Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza potwierdza rozstanie z Kamilem
Instagram/iziiij89
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza potwierdza rozstanie z Kamilem i odpowiada na spekulacje fanów!

"Nie będzie żadnego ślubu kościelnego, to nie był żaden wieczór panieński" - odpowiada fanom Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Co zatem się stało pomiędzy nią i Kamilem?

Już nie ma żadnych wątpliwości - Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" naprawdę się rozstali. Początkowo post Izy dotyczący rozpadu związku nie do końca przekonał niektórych fanów, jednak teraz była partnerka Kamila postanowiła oficjalnie to potwierdzić w swoim nagraniu na InstaStories.

Bohaterka hitu stacji TVN odniosła się również do plotek, które krążyły w sieci - niektórzy internauci podejrzewali, że tak naprawdę Iza i Kamil szykują się do ślubu kościelnego, a post o rozstaniu został zamieszczony przez nich po to, aby mieć czas na spokojne przygotowania. Dziś już wiadomo, że te spekulacje fanów okazały się błędne.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil powiedział, czego nauczył się w związku z Izą!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza zabrała głos w sprawie rozstania z Kamilem

Wiadomość o rozpadzie związku Izy i Kamila z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo zaskoczyła widzów programu. Iza i Kamil byli uwielbianą przez tysiące fanów parą, która jeszcze nie tak dawno chwaliła się wspólnymi zdjęciami i czasem spędzanym we dwoje. Ale niestety, w miniony weekend na Instagramie Izy, pojawiło się smutne oświadczenie. 

 

- Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - czytamy w oświadczeniu Izy. 

 

Choć Iza wyłączyła możliwość komentowania pod swoim postem, w sieci pojawiły się komentarze, w których fani programu wprost pisali, że nie wierzą w rozstanie tej dwójki. Niektórzy twierdzili nawet, że Iza i Kamil szykują się do ślubu kościelnego, a post o rozstaniu ma służyć jedynie temu, by mogli spokojnie przygotowywać się na ten dzień. Plotki podsycał fakt, że Iza i Kamil w miniony weekend byli na wspólnym wyjeździe ze znajomymi i rodziną.

- Ja myślę, że to jest ich wyjazd panieńsko-kawalerski i będzie weselicho.
- Moim zdaniem to jakaś ściema z tym rozstaniem, może znowu jakaś akcja reklamowa albo co :) Tak to wygląda jakby panieńskie, a druga ekipa kawalerskie - pisali internauci.

Iza i Kamil ze
Instagram @kamil.wegrzyn @iziiij85

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol szczerze o programie. Skomentował relacje innych uczestników

Iza Najwyraźniej zobaczyła wpisy internautów i postanowiła zareagować. Właśnie na swoim InstaStories opublikowała nagranie, w którym zdecydowała się odpowiedzieć na spekulacje fanów.

- Witam Was wszystkich, ja tylko na taką małą chwilkę. Chciałabym zabrać głos w pewnej kwestii, ponieważ widząc te Wasze komentarze i widząc to co w ogóle wypisujecie, aczkolwiek nie mówię, że wszyscy, ale co niektórzy, to po prostu stwierdziłam, że nie mogę tego zostawić bez komentarza - zaczęła Iza. 

W dalszej części nagrania Iza poinformowała, że pomimo iż wybrała się z Kamilem i znajomymi na wspólny wyjazd w miniony weekend, to jednak ich związek to naprawdę już przeszłość.

- Nie będzie żadnego ślubu kościelnego, to nie był żaden wieczór panieński. To był po prostu nasz wyjazd zaplanowany od dłuższego czasu. Był to wyjazd zaplanowany z okazji naszej rocznicy ślubu, która już się po prostu nie odbędzie. Zaplanowaliśmy go wspólnie z naszymi rodzinami, z naszymi przyjaciółmi, ponieważ chcieliśmy to przeżyć jeszcze raz. Ale że stało się między nami tak jak się stało, że się rozstaliśmy i to nie jest żaden fake... Podjęliśmy po prostu decyzję, że jak normalni ludzie pojedziemy ten ostatni raz i spotkamy się ze wszystkimi. I dlatego po prostu pojechaliśmy wspólnie i postanowiliśmy już po tym wyjeździe po prostu ogłosić, że się rozstajemy. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza potwierdza rozstanie z Kamilem
Instagram/iziiij89

Na koniec uczestniczka 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała, że rozstała się z Kamilem w dobrych relacjach. Zaapelowała również do internautów, aby zawsze zastanowili się nad tym, co piszą w sieci.

- Rozstaliśmy się w normalnych relacjach, jak dwoje normalnych ludzi. Nie palimy za sobą mostów, bo nie jesteśmy takimi ludźmi, że rozstajemy się w kłótni. Jeżeli tak bardzo jesteście naszymi fanami, to proszę się czasami zastanowić nad tym co piszecie. Bo to co piszecie, może komuś sprawić przykrość. 

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć Izie i Kamilowi wszystkiego dobrego już na osobnej, a nie wspólnej życiowej ścieżce...

Iza i Kamil ze
Instagram @iziiij85

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem
Instagram
TV-Show
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" biorą rozwód. Wiemy, co z ich dzieckiem!
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" biorą rozwód. Wiemy, co z ich dzieckiem!

Oliwia i Łukasz już nie są razem- ta wiadomość zaskoczyła chyba wszystkich fanów pary, która poznała się na planie ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W minioną niedzielę Oliwia opublikowała w sieci wpis, który zelektryzował internautów. Okazało się wówczas, że jedna z najpopularniejszych par z hitu TVN7 podjęła decyzję o rozstaniu. Oliwia o wspólnych wychowywaniu syna po rozstaniu Oliwia i Łukasz wystąpili w ostatniej, czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Między uczestnikami show bardzo szybko pojawiło się uczucie, a wszyscy fani mocno im kibicowali. W finale programu Oliwia i Łukasz ogłosili, że wciąż są razem, a już kilka dni po emisji ostatniego odcinka okazało się, że zakochani zostali rodzicami! Syn pary pojawił się na świecie 26 maja. Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata  @elkuchta  zabierze nas do domu! - Oliwia pisała wówczas na Instagramie. Wydawało się, że miłość w związku Oliwii i Łukasza kwitnie w najlepsze. Niestety, kilka tygodni temu internauci zaczęli podejrzewać, że para przechodzi poważny kryzys. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie komentowali wówczas plotek na swój temat, jednak w miniony weekend Oliwia przerwała milczenie i zdradziła, że jej zwiazek z Łukaszem to już przeszłość.  Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się- poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Warto przypomnieć, że przed ślubem Oliwię i Łukasza dzieliły setki kilometrów. Kiedy zakochani...

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem
Instagram
TV-Show
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! "Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa."
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! "Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa."

Oliwia i Łukasz ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  rozstali się! Uczestniczka na swoim koncie w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenia na temat rozpadu ich małżeństwa, aby uniknąć plotek na ten temat. Oliwia wyjaśniła też, co dalej z ich synkiem. Rozstają się w zgodzie? Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie z sesji świątecznej i napisała, że z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Uczestniczka kontrowersyjnego show nie ukrywa, ze próbowali ratować małżeństwo, ale mimo tych prób podjęli decyzję o rozstaniu: kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Oliwia dodała też, że z perspektywy czasu uważa, że jest to słuszna decyzja: Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa . Życie niestety nigdy nie toczy się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy w głowie. Jestem wdzięczna za to, że będąc żoną Łukasza doświadczyłam ogromnej lekcji życia. Internauci niepokoją się o los Franka. Oliwia zdecydowała się poruszyć ten temat i napisała, że rozstanie nastąpiło w zgodzie ze względu na dobro ich synka: Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego...

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o relacji z Oliwią! Jak ocenia swoją synową?
Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o relacji z Oliwią! Jak ocenia swoją synową?

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała na Instagramie wspólne zdjęcia z Oliwią i napisała, jak ocenia swoją synową! Jak wygląda jej relacja z żoną syna?  Pani Anna opublikowała w sieci szczery wpis o uczestniczce ostatniej edycji hitowego programu TVN7! Musiecie zobaczyć, co napisała mama Łukasza! Jaką synową jest Oliwia? W miniony piątek 22 maja fani zobaczyli ostatni odcinek czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W wielkim finale dwie pary podjęły decyzję o kontynuowaniu swojego małżeństwa, a wśród tych par znaleźli się Oliwia i Łukasz.  Uczestnicy programu od samego początku nie ukrywali, że są sobą zachwyceni. Dziś wiemy już, że Oliwia i Łukasz wciąż są razem, a na dodatek lada chwila (Oliwia trafiła na porodówkę w sobotę 23 maja) zostaną rodzicami! Zanim jednak świeżo upieczeni rodzice pochwalą się radosną wiadomością, spójrzcie, co o Oliwii napisała jej teściowa! Mama Łukasza opublikowała w sieci wspólne zdjęcia z żoną syna i zdradziła, jaka jest naprawdę! Taka jest moja relacja z Oliwia😂😘..chciałam bym Wam wszystkim opowiedzieć o Niej ale nie sposób w kilku zdaniach opisać wszystko cowiem🙂 powiem wiec ze to jest najlepsza synowa jaka mogłam sobie wymarzyć ☺️ wspaniała,mądra i zaradna dziewczyna👧z ogromnym poczuciem humoru jak pewnie niektórzy zauważyli to poczucie humoru jest specyficzne ale najważniejsze ze my i Łukasz je doskonale rozumiemy😂..jOd ponad roku jest częścią naszej rodziny i bardzo ja kochamy 😘- napisała mama Łukasza. Zobaczcie prywatne zdjęcia opublikowane przez mamę Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Widać, że Oliwia i Łukasz są ze sobą bardzo szczęśliwi! Już nie możemy się doczekać, kiedy para ogłosi radosną wiadomość o narodzinach ich pierwszego...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner