: Wieniawa, Hyży, Lipińska... Kto zachwycił stylizacją?

To prawdziwe święto Polsatu! Trwa własnie inauguracja wiosennej ramówki stacji! W warszawskim klubie Endorfina pojawiła się cała plejada gwiazd! Po raz pierwszy zaprezentowali swoje umiejętności uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"! Czy Julia Wieniawa okaże się czarnym koniem programu? A może to Sylwia i Mikołaj zwycięzcy "Love Island" sięgną po kolejny triumf? Nie zabrakło również Blanki Lipińskiej, która po raz pierwszy sprawdzi się w roli gospodyni programu, o tematyce, która o dziwo wcale nie jest jej obca! Obecne również były uwielbiane przez wszystkich "Przyjaciółki"! Mówimy o na prawdę gorącej plejadzie gwiazd! Zobaczcie, w jakich kreacjach świętują wiosenne nowości Polsatu!  Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu 2020 Julia Wieniawa olśniła w dwuczęściowej kreacji, eksponującej jej wyćwiczony brzuch oraz zgrabne nogi! Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zaprezentowali się w iście balowych stylizacjach! Nie sposób oderwać wzroku od Sylwii!  Paulina Sykut wybrała zjawiskową kreację z motywem kwiatowym.  Nie mogło zabraknąć również Rafała Maseraka i Sylwii Lipki.  Blanka Lipińska pojawiła się w towarzystwie Macieja Kawulskiego, z którym będzie prowadziła program, który jest zupełną nowością w Polsacie! Krzysztof Ibisz zdecydował się na pomarańczową zamszową marynarkę. Stylizacja iście wiosenna i zwracająca na siebie uwagę! Agnieszka Hyży zachwyciła w kanarkowej sukience.  Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz również zdecydowali się na eleganckie stylizacje. W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" Hanna wystąpi z Sylwestrem Wilkiem. Na ramówce nie zabrakło także Kamili Boruty i Gosi Andrzejewicz. Panie postawiły na...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner