Jacek Jeschke to jeden z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Taneczny partner Sylwii Bomby w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" skończył właśnie 30 lat. Swoje urodziny gwiazdor świętował z przytupem, a na jego imprezie urodzinowej pojawiły się gwiazdy aktualnej edycji tanecznego show. Zdjęcia paparazzi pokazują jasno, że spotkanie bardzo się udało, a gościom nie schodził uśmiech z twarzy!

Reklama

Urodziny Jacke Jeschke. Sylwia Bomba w małej czarnej, a Oliwia Bieniuk w adidasach

Jacek Jeschke właśnie skończył 30 lat! Tancerz nie mógł sobie lepiej wyobrazić swoich urodzin. W tym wyjątkowym dla Jacka dniu miał miejsce premierowy odcinek "Tańca z gwiazdami". Taniec Sylwii Bomby i Jacka spodobał się widzom i jurorom, a para przeszła do kolejnego odcinka z całkiem dobrym wynikiem 28 punktów od jury. Po stresującym i wyczerpującym występie w programie uczestnicy spotkali się w restauracji, by jednocześnie uczcić pierwszy odcinek nowej edycji, a także 30. urodziny Jacka Jeschke.

Na wydarzeniu nie zabrakło pięknie wystrojonej Sylwii Bomby, Oliwii Bieniuk i jej tanecznego partnera Michała Bartkiewicza, a także Kajry, Sławomira czy Stefano Terrazzino. Impreza miała zdecydowanie luźną atmosferę, a uśmiechnięci początkujący tancerze ćwiczyli - śmiejąc się - taneczną ramę. Zresztą zobaczcie sami!

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Jarosław Bieniuk szczerze o debiucie Oliwii w Polsacie. Zaskakujące wyznanie!

Na imprezie urodzinowej Jacka Jeschke nie mogło zabraknąć jego tanecznej partnerki, Sylwii Bomby. Uczestniczka postanowiła na tę uroczystość ubrać się na swój ukochany sposób - mała czarna podkreślająca świetnie figurę, cieliste dopasowane szpilki i oczywiście stylowa i luksusowa torebka od Chanel. Trzeba przyznać, że Sylwia wygląda jak urodzona gwiazda!

Zobacz także

Sylwia Bomba świetnie bawiła się na urodzinach Jacka Jeschke. Taneczna para z pewnością jeszcze żyła emocjami ze swojego pierwszego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Dla Sylwii Bomby było to szczególnie ważne doświadczenie, bohaterka "Gogglebox" przełamała mnóstwo swoich barier, a jej taniec w pierwszym odcinku, choć jeszcze nieidealny zapowiada, że Sylwia ma talent!

Na urodzinach Jacka Jeschke nie mogło zabraknąć także profesjonalnych tancerzy, którzy razem z nim występują w "Tańcu z gwiazdami" od kilku edycji. Uśmiechnięci Rafał Maserak i Stefano Terrazzino świetnie się bawili! Wygłupiali się także Łukasz "Juras" Jurkowski i życiowa partnerka Jacka Jeschke, Hanna Żudziewicz.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także Oliwii Bieniuk. Najmłodsza uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" postawiła na niezobowiązujący strój, a na imprezie pojawiła się u boku swojego partnera tanecznego Michała Bartkiewicza. Oboje mieli doskonałe humory i szli pod rękę. Wygląda na to, że tę parę połączyła prawdziwa przyjaźń.

Reklama

Jacek Jeschke w dniu swoich urodzin pochwalił się zdjęciem prosto z planu "Tańca z Gwiazdami":

Happy birthday to me ! ????????????
Jak to mówił klasyk, zmiana kodu 3 z przodu… ale w takim towarzystwie to nic strasznego ! ????
Cieszę się, że ten właśnie dzień otwiera kolejną edycję @tanieczgwiazdami - przyznał na swoim Instagramie Jacek Jeschke.

jacekjeschke/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama