Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w krótkich włosach
Instagram @iziiij85
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil jednak się rozstali?! Ten szczegół to potwierdza?! 

Wszystko wydało się tuż przed finałem?! Nowe zdjęcie Izabeli może sporo namieszać!

Izabela i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem po programie?! Najnowsze nagranie opublikowane przez Izabelę może nieźle zmartwić wszystkich fanów, którzy trzymają kciuki za ten duet. Czy aktualnie, niemalże rok po zawarciu małżeństwa, Kamil i jego programowa żona postanowili się rozstać? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga ostro komentuje program i sugeruje, że celowo została ukazana w złym świetle!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Iza i Kamil są razem po programie? 

Już w najbliższy piątek, 21 maja, TVN 7 wyemituje wielki finał piątego sezonu "Ślubu do pierwszego wejrzenia". Poznamy ostateczne decyzje par, po eksperymentalnym miesiącu w małżeństwie. Kto odważy się kontynuować związek, a kto zdecyduje się na rozwód? Fani programu z niecierpliwością czekają na dalsze losy Macieja i Laury. Czy Karol i Iga dadzą sobie szansę? A co z Kamilem i Izą? Pomimo tego, że początkowo dobrze im się układało, z czasem pojawiły się pierwsze poważne kryzysy. 

Izabela jest zdecydowanie najbardziej aktywną w sieci uczestniczką. Pomimo tego, że początki popularności były ciężkie i musiała mierzyć się z naprawdę przykrymi słowami, im bliżej finału tym zyskiwała coraz większą sympatię. Podobnie było w kwestii Kamila. Początkowo widzowie byli bardzo sceptycznie nastawieni, co do tej dwójki. Uważali, że eksperci dobrali ich niefortunnie, a Izabela nie znajdzie nici porozumienia z młodszym od siebie partnerem. Jednak to, jak potoczyły się ich losy podczas eksperymentalnego miesiąca mocno zdziwiło fanów programu. Iza i Kamil bardzo szybko stali się najbardziej zgranym duetem. Fani mają coraz większą nadzieję, że małżonkowie postanowią pozostać w małżeństwie a nawet powiększą rodzinę. Związek Kamila i Izy jednak również nie jest nieskazitelny, a uczestnicy przed kamerami przyznali, że ich relację dopadł poważny kryzys. Czy różnice w charakterach będą na tyle duże, że postanowią się rozstać w wielkim finale? 

Widzowie niemalże od początku śledzą poczynania uczestników w sieci. Kamil i Iza od lata 2020 muszą ukrywać, to co ich łączy. O ile, gdy byli anonimowi to było proste, o tyle od kiedy zyskali popularność muszą coraz lepiej się pilnować. Na ostatnim wideo opublikowanym przez Izę w sieci widać, że na jej dłoni brak jest obrączki. Myślicie, że zdjęła ją, żeby nie zdradzić, jak potoczyły się losy jej i Kamila po programie, a może jej relacja z programowym mężem to już zamknięty rozdział?  

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura weźmie rozwód z Maćkiem?! "Pijemy za ostatnią wspólną kolację"

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzrnia" pokazała dłoń bez obrączki. Zdjęła ją specjalnie przed finałem 5. sezonu, czy może związek z Kamilem to już przeszłość? 

Iza ze Ślub od pierwszego wejrzenia bez obrączki
Instagram / iziiij85

Już w najbliższym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekonamy się czy Iza i Kamil wciąż są razem. 

Iza i Kamil ze
Instagram

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil nie pozostali w małżeństwie?! "Jak tam po rozwodzie?" Uczestnik odpowiedział! 
Iza i Kamil z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jednak się rozstali? Zobaczcie, jak zareagował Kamil na uszczypliwy komentarz internauty!

Za nami odcinek, w którym dowiedzieliśmy się, jak wygląda dobór par w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Decyzje ekspertów wywołały spore poruszenie wśród widzów, którzy nie ukrywają, że ich zdaniem Kamil i Iza do siebie nie pasują. Jeden z internautów zapytał nawet Kamila, jak się czuje po... rozwodzie! Co na to uczestnik eksperymentu? Zobaczcie, co odpowiedział.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil odpowiada na uszczypliwy komentarz internauty. Czy jest dalej z Izą? Iza i Kamil to jedna z par, która zdaniem widzów nie ma szans na pozostanie w małżeństwie. Fani show nie pokładają również nadziei na to, że Iga i Karol stworzą udany związek. W sieci toczy się zacięta dyskusja na ten temat, w której internauci nie kryją swojego rozżalenia dotyczącego doboru par. I chociaż do końca emisji eksperymentu pozostało jeszcze kilka tygodni, to jednak w sieci już pojawiają się komentarze, w których internauci snują swoje teorie.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie wróżą rozwód Karolowi i Idze. Uczestnik zabrał głos Jeden z internautów, który najwidoczniej nie wierzy, że Iza i Kamil pozostali w małżeństwie, zamieścił uszczypliwy wpis na instagramowym profilu chłopaka.  Kamil, jak tam po rozwodzie się czujesz? - zapytał internauta.  Uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił odpowiedzieć na jego wpis.  Jak mi dasz namiary na twojego informatora, to ci jeszcze bro... postawię . Skąd masz takie dojścia? - skwitował Kamil.  Ale...

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe
TV-Show
Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak przetrwali?! Oto dowody fanów!
Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak przetrwali?! Oto dowody fanów!

Za nami długo wyczekiwane śluby uczestników piątej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Decyzją ekspertów na podstawie szeroko zakrojonych badań antropologicznych i psychologicznych w związek małżeński wstąpili: Maciek oraz Laura, Iga oraz Karol a także Iza oraz Kamil . Historia tych ostatnich wzbudziła mnóstwo emocji! Widzowie już na tym etapie mają pewność, że ich związek na pewno przetrwał. Ma o tym świadczyć seria niedopatrzeń ze strony uczestników. Sami zobaczcie!  Zobacz także:  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w odważnej sesji! To pierwszy raz, gdy pokazała tak dużo! Małżeństwo Izy i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwało? Kamil Węgrzyn i Izabela Juszczak to jedno z małżeństw piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ta dwójka nie zareagowała na siebie zbyt optymistycznie ale nikt nie zdecydował się na rezygnację z przysięgi małżeńskiej. Izabela nie ukrywała, że Kamil nie przypadł jej do gustu i daleko mu do ideału, o którym marzyła.  Przyjaciółki uczestniczki jednak jeszcze przed ślubem uświadamiały jej, że nie wygląd jest w życiu najważniejszy i powinna dać szansę miłości i tak też zrobiła. Kiedy Izabela przed wejściem do namiotu weselnego dowiedziała się ile lat ma jej świeżo poślubiony mąż, nieco się zmieszała. Czy różnica wieku będzie przeszkodą? Izabela ma 35 lat, natomiast Kamil zaledwie 29. Widzowie jednak już teraz nie mają wątpliwości, że tej parze udało się do siebie dotrzeć i do tej pory pozostają w związku. Jakie mają na to dowody? Na dłoni Kamila dostrzegli obrączkę. Dowodem miały być także zdjęcia ślubne, które wisiały w jego mieszkaniu, a widać je było na relacjach, które wstawiał do sieci. Jednak jak się okazało nie są to zdjęcia z jego własnego...

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pozostali w małżeństwie?! Ten dowód nie pozostawia wątpliwości
Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są dalej razem? Wiele wskazuje na to, że tak! Wszystko się wydało przez drobną wpadkę Kamila!

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są dalej razem? Wiele wskazuje na to, że tak! Kamil zamieścił na swoim InstaStory wielkanocne zdjęcie, które może sugerować, że para wciąż jest ze sobą. Fotografia jednak po chwili zniknęła z sieci, a chłopak zamieścił jej "poprawioną" wersję. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil całuje Izę po udzie! "Dlaczego robicie coś, żebym się zawstydziła?!" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil są dalej razem? To zdjęcie nie pozostawia złudzeń Chyba żadna dotychczasowa edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wzbudziła tylu emocji, co 5 odsłona eksperymentu. Widzowie z niecierpliwością czekali na śluby uczestników, a kiedy te nastąpiły, fani nie kryli swojego rozżalenia odnośnie doboru par. W sieci szybko rozpętała się prawdziwa burza, bo decyzje ekspertów nie zgodziły się z wcześniejszymi przypuszczeniami większości fanów.  Widzowie byli niemal pewni, że Iza zostanie dopasowana do Karola. Jak już wiadomo, tak się nie stało i 35-latka wzięła ślub z Kamilem. Fani twierdzą, że to małżeństwo nie ma niestety najmniejszych szans na przetrwanie i starają się doszukiwać dowodów w tym temacie. Bacznie obserwują poczynania uczestników na Instagramie i jedno z ostatnich zdjęć Kamila, które szybko zniknęło z sieci, mogło ich nieźle zaskoczyć.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu zareagowała na krytyczne komentarze na temat doboru par! Zdradziła, czym się kierowali Kamil zamieścił na swoim InstaStory selfie, na którym widzimy obrączkę na jego palcu! Jak wiadomo, do końca emisji eksperymentu uczestnicy nie mogą nic zdradzać na...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik