Iza i Kamil, ulubieńcy widzów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem. Ta smutna informacja pojawiła się na instagramowym profilu Izy w miniony weekend i niektórym fanom naprawdę ciężko było w to uwierzyć. Teraz, po kilku dniach ciszy w tym temacie, głos zabrał Kamil. Zdecydował się na krótkie, ale bardzo szczere oświadczenie. Co napisał? Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil powiedział, czego nauczył się w związku z Izą!

Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o rozstaniu z Izą

Iza i Kamil byli jedyną parą 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która zdecydowała się pozostać w małżeństwie. Tysiące fanów kibicowało ich związkowi i było przekonanych, ze ta dwójka stworzy szczęśliwą relację na długie lata. Iza i Kamil jeszcze nie tak dawno informowali o tym, że chcą już razem zamieszkać i snują poważne plany na przyszłość. Ale niestety, kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że ta dwójka jednak nie będzie już budować wspólnej przyszłości.

Instagram @iziiij85

Iza zaskoczyła fanów informacją o rozstaniu. Smutna wiadomość pojawiła się na jej profilu w tym samym momencie, kiedy była na wspólnym wyjeździe właśnie z Kamilem. Ten zbieg wydarzeń sprawił, że niektórzy nie wierzyli w rozpad ich związku. Z tego też względu Iza zdecydowała się jeszcze raz zabrać głos w tej sprawie i wyjaśniła, dlaczego wybrała się na wspólny wyjazd z byłym partnerem.

- To był po prostu nasz wyjazd zaplanowany od dłuższego czasu. Był to wyjazd zaplanowany z okazji naszej rocznicy ślubu, która już się po prostu nie odbędzie. Zaplanowaliśmy go wspólnie z naszymi rodzinami, z naszymi przyjaciółmi, ponieważ chcieliśmy to przeżyć jeszcze raz. Ale że stało się między nami tak jak się stało, że się rozstaliśmy i to nie jest żaden fake... Podjęliśmy po prostu decyzję, że jak normalni ludzie pojedziemy ten ostatni raz i spotkamy się ze wszystkimi. I dlatego po prostu pojechaliśmy wspólnie i postanowiliśmy już po tym wyjeździe po prostu ogłosić, że się rozstajemy - wyjaśniła Iza.

Instagram/iziiij89

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali

Po kilku dniach milczenia, rozstanie z Izą skomentował również Kamil. Właśnie na jego Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie oraz krótkie oświadczenie, w którym potwierdził rozpad związku i wspomniał, że obydwoje mają za sobą trudny czas.

- Ten ostatni czas był dla nas bardzo ciężki. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu z nadzieją na lepszą przyszłość - skomentował Kamil.

Jakie są zatem dokładne powody rozstania Izy i Kamila? Tego nie wiadomo. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu życzyć im dużo spokoju i trzymać kciuki za ich przyszłość, którą będą budować już osobno...

Instagram/iziiij85
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama