Taniec z Gwiazdami 13. Oto wszystkie pary
Mat. prasowe
TV-Show

Rusza "Taniec z Gwiazdami 13"! Oto wszystkie pary, które wystąpią w programie [SESJA ZDJĘCIOWA]

Znamy już skład wszystkich par, które zatańczą w "Tańcu z Gwiazdami 13". Madeńska i Rutkowski nie są największym zaskoczeniem? Zobaczcie sesję z udziałem par! Kiedy start programu?

"Taniec z Gwiazdami 13" rusza już 29. sierpnia. Treningi do odcinków na żywo już trwają, czas więc poznać pełny skład par, które zaprezentują się na najpopularniejszym parkiecie w Polsce w Polsacie! Kto tym razem będzie miał szansę sięgnąć po Kryształową Kulę? Zobaczcie sami! 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke tłumaczą, dlaczego nazwali córkę Róża

"Taniec z Gwiazdami 13": Oto wszystkie pary 13. edycji 

Przed nami już 13. edycja "Tańca z Gwiazdami", którą będziemy mogli śledzić, co poniedziałek od 29. sierpnia o godzinie 20:05 w Polsacie. Już na poziomie ogłaszania uczestników nie brakowało zaskoczeń. Dużo mówiło się o zmianach w jury, jednak ostatecznie skład jury "Tańca z Gwiazdami" pozostał bez zmian. W programie jednak po raz pierwszy zobaczymy parę męsko-męską. Jacek Jelonek z Prince Charming zatańczy z gwiazdą brytyjskiej wersji "Tańca z Gwiazdami", z Michaelem Danilczukiem. 

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Jacek Jelonek wie, z kim chciałby zatańczyć! "Plotki o tym romansie na pewno będą"

Emocje wzbudziła również informacja o tym, kto zatańczy z Krzysztofem Rutkowskim. Będzie to Sylwia Madeńska, która wraca to "Tańca z Gwiazdami", po tym jak debiutowała z Mikołajem Jędruszczakiem. Ich wspólny udział w programie zakończył się głośnym rozstaniem. Czy z najpopularniejszym detektywem w Polsce pójdzie jej lepiej na parkiecie?

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Lenka Klimentová pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! "Już widać coraz bardziej"

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz spodziewają się dziecka. Z wiadomych przyczyn tancerka, nie pojawi się w 13. edycji na parkiecie. Jacek Jeschke jednak nie zrezygnował z udziału w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami, a do Kryształowej Kuli poprowadzi Jamalę, zwyciężczynię Eurowizji! Kto jeszcze wystąpi? Poznajcie cały skład 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Jamala i Jacek Jeschke w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

"Taniec z Gwiazdami 13": Wszystkie pary: 

 • Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska;
 • Jacek Jelonek i Michael Danilczuk; 
 • Jamala i Jacek Jeschke; 
 • Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy;
 • Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński;
 • Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki – Sipajło;
 • Natalia Janoszek i Rafał Maserak;
 • Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz;
 • Michał Mikołajczyk i Julia Suryś;
 • Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła; 
 • Wiesław Nowobilski i Janja Lesar.

Zobaczcie zdjęcia z oficjalnej sesji. 

Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Natalia Janoszek i Rafał Maserak w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Michał Mikołajczyk i Julia Suryś w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

Wiesław Nowobilski i Jana Lesar w Tańcu z Gwiazdami 13
Mat. prasowe

 

Izabela Janachowska o jednopłciowym duecie w "Tańcu z gwiazdami"
Instagram @tanieczgwiazdami @izabelajanachowska
TV-Show
"Taniec z gwiazdami 13": Izabela Janachowska na temat męsko-męskiej pary: "Jestem bardzo rozemocjonowana"
Izabela Janachowska skomentowała udział Jacka Jelonka w "Tańcu z Gwiazdami". Oto, co sądzi o męsko-męskiej parze.

Po raz pierwszy w historii polskiego "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie zaprezentuje się męsko-męska para. Jacek Jelonek z "Prince Charming" zatańczy z Michaelem Danilczukiem. Ten duet budzi sporo emocji oraz zainteresowania. Jeszcze przed ich debiutem na najpopularniejszym parkiecie w Polsce, Izabela Janachowska wyraziła swoją opinię. Co współprowadząca "Tańca z Gwiazdami" sądzi o tym pomyśle?  "Taniec z gwiazdami": Izabela Janachowska o męsko-męskim duecie Znamy już  wszystkie pary, które wystąpią w programie "Taniec z gwiazdami 13" . 13. edycja tanecznego show przejdzie do historii, a to ze względu na fakt, że po raz pierwszy w polskiej wersji  na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zobaczymy duet męski!  Jego gwiazdą będzie  Jacek Jelonek,  dobrze znany fanom randkowego show "Prince Charming" .  Jacek Jelonek zatańczy z gwiazdą brytyjskiego "Tańca z Gwiazdami", Michaelem Danilczukiem . Widzowie są ciekawi ich występów i chętnie komentują to w sieci. Głosu w tej sprawie udzieliła także Izabela Janachowska , która nie kryje swojej ekscytacji: Bardzo trzymam kciuki i za tę parę, i za wszystkie inne. Wydaje mi się, że "Taniec z gwiazdami" jest bardzo ciekawym programem, który zaskakuje bardzo często decyzjami widzów tym, kto przechodzi, kto wygrywa - wyznała w rozmowie z portalem Przeambitni. Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Wiadomo, z kim zatańczy Jamala! Fani: "Mocne zaskoczenie" Izabela Janachowska nie kryła także swojej sympatii do Jacka Jelonka: Jestem bardzo rozemocjonowana i czekam na tę decyzję widzów, jak długo męsko-męska para będzie w programie, jak jej pójdzie, jak będzie odebrana. Myślę, że fakt, że w programie jest Jacek Jelonek, który...

Taniec Gwiazdami - partner Jacka Jelonka
screen/Player.pl
Newsy
Jacek Jelonek  z "Prince Charming" zatańczy z gwiazdą brytyjskiego "Tańca z Gwiazdami"! 
Wiadomo już kim będzie partner Jacka Jelonka z "Tańcu z Gwiazdami"! To tancerz z brytyjskiego odpowiednika: "Występował przed królową Anglii"

Jacek Jelonek weźmie udział w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" jakiś czas temu wyznał, że w programie pragnie stworzyć męsko-męski duet.  Jego marzenia się spełnią. Wiemy już z kim "Prince Charming" zatańczy na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. To tancerz, który występował w brytyjskiej wersji "Tańca z Gwiazdami" na kanale BBC. Partner Jacka Jelonka w "Tańcu z Gwiazdami 13" Jacek Jelonek  swoją popularność zawdzięcza udziałowi w pierwszym gejowskim reality show w Polsce, pt.  "Prince Charming" . Tam poznał swoją obecną miłość. Jacek Jelonek związał się z Oliwerem Kubiakiem . Ukochany będzie trzymał kciuki za jego zmagania na parkiecie. Gdy tylko ogłoszono, że  Jacek Jelonek został uczestnikiem "Tańca z gwiazdami" , ten nie ukrywał, że marzy mu się stworzenie męsko-męskiego duetu. Jacek Jelonek wiedział, z kim chciałby zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami" i przyznał, że jest świadom, że z pewnością w mediach będą pojawiały się spekulacje o domniemanym romansie. By tego uniknąć, chciałby by jego programowy partner był heteroseksualny.  Marzenie Jacka Jelonka z "Prince Charming" o jednopłciowym duecie w "Tańcu z Gwiazdami" właśnie się spełniło. Jak informuje WP Gwiazdy, partnerem modela będzie Michael Danilczuk znany z brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Jacek Jelonek zatańczy z mężczyzną! Wiemy, czego obawia się najbardziej Michael Danilczuk wystąpił w brytyjskim odpowiedniku "Tańca z Gwiazdami". Sukcesy w tańcu odnosi już od najmłodszych lat, a nawet zdarzyło mu się występować przed samą Elżbietą II! W nadchodzącej edycji @tanieczgwiazdami wystąpi Michael Danilczuk👋 Jego naturalny talent i pasja do tańca...

Sylwia Madeńska wraca z Tańca z Gwiazdami
Instagram @sylwia_madenska_official
TV-Show
Sylwia Madeńska wraca do "Tańca z Gwiazdami". Fani: "Mam nadzieje, że teraz będzie lepiej"
Sylwia Madeńska będzie miała okazję drugi raz zaprezentować się w "Tańcu z Gwiazdami". Ostatnio opadła w atmosferze afery.

Sylwia Madeńska po raz drugi spróbuje swoich sił, jako tancerka w "Tańcu z Gwiazdami". Jej debiut w programie był wyjątkowy, ponieważ tańczyła w parze ze swoim ówczesnym partnerem. Ich związek zakończył się z hukiem w czasie emisji odcinków na żywo, a wspólny występ i codzienne treningi po rozstaniu były naprawdę trudne. Para jednak odpadła z rywalizacji, a fani byli rozżaleni, że w taki sposób to musiało się zakończyć.  Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej i Sylwia pokaże swój talent pedagogiczny i taneczny - komentują na Instagramie "Tańca z Gwiazdami". Co jeszcze o powrocie Sylwii Madeńskiej piszą internauci?  Sylwia Madeńska wraca do "Tańca z Gwiazdami" Znamy już cały skład 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Produkcja zaczyna ujawniać tancerzy, którzy będą prowadzić uczestników do zwycięstwa na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. Okazuje się, że wśród tego grona pojawi się także Sylwia Madeńska z "Love Island". Tancerka miała już okazję zaprezentować się jako profesjonalistka w programie Polsatu. Tańczyła wówczas z Mikołajem Jędruszczakiem, z którym była w związku. W trakcie udziału w programie Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się. Widzowie zastanawiali się, jak para dalej pogodzi prywatne dramaty z codziennymi treningami do cotygodniowych występów. Okazało się jednak, że zwycięzcy pierwszej edycji "Love Island" odpadli w najbliższym odcinku po ogłoszeniu rozstania.  Widzowie mieli niedosyt z powodu Sylwii Madeńskiej i jej sytuacji w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz okazuje się, że tancerka po dość osobliwym debiucie kolejny raz weźmie udział w programie.          Wyświetl ten post na Instagramie      ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik