Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najbardziej charyzmatycznych bohaterek 5. edycji show. Dziewczyna zgromadziła już grono fanów, które śledzi jej losy także za pośrednictwem Instagrama. Uczestniczka show TVN7 ostatnio coraz częściej odpowiada na pytania od swoich wielbicieli i niedawno zrobiła naprawdę spore Q&A, w którym wyjawiła wiele szczegółów.

Zobacz także: Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" brała udział w innym programie i ma dziecko? Szczery komentarz uczestniczki hitu TVN7! 

Widzowie dopytywali nie tylko o to, czy małżeństwo Igi i Karola przetrwało, ale także o sceny, które zobaczyli w minionym odcinku show. Ostatnio widzieliśmy, jak małżeństwo powróciło z podróży poślubnej i zatrzymało się w mieszkaniu Igi. Chłopak oczywiście chciał rozejrzeć się po jej lokum, ale Iga sprytnie ukrywała swoje pokoje. Podczas nagrywania tej sceny było już ciemno, a Iga oprowadzała swojego partnera bez włączonego oświetlenia. 

Widzowie zaczęli podejrzewać, że Iga po prostu wstydziła się swojego mieszkania i nie chciała pokazać go Karolowi. Jak na to zareagowała? 

Nie zdążyłam jeszcze całego mieszkania sobie wyremontować. Więc to jest oczywiste, że nie chciałam wpuszczać kamery i całej Polski do syfu - powiedziała Iga na swoim InstaStory. 

Co jeszcze w tym temacie powiedziała Iga? Tego dowiecie się z wideo powyżej. 

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w sukni ślubnej
Mat. prasowe