Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrzuciła do sieci nowe selfie, na którym zaprezentowała się szeroko roześmiana. Internauci są pod wrażeniem tego, jak zmieniła się na przestrzeni ostatnich miesięcy:

Reklama

To niesamowite, jak zmienił ci się wyraz twarzy.

Zobaczcie nowe zdjęcie Laury. Faktycznie jest nie do poznania?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura bardzo się zmieniła:"Coraz piękniejsza"

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po zakończeniu emisji programu budzi jeszcze większe zainteresowanie widzów - wszystko dlatego, że związała się Karolem Macieszem, uczestnikiem tej samej edycji miłosnego show. Pierwotnie eksperci połączyli ich z innymi partnerami, ale zaaranżowane małżeństwa okazały się porażką i zakończyły rozwodami. Fani formatu od początku sugerowali, że to ta dwójka powinna być razem - jak widać, obstawili trafnie. Para sprawia wrażenie dobranej i szczęśliwej. Uwagę przyciąga nie tylko rozwój relacji zakochanych, ale i metamorfoza Laury, która postanowiła zawalczyć o idealny uśmiech.

Instagram/@lori.label.love

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura zdecydowała się na metamorfozę! Pochwaliła się nową fryzurą

Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na leczenie ortodontyczne i nosi stały aparat. Choć, jak przyznaje, przed nią jeszcze przynajmniej kilka miesięcy korekcji, fani uważają, że rezultaty są widoczne nawet teraz. Nowe zdjęcie, jakie opublikowała na Instagramie, wywołało lawinę komplementów. Obserwatorzy orzekli, że uczestniczka "Ślubu" zmienia się nie do poznania:

Zobacz także

- Aj, na ulicy bym nie poznała! Pięknie wyglądasz
- To niesamowite, jak zmienił ci się wyraz twarzy. Super jest
- Zawsze miałaś fantastyczną urodę, uśmiech tylko bardziej ją podkreśla
- Ale uśmiech piękny już - chwalono ją w sekcji komentarzy

Instagram @lori.label.love

Kiedy Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała się w nowej odsłonie, fani zastanawiali się co stoi za jej przemianą. Patrząc na jej rysy twarzy pytali: "Czyżby bobo?". Uczestniczka jednak nie skomentowała tych domysłów. Wraz z Karolem, podobnie jak inne pary, które poznały się w programie są przyzwyczajeni do ciągłych pytań internautów odnośnie kolejnych etapów związku.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani zapytali Laurę o ciążę. Karol pokazał wymowne zdjęcie

Instagram @lori.label.love
Screen/Player.pl TVN
Reklama
Reklama
Reklama