Oliwia Bieniuk i Sylwia Bomba w Tańcu z Gwiazdami
East News
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami 12": Kto odpadł w pierwszym odcinku? 

Niestety już w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" musieliśmy pożegnać się z jedną z par. Kogo nie zobaczymy za tydzień?

Za nami pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"! Dziesięć par, które przez ostatnie kilka tygodni poświęcało każdą wolną chwilę, aby ćwiczyć przed odcinkami na żywo zaprezentowało swoje umiejętności! Zobaczcie taneczny debiut Oliwii Bieniuk, która dopiero zaczyna swoją przygodę z telewizją. Czy trenowana od lat akrobatyka przydała jej się już podczas pierwszego tańca? A jak wypadła Sylwia Bomba, którą do tej pory kojarzyliście z popularnego programu "Gogglebox"? Zamienienie kanapy na taneczny parkiet opłaciło się? Swoje taneczne umiejętności pokazała także idolka nastolatków Kinga Sawczuk, a także Izabela Małysz, Kajra, Radek Liszewski czy Piotr Mróz! Zobaczcie, jak się prezentowali podczas dzisiejszego odcinka wszyscy zdolni uczestnicy! Niestety jedna z par musiała pożegnać się z programem. Kto to był? 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami 12": pełna lista par. Bieniuk, Bomba, Małysz, Sawczuk... Macie już swojego faworyta?

"Taniec z Gwiazdami": Dominika Gwit nie chciałaby powtórzyć udziału w show! "Dużo mnie to kosztowało"

Kto odpadł w 1. odcinku "Tańca z "Gwiazdami"?

Za nami pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Nie brakowało wzruszeń np., kiedy Jan Kliment, podszedł do ukochanej żony i płacząc wyznał jej miłość z okazji rocznicy ślubu: 

To był jeszcze TVN teraz jest Polsat nie ma znaczenia... Chciałbym powiedzieć, że jestem twój mąż. Pozdrawiam Edwarda Miszczaka. Ludzie to są najważniejsze ludzie, rodzina, ja tu jestem szczęśliwy i będę zawsze z Tobą.  Nie planowałem tego, ale spotkałem reżyserkę i jak ją widziałem, że ona ma ciarki, że jest świetna atmosfera. Wychowałem się na Tańcu z Gwiazdami ale chciałem Ci powiedzieć żonka... 

Izabeli Małysz i Kajrze kibicowali ukochani mężowie. Adam Małysz bardzo emocjonalnie podchodzi do występów żony i mocno ją wspiera. Często osobiście odbierał ją z treningów, a niedawno razem z żoną uczcili nawet urodziny Steffano Terrazzino, obdarowując go prezentem. Dziś kibicował żonie na publiczności:  

Wielki szacunek, bo ja bym nie wyszedł na ten parkiet, byłem tak zdenerwowany. Mocne wzruszenie i łezka zatoczyła się w oku - mówił Adam Małysz

Przy okazji występu Oliwii Bieniuk, wspomniano również niezapomnianą Annę Przybylską. Izabela Janachowska wspomniała, że Anna Przybylska kilkukrotnie odmawiała udziału w programie.  Okazuje się, że również zgoda Jarosława Bieniuka na udział córki w show, nie była taka prosta. Dziś Oliwia spełnia marzenia, a wzruszony tata wyznał: 

"Taniec z Gwiazdami" to była nagrodą, za to że pilnie się uczyła i zdała maturę. To była dla niej motywacja, bo chciała wziąć udział w tym wspaniałym programie i z dobrymi efektami jest tutaj 

To był naprawdę emocjonujący i radosny wieczór, jednak od początku wiadomo było, że jedna z par będzie musiała opuścić program, o czym Izabela Janachowska poinformowała już na początku: 

Już w pierwszym odcinku jedna z naszych par pożegna się z udziałem w programie. 

Niestety najmniejszą liczbę głosów od widzów zdobyli Denis Urubko i Janja Lesar i to właśnie oni muszą pożegnać się z programem. 

Denis Urubko odpadł z Tańca z Gwiazdami
East News

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski zatańczyli do hitu z Tik Toka i udało im się zdobyć aż 30 punktów. 

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski w Tańcu z Gwiazdami
East News

Sylwia Bomba do tej pory tylko komentowała z kanapy "Gogglebox" uczestników "Tańca z "Gwiazdami" tym razem to ona musiała zaprezentować na parkiecie! 

No wiesz, ja tu jeszcze rzucona na głęboką wodę jestem, bo nie dość, że muszę tańczyć to muszę udowodnić, że potrafię lepiej - powiedziała do tanecznego partnera. 

Jej taniec został oceniony na 28 punktów. 

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
East News

Najlepsze jurorskie noty tego odcinka należały jednak do Piotra Mroza oraz Hanny Żudziewicz: 

Wróżę Tobie karierę latynoamerykańską - podsumował Michał Malitowski. 

To było mocne otwarcie, Piotr Mróz zatańczył jako pierwszy w tej edycji, jednocześnie zdobywając najlepsze noty od jurorów, bo aż 31 punktów!

Piotr Mróz i Paulina Biernat w Tańcu z Gwiazdami
East News

Andrzej Piaseczny, Izabela Janachowska, Sylwia Bomba, Kinga Sawczyk na planie spotu do programu "Taniec z gwiazdami"
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Bomba, Janachowska, Bieniuk, Sawczuk na planie spotu 
Jesienią rusza 12. edycja programu "Taniec z Gwiazdami"! Izabela Janachowska wraca do tańca, a Oliwia Bieniuk debiutuje w programie telewizyjnym. Zobaczcie, jak gwiazdy bawią się podczas kręcenia reklamy.

Dwunasta edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami! Znamy już wszystkich uczestników tanecznego programu. Nie obyło się bez niespodzianek - produkcja zdecydowała o zmianach w składzie jurorskim, uczestników będzie oceniał nowy juror, Andrzej Piaseczny. Do ekipy gospodarzy z kolei dołączy... Izabela Janachowska, która swoją karierę zaczynała na tym parkiecie jako tancerka. Sporą zmianą jest także godzina emisji show, która będzie odbywała się nie w piątki a w poniedziałki. Gwiazdy nowej edycji "Tańca z gwiazdami" nakręciły właśnie spot promocyjny. Zobaczcie, jak się bawiły.   Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Oto wszyscy uczestnicy 12. edycji! Bomba, Małysz, Sawczuk, Bieniuk... Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Izabela Janachowska i inni na planie spotu do "Tańca z Gwiazdami"  Poznaliśmy już cały skład uczestników 12. edycji " Tańca z Gwiazdami ". Na parkiecie zadebiutuje Oliwia Bieniuk, która specjalnie dla programu odłożyła pójście na studia . Na parkiecie sprawdzi się również Sylwia Bomba, która przeżywa aktualnie trudne chwile po rozstaniu z partnerem . Zatańczy także jedna z najpopularniejszych Tiktokerek Kinga Sawczuk a także przedstawiciele disco-polo Radek Liszewski, Magdalena "Kajra" Kajrowicz oraz  Wojciech "Fit Oldboy" Węcławowicz, Jerzy "Juras" Wroński, Piotr Mróz i Denis Urubko. Nowymi twarzami w programie są także Andrzej Piaseczny w roli jurora oraz nowa prowadząca Izabela Janachowska . To ogromny transfer gwiazdy TVN do Polsatu! Izabela Janachowska rozpoczynała karierę w show-biznesie właśnie na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Historia zatoczyła koło! Atmosfera na planie wydawała się przednia. Andrzej Piaseczny i Izabela Janachowska poczuli się...

Sylwia Bomba, Iza Małysz i Kinga Sawczuk po treningu do Tańca z Gwiazdami
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Sawczuk, Bomba i Małysz wychodzą z treningu. Która bardziej zmęczona? 
Kinga Sawczuk, Sylwia Bomba i Iza Małysz od miesiąca ćwiczą do programu "Taniec z gwiazdami". Paparazzi przyłapali je po treningu. Nowe zdjęcia.

"Taniec z Gwiazdami" rusza już jesienią. Uczestnicy mają już coraz mniej czasu na przygotowania do show. Treningi ruszyły już pełną parą, a poszczególne gwiazdy poświęciły cały swój czas na lekcje tańca. Paparazzi właśnie przyłapali kilka gwiazd tuż po wyczerpujących treningach. Zobaczcie nowe zdjęcia Kingi Sawczuk, Izabeli Małysz i Sylwii Bomby. Któraś z nich okaże się czarnym koniem 12. edycji?  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk wychodzi z prób ze swoim partnerem pod rękę! "Taniec z gwiazdami": Sawczuk, Małysz i Bomba wychodzą z treningów  12. edycja "Tańca z Gwiazdami" już od momentu ogłoszenia uczestników budzi duże emocje. Wielu stałych widzów "Tańca  z gwiazdami" uważa, że nie zna połowy uczestników. Dzieje się dlatego, że stacja Polsat postawiła przede wszystkim na młode gwiazdy internetu jak na przykład: Oliwia Bieniuk, czy Kinga Sawczuk. Treningi do programu trwają już od miesiąca, a w sieci pojawiają się już pierwsze zdjecia gwiazd, które zmierzą się na parkiecie o "kryształową kulę. Zobaczcie nowe zdjęcia Sylwii Bomby, Izy Małysz i Kingi Sawczuk.  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Znamy wszystkie pary 12 edycji show. PEŁNA LISTA "Taniec z Gwiazdami": Kinga Sawczuk po treningu Kinga Sawczuk prawdopodobnie szybko wyszła ze swojego treningu, nie ściągając nawet skarpetek. Miała na sobie krótkie spodenki, sportową koszulkę i futrzaste sandały. W przeźroczystej torbie można dostrzec, co ze sobą nosi. Czyżby ciężki dzień osładzała sobie żelkami?  Kinga Sawczuk czekając na taksówkę, usiadła na krześle i związała włosy. Tylko spójrzcie na jej figurę! Na parkiecie z pewnością będzie...

Oliwia Bieniuk i Kajra w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami.jpg
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Piotr Molecki/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł w 6. odcinku? Zobaczcie relację! 
Z programem pożegnała się kolejna gwiazda! Sprawdźcie, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"!

Za nami 6. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy show Polsatu znów pojawili się na parkiecie i zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Tydzień temu z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, a dziś o przejście do kolejnego odcinka walczyli: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke.  Relacja z 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami" W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy tańczyli do piosenek zespołu Abba. Kajra i Rafał Maserak zaprezentowali tango do piosenki „Voulez – Vous”. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swing przy dźwiękach „Honey, honey”, Juras i Wiktoria Omyła pokazali cha-chę do „Mamma Mia”, Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zatańczyli paso doble do „Gimme, gimme, gimme”, a Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali sambę do „Dancing Queen”.  Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Kajra i Rafał Maserak. Jak ich taniec ocenili jurorzy? - Tango to zdecydowanie twój taniec- mówił Michał Malitowski.  - Ja na początku się wystraszyłam, ponieważ taka energia była, że aż mnie zatkało- dodała Iwona Pavlović.  Andrzej Piaseczny: 9 pkt. Iwona Pavlović: 8 pkt. Michał Malitowski: 7 pkt. Andrzej Grabowski: 10 pkt. Zobacz także:   Izabela Janachowska poprawiła zęby? Internauci sugerują, że gwiazda ma nowy uśmiech Jako drudzy wystąpili Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Jak ich swing oceniło jury? - Oliwia, dziecko...- zaczął Andrzej Piaseczny. Podobało mi się- dodał. - W tym swingu nie było swingu, w...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner